Skocz do zawartości

E83 20d Kraków WBAPE11010WJ40170


Rekomendowane odpowiedzi

Łatwo sprawdzić wpisy przebiegów zapisane w centralnym rejestrze ale trochę będziesz musiał wydać. Tu naforum są linki

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Możliwe, ale czy prawdziwe to wyjdzie jak ktoś sprawdzi historię, ciekawy kolor, nawet pasuje do x3 :8)

 

VIN: WBAPE11010WJ40170

Type code: PE11

Model: X3 2.0D (EUR)

E-F-R series: E83 LCI (LifeCycleImpulse)

Series: X

Type: All-Road

Steering: LL

Doors: 5

Engine: N47

Displacement: 2.00

Power: 130 (177 hp)

Drive: ALLR

Transmission: AUT

Paint code: A61 - KARMESINROT

Upholstery code: GDAT - STOFF/LEDER PEAR

Prod.date: 2008-01-24

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S1CB ACEA / CO2 scope

S2R5 BMW LA wheel, star spoke 204

S4BZ Interior trim finishers Titanium light

S8SP Control unit COP

S205 Automatic transmission

S216 HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S240 Steering wheel, leather

S249 Multifunction f steering wheel

S358 Climate comfort windscreen

S386 Roof railing

S413 Luggage compartment net

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S441 Smoker package

S464 Ski bag

S473 Armrest front

S493 Storage compartment package

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S662 Radio BMW Business CD

S676 HiFi speaker system

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

P981 Comfort Plus package

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo sprawdzić wpisy przebiegów zapisane w centralnym rejestrze ale trochę będziesz musiał wydać. Tu naforum są linki

 

Problem w tym , że nie każde auto jest serwisowane w aso - na ten przykład mój znajomy ma służbowe f10 i tylko przez okres gwarancji jeździł nim do bmw a potem leasplan wymyślił sobie przeglądy w jakimś nieautoryzowanym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, bo pewnie DRAY ma zdjęcia sprzed......... a ty widzisz zdjęcia po.......... :D

 

aaa ok, czyli nie wiesz czy auto było naprawiane po wypadku, nie masz do tego żadnych przesłanek tylko tak sobie głupoty piszesz ..hmm, baaardzo to pomocne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu będziesz miał bogaty raport na temat tego auta " BIMMER CHECK ONLINE "

A tu chłopaki piszą półsłówkami aby Cię ostrzec byś nie umoczył a ty chcesz kawę na ławę a oni nie koniecznie mają wiadomości z pierwszej ręki i nie są upoważnieni aby dalej to puszczać w eter.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Może wyjaśnię bo mało precyzyjnie napisałem.

 

Moja wypowiedź nie była formą ostrzeżenia tylko zwrócenie uwagi, że w systemie jest bardzo dużo wizyt i sporo z nich ma duża ilość roboczogodzin (mogły to być naprawy mechaniczne lub lakiernicze). Tak dla sportu nie mam zwyczaju wchodzić w każdą i analizować. Jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany zakupem samochodu to sobie sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu będziesz miał bogaty raport na temat tego auta " BIMMER CHECK ONLINE "

A tu chłopaki piszą półsłówkami aby Cię ostrzec byś nie umoczył a ty chcesz kawę na ławę a oni nie koniecznie mają wiadomości z pierwszej ręki i nie są upoważnieni aby dalej to puszczać w eter.

 

To po co jest ten dział na forum ? Mam spore wątpliwości co do sensu pisania tutaj postów skoro zrobiła się to po prostu "odsyłalnia" do płatnego "bimmer chceck" (do którego nic nie mam absolutnie ale przecież w tym dziale nie zwracam się do firmy i nie kupuję jej usługi tylko pytam forumowiczów o ich opinie - chyba , że błędnie rozumiem idee tego działu ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego posta o tym aucie napisałeś 30 Grudnia a dzisiaj mamy 31 Grudnia do tego jest okres noworoczny a Ty masz pretensje że nikt Ci jeszcze nie napisał tego co Ty oczekujesz.

Odnosząc wrażenie że jesteś wymagający i niecierpliwy zasugerowałem Ci usługę "DRAY"

ale jak będziesz cierpliwy to może ktoś się odezwie co to auto oglądał i może ma pełny raport co się z tobą podzieli.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scaramanga nie wprowadzaj ludzi w błąd, wystarczy email ze skanem dowodu i zgodą sprzedającego, a często na telefon wstępnie mówią czy kręcony i czy było coś co dyskwalifikuje to auta...

Też mnie śmieszą osoby co szukają aut powyżej 30 tyś i sępią parę złoty na zweryfikowanie auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.