Skocz do zawartości

Menu historia przeglądów jak uaktywnić


GODFATHER9191

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki moduł odpowiada za uaktywnienie menu historii przęgladów? Auto ma wyświetlacz mały.

Znalazłem coś takiego:

 

Service History in iDrive:

HU_CIC

3000 HMI

SERVICE_HISTORY

Change value to: aktiv

 

Ale tak mam i mi się nie wyświetla to menu.

Aktualizacja najnowszych map/Kodowanie/Zmiana oświetlenia/ambientu wewnątrz auta - zapraszam PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie masz zapisanej historii w aucie. Jedź do ASO na przegląd to Ci załadują. Można też ręcznie sobie wpisać co się chce (np dla własnej wiadomości co było robione)

 

Jak można to samodzielnie wykonać?

Aktualizacja najnowszych map/Kodowanie/Zmiana oświetlenia/ambientu wewnątrz auta - zapraszam PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie masz zapisanej historii w aucie. Jedź do ASO na przegląd to Ci załadują. Można też ręcznie sobie wpisać co się chce (np dla własnej wiadomości co było robione)

 

Jak można to samodzielnie wykonać?

 

Musisz mieć kabel enet i wpisać w google "bmw service manager"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie potrzebowałem do nowej G11 :D

W niej właśnie widać historię serwisową i ciekawiło mnie jak to edytować/wpisywać.

Pobawię się jak przyjedzie po gwarancji.

Edytować się nie da, da się tylko usunąć istniejące wpisy. Pamiętaj też, że dopisać się da nowe wpisy tylko od tyłu (wskakuje jako najstarszy wpis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem na ruskiej stronie trochę o tym. Dokladnie tak jest z tym ze teoretycznie można spisac dane każdego wpisu i skasować wszystkie i od nowa wpisać w odpowiedniej kolejnosci razem z tym naszym nowym.... Zabawa.

Dzieki za temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem na ruskiej stronie trochę o tym. Dokladnie tak jest z tym ze teoretycznie można spisac dane każdego wpisu i skasować wszystkie i od nowa wpisać w odpowiedniej kolejnosci razem z tym naszym nowym.... Zabawa.

Dzieki za temat!

 

Dokładnie, wpisujemy od najmłodszego do najstarszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co chcecie to robic ? Przeciez kazdy srednio ogarniety kupujacy pozniej ten samochod bedzie chcial sprawdzic historie auta w serwisie i poruwnujac ja z tymi wpisami ma swietny material do oskarzenia o oszustwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozsmieszaj mnie , prosciej jest zapisac w zeszycie lub na kartce czy podpinac kabel i edytowac wpisy. Przeciez to nie do tego sluzy ! To tak jakbys w zwyklej ksiazce servisowej sam sobie pisal i stawial przy tym odcisk palca maczanego w soku z cebuli. Te wpisy nie maja dla nikogo zadnej wartosci. A poza tym nie taka byla intencja tworcow tego programu. Gdyby do tego sluzyla ksiazka elektroniczna to z pewnoscia bmw udostepnilo by jakiekolwiek aplikacje nawet platna - aby na tym zarobic. Jednakze to Twoj samochod i zrobisz z nim co chcesz a forum to sluzy do wymiany doswiadczen i opinni. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.