Skocz do zawartości

[e92] wymiana kierownicy


Natek

Rekomendowane odpowiedzi

 

kulfon, jak patrze to kierownica od m-pakietu ma trochę inny kształt, więc na oko wydaje się, że ta blenda nie będzie pasować...

 

PS. z tego co wiem jak się wymienia kierownice to wywala błędy na komputerze, czy coś wiecie na ten temat?

 

W sportowej i M-pakowej blenda i poduszka są wymienne.

Jeśli nie będziesz zmieniać poduszki to komp nie wywali błędów, chyba że podłączysz akumulator przed założeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

napewno?:) usunięcie błędu niestety trochę kosztuję, zdjęcie w salonie kierownicy również koszt koło 200zł... a też nie chce zostawiać ewentualnie samochodu w jakimś nieznanym warsztacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno?:) usunięcie błędu niestety trochę kosztuję, zdjęcie w salonie kierownicy również koszt koło 200zł... a też nie chce zostawiać ewentualnie samochodu w jakimś nieznanym warsztacie

 

Na pewno, jeśli rozłączysz akumulator przed odpięciem poduszki a podłączysz po podpięciu. Nawet radio się nie rozprogramowało, ale ja tylko zdjąłem i założyłem a Ty jak chcesz obszywać to zejdzie kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnego błędu Ci nie wywali nie słuchaj bzdur,tylko zrob jak pisałem wcześniej

pozatym,jak by coś poszło Ci nie tak to skasowanie błędu to chwila roboty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnego błędu Ci nie wywali nie słuchaj bzdur,tylko zrob jak pisałem wcześniej

pozatym,jak by coś poszło Ci nie tak to skasowanie błędu to chwila roboty :wink:

Kolego fajnie to opisałeś heee. ,,żadnego błędu Ci nie wywali" i to jest dobre ,,jak by coś poszło Ci nie tak to skasowanie błędu to chwila roboty" tak chwila roboty jak toś ma inpe :cool2: a jak kolega nie ma inpy to co w tedy ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
przekładałem kierę u siebie kilka razy i nigdy żadnego błędu nie wywaliło. jak kolega odepnie akumulator przed zabawą to nie będzie błędu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,jak by coś poszło Ci nie tak to skasowanie błędu to chwila roboty" tak chwila roboty jak toś ma inpe :cool2: a jak kolega nie ma inpy to co w tedy ? :mrgreen:

 

A jak nie ma to albo 50/100zł będzie lżejszy za podłączenie u kogoś i skasowanie błędu albo kupi kabel za 150zł, sam skasuje i tyle :cool2:

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnego błędu Ci nie wywali nie słuchaj bzdur,tylko zrob jak pisałem wcześniej

pozatym,jak by coś poszło Ci nie tak to skasowanie błędu to chwila roboty :wink:

Kolego fajnie to opisałeś heee. ,,żadnego błędu Ci nie wywali" i to jest dobre ,,jak by coś poszło Ci nie tak to skasowanie błędu to chwila roboty" tak chwila roboty jak toś ma inpe :cool2: a jak kolega nie ma inpy to co w tedy ? :mrgreen:

 

No mi też się mój opis podoba :mrgreen:

Błędu nie wywali nie jedną kierownicę już zmieniałem i nigdy żadnych błędów nie było ,więc nie ma sensu dalej ciągnąć ten temat :D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ktoś wie gdzie mogę kupić oryginalną blende od m-pakietu na tą kierownice? w salonie to koszt 400zł+

no to szukaj na allegro. spróbuj też na getem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam,

 

Posiadam w swojej e90 taką kierownicę jak na aukcji: http://allegro.pl/kierownica-sport-skora-bmw-e81-e87-e90-e91-i5556301322.html

 

Niestety przyciski już trochę się starły i chciałbym coś z tym zrobić. Czy można dokupić same przyciski? Ewentualnie czy można zamienić na jakąś inną kierownicę np z m-pakietu? Czy poduszka będzie pasowała?

 

Ewentualnie czy moja poduszka podejdzie pod taką kierownicę: http://allegro.pl/bmw-e90-e91-e92-e87-e81-e82-kierownica-skora-sport-i5584374119.html ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie, jak najbardziej. Masz kierownicę sport, poduszka pasuje z kierownicy sport do kierownicy m pakiet jak i oem performance. Jest jeszcze inna, czwarta wersja kierownicy, podstawowa z poduszką przypominającą trapez, czesto nazywana plastikową, chociaż też występuje czasem w obszyciu skórzanym, ale Ciebie to nie interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Czy mając aktualnie najzwyklejszą kierownicę bez multi funkcji bez problemu wrzucę kierownicę od M pakietu z multi funkcją tak aby wszystko działało?

 

Mój samochód to E90 z 2005r

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opcję zakupu kierownicy z poduszką więc luzik. Tylko właśnie się zastanawiam czy da rade np przełożyć kierownicę żeby działała a potem np żeby elektryk podłączyć multifunkcje? Czy wszystko na raz musi?

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Witam, chcę w najbliższym czasie wymienić swoją kierownice w bmw e91 2005r, z racji tego że aktualna jest tak przetykana że nie mogę na nią patrzeć, post nie pisze z powodu problemu z demontażem bo widziałem już wiele takich postów a problemie w doborze, znalazłem ładna kierownice tylko problemem a być może nie, jest to że posiada ona inne klawisze z prawej stronie przy zmianie stacji radiowej, w mojej jest to romb i ta strzałeczka czy jak by to nazwać w tej z racji tego że pochodzi z nowszego rocznika i bmw e92 jest już to kółeczko które przypomina mi coś w stylu odświeżania i coś jeszcze, czy jeżeli podłącze taką kierownice będzie ona te klawisze używała jako diamenic i strzałke czy w ogóle nie będą działać? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.