Skocz do zawartości

E60 530i przechylona na prawo.


Greeeg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ogarnął ktoś może temat pochylonej budy na prawą stronę ? Temat wiele razy poruszany ale chyba nikt tego nie ogarną do końca. Ja już walczę jakiś czas i nie mam już pomysłów. Wymieniłem 4 sprężyny na nowe, 4 amortyzatory, sprawdziłem osadzenie amortyzatorów w zwrotnicy oba siedzą do końca. Zastanawiam się czy podkładki nad i pod sprężynami mają wpływ na prześwit, jak myślicie? Chodzi mi o element 7,8 i 11 na schemacie. 1 czyli łożysko mam nowe. Dodam że mam dynami drive ale chyba nie ma to znaczenia. Zdjęcia przedstawia lewe przednie i prawe przednie koło. Lewy przód ma 56cm prześwitu od dołu felgi po rant błotnika zaś prawy przód 54,4cm.

http://imgie.pl/images/2017/11/27/686x484c559b.jpg

http://imgie.pl/images/2017/11/27/IMG_20171127_0931186f343.jpg

http://imgie.pl/images/2017/11/27/IMG_20171127_093207bf0a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wlasnie obstawial ze to bald dynamik drive badz awaria aktywnego stabilizatora :wink:jak masz disa mozesz zrobic test wtdy bedzie wszystko jasne auto troche sie pobuja :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem że do może być dynamic drive. Dzisiaj byłem u mechanika i odkręciliśmy łączniki stabilizatora wiec dnamic nie miał jakiegokolwiek wpływu na zawieszenie samochodu. Po opuszczeniu z podnośnika dalej było tak samo. Swoją drogą testowałem DD i działa bez zarzutu, buja na boki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ważę 75kg może i się trochę wyrówna ale wystarczy że ktoś z boku usiądzie i dalej jest to samo. Też nie wydaje mi się to normalne szczególnie jak widzę że chłopaki latają na 20calach albo na 19 z dystansami i na obniżanych zawieszeniach. U mnie na 245/40/18 i dystansie 12,5mm przy lekko skręconych kołach obciera o błotnik :mad2: Oczywiście z lewej strony nic się nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykłe zawieszenie i jest tak samo... A 2 tygodnie temu samodzielnie wymieniałem amorki i łożyska z przodu i z tyłu. Też sprawdzałem osadzenie amortyzatora bo nie dawało mi to spokoju, ale gdzieś czytałem że tak podobno ma być...

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.