Skocz do zawartości

Nowe X4 2.8i


Rysiekogl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem używanego x6 3 litry benzyna ale były same zlepieńce albo poza moim budżetem. Wiec zakupiłem demo x4 2.8 w M pakiecie. Pierwsze wrażania z jazdy przyspieszenie lepsze niż w mojej e70 3.0 benzyna. Ogólnie dynamika lepsza, jednak do ideału brakuje 6-cylindrowego silnika. Dźwięk 4 cylindrów jest beznadziejny.Wiecej wrażeń opisze bo dłuższej trasie

 

ae757f4a9fec98b4med.jpg

 

9a029a339613736amed.jpg

 

af0a68589e0a0778med.jpg

 

e1d3b75715762012med.jpg

WWW.POLISAOGL.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten silnik w X3, potem już tylko 35i, zobaczymy jak szybko dojdziesz do moich wniosków...

35I jezdzi super, brzmi super i o dziwo pali tyle samo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wspaniałe auto, jednak dla mnie ta sylwetka jest bardzo ładna plus jeszcze M pakiet. Nie czujesz dyskomfortu po przesiadce z X5? W końcu to odpowiednik X3. Pewnie lepiej się prowadzi od X5 :D no i jest jednak nowocześniejsze. Gratulacje!
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy. x4 troche niższa, szukałem silnika 3.5i ale była tylko jedna i szybko uciekła. Psychiczny dyskomfort jest bo tak jak pisałem wcześniej co 6 garów to 6 garów. Potrzebuje pomocy , w instrukcji nie ma nic jak wyłączyć na stałe AUTO START STOP, i jest możne jakiś patent żeby Video z Pendriva działało podczas jazdy . Za wszelkie sugestie z góry dziękuje.

Pozdrawiam

WWW.POLISAOGL.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Ciekawy jestem ile to pali w stosunku do (tego samego silnika) 20i. U mnie przed boxem było 12.4, po boxie jest 12.9 w mieście i 14.4 z uwzględnieniem autostrady. Przy 180 pokazuje ok 19-20l mój na chwilowym

PS. Co to masz w lewym uchwycie na napoje z przodu? Popielniczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem ciekawy ile to pali. Na razie stoi w garażu pod kocem ;) sypia solą w moich stronach wiec auto w ogóle nie wyjeżdża, czekam na lepszą pogodę. Na codzienne tłuczenie mam golfa V. Beta jest tylko weekendowa. Tak w tamtym miejscu jest popielniczka. Nie boisz sie utraty gwarancji po wszczepieniu boxa?
WWW.POLISAOGL.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak już wspomniałem, świetne auto. To już tylko będzie weekendowy sav? Nie chciałeś na wolne, piękne dni coś w stylu coupe, klasyka itp. jak większość robi? Dla mnie to auto idealnie łączy cechy wspaniałego wyglądu, mobilności (przez xdrive ) oraz użyteczności jako może nie potężne, ale rodzinne auto. I może przez te cechy dla mnie nie byłoby weekendowe, chyba, że tylko na okres soli i syfu na drogach, bo nowe to i mi byłoby szkoda. Sorry za ot. :wink:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miwszkam w małej mieścinie, na upartego wszedzie dotrę z buta. Do bujania sie po zakupy itp mam golfa V. Beta bedzie odpalana max raz na 2 tygodnie. X5 ktora posiadam w ciagu 3 lat zrobilem 19 tys. Teraz stoi w garazu do czerwca. (Dopiero wtedy bede mógł ja sprzedać-wzgledy podatkowe. Co do weekendowego klasyka to rozgladam sie za cadilakiem fleetwwod-em 6.0 z 86roku.
WWW.POLISAOGL.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażania z jazdy, emerycka jazda czyli nie przekraczając na trasie 120km/h spalanie na kompie równe 8l/ 100km. Wracając tą samą trasą ale nie w trybie ecopro spalanie 8,9. czyli chyba ten tryb daje jakieś oszczędności . Jednak trzeba przyznać że taka spokojna jazda to męczarnia ;)
WWW.POLISAOGL.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.