Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Czy to nie Zenkowe auto?

 

Cukierek na zewnątrz a jaka landryna w środku?Nie wiadomo :think:

 

VIN: WBABN51000JT63265

Type code: BN51

Model: 330CI (EUR)

E-F-R series: E46 2

Series: 3

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: M54

Displacement: 3.00

Power: 170 (231 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 393 - MEERGRUEN METALLIC

Upholstery code: E3TT - STOFF FLOCK RAUT

Prod.date: 2000-12-04

 

S210 Dynamic stability control III

S226 Sports suspension settings

S255 Sports leather steering wheel

S290 BMW light-alloy wheel star spokes 44

S313 Fold-in outside mirror

S320 Deleted, model lettering

S354 Green windscreen, green shade band

S428 Warning triangle and first aid kit

S438 Fine wood trim

S459 El. front seat adjustment w. memory

S473 Armrest front

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S550 On-board computer

S606 Navigation system, radio

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S832 Battery in luggage compartment

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S915 Omission of outer-skin preservation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak, to auto Zenona :8) widać po vin, że nie ma co się chwalić wnętrzem, ale żeby aż tak żeby go w ogóle nie pokazać :shock: :nienie: cena mega :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na samochód prawie pełnoletni to z zewnątrz prezentuje się bardzo ładnie :).

Oczywiście można pomarudzić o spasowanie prawego przodu oraz zmienioną (co jest plusem oczywiście) listwę tylnej klapy nie pryśniętą w kolor.

 

Na pewno przez cenę wywoławczą będzie ciężko się przebić temu egzemplarzowi vs. prawdziwe bądź i nie M-Pakiety :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przebieg dyskusyjny.

 

Podaję tak jak zapisał to pracownik serwisu:

 

03/07/17 254757 km - sprawdzenie poduszki kierowcy

03/07/17 282832 km - sprawdzenie poduszki kierowcy

27/04/15 254757 km - wymiana poduszki pasażera

29/10/09 188897 km

27/04/09 181791 km

07/01/09 172149 km

12/12/08 170714 km

18/06/08 161200 km

15/01/08 149877 km

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ma ponad 280tys.km, chyba że dwa lata stała pod płotem :)

03/07/17 254757 km - sprawdzenie poduszki kierowcy

03/07/17 282832 km - sprawdzenie poduszki kierowcy

27/04/15 254757 km - wymiana poduszki pasażera

 

Czyżby po 2 latach ktoś cofnął licznik o 28 tys. km, czy to raczej jakiś błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było gorszego :? , ta część najnormalniej w świecie z kolejnymi kilometrami i czasem po prostu się zużywa (ogólnie pisząc przycisk otwierania tylnej klapy oraz mocowanie/wiązka żarówek podświetlenia tylnej rejestracji).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było gorszego :? , ta część najnormalniej w świecie z kolejnymi kilometrami i czasem po prostu się zużywa (ogólnie pisząc przycisk otwierania tylnej klapy oraz mocowanie/wiązka żarówek podświetlenia tylnej rejestracji).

Ok. Już jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cofa ten zenek liczniki czy nie cofa? Jego fury zawsze najlepsze, przynajmniej wg niego. inni płaco po 1000euro za e46 a zenek płaci po 5000euro za e46, ale za to jego są pod kołderką trzymane a cała reszta dostępnych na allegro to za tanie, za biedne, za duże przebiegi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jakby nie było zmienione we wszystkich to padłbym..ale zdarza się :lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ah ten Zenek..Błąd otomoto :norty: plus, że wnętrze jednak istnieje :cool2: pięknie pasują płaskie szare stołki do 330ci, strach pomyśleć jakby miała sporty w skórze, pewnie +5k. Szkoda, że mam dość daleko, chętnie sprawdziłbym kilka jego aut :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To raczej normalne że jakby miała sporty w skórze to 5tys plus, w salonie też kazali dopłacać bo inaczej każda by miała sporty w skórze z grzaniem, pompowaniem i w elektryce :norty: pierwszy właściciel ma zapłacić za wszystko a następny już niekoniecznie tak? pisanie również o e46 R6 spod kołderki za 5tys € jest jakby to delikatnie ująć , ok lepiej skończę wywód. Nie znam tego auta i nie znam zenka ale jedziecie znowu po aucie którego nikt nie widział. Wcześniej wiele osób pisało że poziom dyskusji w tym dziale się znowu podniósł i można na nas liczyć, tymczasem jeden konkret szymona o listwie na klapie i nuuul :wink: dyskusja o cenie względem rocznika przed porządnym pomacaniem auta nie ma kompletnie sensu bo nawet w takie e46 można wsadzić 5tys zł zanim się dojedzie do domu jak się trafi na szrot. Panowie konkrety a nie kółko różańcowe !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeżeli chodzi o jego auta to kojarzę tylko jedną osobę na forum, która ujawniła się, że kupiła auto od niego, oczywiście chwaliła a oczywiście Zenon zawsze powtarzał, że mnóstwo forumowiczów kupuje od niego (pewnie nie to forum :wink: ). Artykuł z bodajże motoru o jego autach jednak zostaje w pamięci, mimo, że pewnie nie pozwala sobie już na takie wpadki. Szymon opisał auto po tych kilku zdjęciach (nie było wnętrza) i ma rację, że wygląda dobrze, szkoda, że nie ma zdjęć pod maską, ale Zenon chyba nie ma w zwyczaju ich robić.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólny stosunek wartości jego aut do tego co sobie za nie zyczy wygląda(ł) dramatycznie słabo - moim zdaniem. Majac w pamięci wcześniejsze egzemplarze na forum. A kojarzę pojedyncze Twoje sztuki 320si, naprawde to było jakieś dwie ligi, w dół w miejscu zwanym centrum e46. Czasem i jemu moze cos się trafić, moze to takie auto, moze widział że przegina i sie nawrócił;). Najwiecej naocznej prawdy być może zna Dray, pozdrawiam i sorry ze zbyt ogolnie, nie o samochodzie, ale wywołuje jakieś emocje nasz były uczestnik forum zenek_pestka czy jakos tak.;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gdyby to auto miało inny środek to z tym kolorem dla mnie jest super sztuką. Swoje dwa, sorki trzy lata temu lata temu z połowę mniejszym przebiegiem i podobnym kolorem sprzedałem za 25kzł. /czarna skóra, srebrne listwy, bez navi/

 

Ceny nie komentuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Właśnie to zrobiłeś :wink: czekamy na oględziny założyciela tematu i szczegółowy opis :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pisaliście o mnie beze mnie to dodam coś od siebie :) .

DRAY słusznie zauważył na "świeżo" dodanych zdjęciach o podstopnicy oraz listwie kierowcy i więcej z fotek się nie wyciągnie ... trzeba na żywo przetrzepać jak ktoś jest zainteresowany.

No ........... można jeszcze pomarudzić, że kierownica na żywo na pewno będzie już miejscami wytarta itd., ALE w samochodzie z 2000 w który ster nie był ponownie obszyty tak to będzie wyglądać :D

 

Wyposażenie widzimy wszyscy, zgodne z vien-em itd. ale faktycznie ubogie :) ........ chociaż przysłowiowy golas to też nie jest.

 

 

Prywatnie uważam, że Sprzedawcom trafia się raz lepszy, raz gorszy towar .......... ale wszystko trzeba sprzedać :mrgreen: .

 

 

W ostatnim egzemplarzu jaki miałem okazję obejrzeć u Zenka we wrześniu 2016 330ci 02r M-Pak Manual przebieg zapisany w modułach był taki sam :wink: , wyposażenie ok, ewentualny zakup był dyskusyjny bo praktycznie komplet części eksploatacyjnych dla E46 + R6 PB był do wymiany/roboty i nie mam tu na myśli tylko oleju silnikowego i filterków :wink: .

 

Autko "do teraz" jest mi bardzo dobrze znane i podsumować można następująco:

- Właściciel założył gaz w sumie dość szybko od zakupu autka i śmiga :) , nie chcę skłamać ale +50/60 tyś km autku przybyło

- od momentu zakupu żadne służby mundurowe nie pukały do drzwi Właściciela

- lista wymienionych podzespołów eksploatacyjnych jest na prawdę pokaźna chociaż było wiadome już 09.2016 że będzie co robić, ALE samochód nie stanął na drodze (wiadomo jest to słaby argument opisowy) w silniku nie wyszła korba bokiem, nie wytarły się panewki, nie pękł blok albo głowica itd. itd ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z ASO po pełnej weryfikacji samochodu byli zachwyceni jego stanem, więc samochód został kupiony.

Po kilku dniach po samodzielnym dokładniejszym zapoznaniu się z nowym nabytkiem mam trochę uwag do ASO dotyczących dokładności weryfikacji jaką przeprowadzili, jednak nie zmienia to w żaden sposób myślenia o podjętej decyzji.

Więcej będę mógł napisać jak samochód przejdzie całościowy przegląd i wymiany części eksploatacyjnych (oleje, filtry, paski, opony i trochę uszkodzonych/ brakujących części i mniejszych drobiazgów które cały czas identyfikuję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Samochód już jest po pełnym serwisie w Wiltronic w Wawie.

Ku mojemu zaskoczeniu nic nowego nie odkryli choć końcowy rachunek po kompleksowej wymianie wszystkich zużytych części był przytłaczający :?

 

Wbrew opiniom, które wcześniej przeczytałem na temat sprzedającego nie żałuję, że zaryzykowałem zakup. Doradził mi po wysłuchaniu moich oczekiwań dot. poszukiwanego pojazdu, który z oferowanych przez niego e46 wziąć pod uwagę przy zakupie.

Cena nie była niska ale normalnie użytkowane ale zadbane "pełnoletnie" e46 3.0 coupe w mojej ocenie może być tyle warte.

 

Teraz czeka do wiosny na "testy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.