Skocz do zawartości

Xenony i Navi do F30


adriand

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuje zakupic F30 316i 2014r

Niestety jest to bardzo okrojona wersja

Czy da się zmienić lampy na lampy xenonowe z ringami ?

Czy dodanie navi to będzie duzy problem

 

Czy znacie kogoś z dolnośląskiego co mi to zamontuje i zakoduje ?

 

Jest to w ogole warte fatygi ?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że da. Wszystko kwestia ceny. Sam u siebie dokładałem nawigację NBT i da się to zrobić we Wrocławiu. Miałem zwykłe radio podstawowe z małym monitorem. Negocjuj cenę auta mocno, że "taki golas" i zaoszczędzoną kasę przeznaczysz sobie na zmiany. Nie wiem ile teraz za navi NBT sobie policzą, ale jak ja dorzucałem do auta już ponad rok temu to same części kosztowały z 4000zł, do tego montaż kodowanie itd to jakieś 1700zł. Teraz powinno być taniej bo trochę czasu minęło. Odezwij się na priv to dam Ci namiary do chłopaków gdzie we Wrocławiu można.

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła bez przetwornicy znalazłem orginały uzywki za 1500. Do tego kable,przetwornica,spryskiwacze to pewnie wyjdzie jakies 2200. Montaz i kodowanie to pewnie minimum 800. Nawigacja jest juz za 1500!

 

Oczywiscie pisze o najnizszych cenach. Czyli Xenony z Navi to minimum 5000pln

Mysle czy jest sens sie bawic

 

BMW poczatek 2014rok PL Salon 170tysi przebiegu za 49tysi

 

Nie wspomne ze nie ma nawet podgrzewanych siedzen

Kolor biały z Opolskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabe auto, droższe będzie E90 doposażone z lepszym silnikiem. Poza fajna bryłą z F30 nic więcej to auto nie oferuje, wyposażenie słabe, silnik :oops: przebieg też słaby... zaczną sie koszta a graty drogie

No i nie nazwałbym tego auta 'okazją'

Cena doposażenia o której piszesz nie warta świeczki. Szukaj fajnego e90 w tej cenie bądź dozbieraj na "porządne" F30

 

EDIT

z ciekawości poszukałem na znanym portalu stoi nowa(!) 318 2017 rocznik w ledach, automacie nawet z trójkątem ostrzegawczym w bagażniku za 81k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....T

z ciekawości poszukałem na znanym portalu stoi nowa(!) 318 2017 rocznik w ledach, automacie nawet z trójkątem ostrzegawczym w bagażniku za 81k

 

To jest cena netto. I jest to podstawowa wersja (aczkolwiek fakt z automatem) i od firmy typu broker, czy cos takiego, nie z bezpośredniej dystrybucji bmw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.