Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nadal poszukuje 435

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-4-f32-435i-m-pakiet-m-performance-mg-motorsport-f-vat-375km-tuning-ID6yAHB5.html

 

Natrafiłem na taką ofertę co myślicie? czy warto kupować samochód od firmy Tuningowej?

 

 

Właściciel napisał mi taką wiadomość:

 

Jest jedna z naszych demowek, zajmujemy się sprzedażą części tuningowych. VIN :K192219 Samochód był uszkodzony od strony kierowcy. W razie pytań służę pomocą. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm fajny przeskok będziesz miał :cool2:

Silnik mogę śmiało polecić. Auto widać, że dopieszczone. Wydaje mi się, że jechać i weryfikować na miejscu, bo tu to wróżenie z fusów. Czuję, że nic złego się na nią nie znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem czekam na odpowiedź.Też mi się tak wydaje że ta szkoda była dość mocna ale pojawia się pytanie.Jeśli była i jest zrobione wszystko dobrze to może warto.

 

 

Jest to możlwie że to jest ten samochód?

 

https://www.autobidmaster.com/en/carfinder-online-auto-auctions/lot/30854445/COPART_2014_BMW_435I_SALVAGE_CERTIFICATE_LOS_ANGELES_CA/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy derma na fotelach?

 

 

Dostałem zdjęcie tak to wyglądało.

 

 

Przy takim czymś nie ma opcji światowej żeby poduszki nie wybuchły prawda?? więc w środku musiał być też leczony? Warto się takim wypadki interesować?

 

 

 

BMW_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzi że na aukcji było tylko jedno zdjęcie więcej nie było a poduszka tylko wystrzeliła od kierowcy i od strony kierowcy nogi.

 

 

DRAY wiem że jesteś fachowcem w tej dziadzienie i wiem ze pytanie jest nie na miejscu czy warto się interesować takim wypadnkiem.

 

 

 

PS: Pisałem do Ciebie w kwesti podjechania i oględziny jak już w końcu będę mieć "pewny" samochód bardzo bym chciał żebyś to pooglądał bo moja wiedzą w tym temacie jest bardzo słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
DRAY może ma bardziej szczegółowe zdjęcia, przydałoby się pod maską i od spodu, ogólnie na tel. mało tu widzę, ale nawet jakby nie było tragedii to szukałbym innego sposobu na ulokowanie 150k :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRAY może ma bardziej szczegółowe zdjęcia, przydałoby się pod maską i od spodu, ogólnie na tel. mało tu widzę, ale nawet jakby nie było tragedii to szukałbym innego sposobu na ulokowanie 150k :wink:

 

 

maniek21112 wiesz że teraz wbiłeś mi klina. Co jak co ale chyba na to wychodzi że ciężko znaleźć 435i do 180 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiem, że nie kupuję się auta z myślą o sprzedaży, ale musisz przemyśleć taką sprawę, że kiedyś będziesz go sprzedawał i wtedy przynajmniej połowa zainteresowanych zobaczy to zdjęcie, widząc brak koła śmiem twierdzić, że 95% z nich zrezygnuje :roll: proponuję szukać czegoś seryjnego, ale to oczywiście Twoja kasa i Twoja decyzja.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od kolegi DREY wygląda to tak:

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

hosting obrazków

 

 

No i tu pojawia się moje pytanie czy taki samochód da się wyleczyć żeby był ok? właściciel twierdził że nie robiło mu to wielkiej różnicy jak jest rozwalany ważne żeby poduszki od pasażera były w dobry stanie bo samochód i tak szedł na tuning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie gadanie , poduszki to najmniejszy problem moim zdaniem . Gdyby pasażer siedział tez by się odpaliły .

Niech powie Ci w jaki sposób było wymienione poszycie i jak wyglądały podłużnice , bo na pewno proste nie były , sanki itp a maska podłożona już w USA bo cała na pewni nie była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak maska od razu mi podpadła nie ma takiej opcji żeby była to oryginalna.No a powiedzmy że przedłużenie były mocno zniszczone da się je zrobić tak żeby to miała ręce i nogi?? Czy już nigdy to nie będzie to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podluznice da sie w tym przypadku poprostowac wyklepac poszpachlowac ale to nie bedzie dobrze zrobione.Tu raczej byla wymieniana na uzywana wycieta z rozbitka lub zostal dokupiony nowy fartuch a konstrukcja zostala poprostowana jesli jest to zrobione dobrze to bedzie jezdzil i nie bedzie wiekszych problemów.Auto wymaga sprawdzenia na ranie wszystkich punktów inspekcyjnych w podwoziu raczej w aso lub w bdb warsztatach blacharskich.zobacz na tylne lewe kolo po tylnym zawieszeniu tez dostał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo dziękuje GREGOR500 o tak odpowiedź mi chodziło .Kurde trochę się podjarałem samochodem ale sam nie wiem co myśleć.Właściciel mówi że jest wszsytko wymienione co jest możliwe samochód był na targach i nie mógł sobie pozwolić na kombinacje.Zapraszam mnie do Siebie i mówił że nie ma do czego się dowalić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie tak jest . Chodzi o to ze samochód jest drogi jak za auto z tak dużymi uszkodzeniami .

Jeśli Ci się podoba , to jechać oglądać jeśli jest dobrze i się podoba brać . Każdy ma inne podejście do samochodów .

Ja osobiście bym odpuścił. Dla mnie 150k to nie mało . Myśle ze za te pieniążki idzie coś bezwypadkowego dostać .

Za te tuningi i tak Ci nikt nie zapłaci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jest z okolic co by mi sprawdził oczywiście za odpowiednią sumę samochód głównie od dołu jak to jest porobione.Pisałem dwa razy do DRAY ale nie odpisał.

 

PS: Jak to czytasz :D to daj znać czy jest szansa na zobaczenie tego samochodu pisz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zlecenie oględzin można złożyć na stronie. Nie da się opanować korespondencji podzielonej na BKP, FB, sms, whatsapp itd.

 

Ja nigdy nie zrozumiem jak można wydać takie pieniądze na samochód po takich przejściach.

Sprawdzenie jakości naprawy bez rozbiórki wielu elementów nie jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem właśnie zlecenie na stronie...ale nie to nie ważne.

 

Twoja opinia mi w tej chwili dużo dała...będę nad tym myślał i między czasie oglądał może coś się innego znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.