Skocz do zawartości

liczniki f25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czy mogli byscie mi odpowiedziec na pytanie jakie liczniki wystepowaly w F25 przed liftem i od czego jest to uzaleznione. Znalazlem zdjecia z takim malym elektronicznym wyswietlaczem i takim troche wiekszym. Czy wystepowaly jeszcze jakies inne.
Opublikowano
  • Moderatorzy

Są spotykane 4 typy:

 

1. W samochodach bez navi - wyświetlacz między zegarami wielkości znaczka pocztowego https://i.ytimg.com/vi/bzbNzHmvdLc/maxresdefault.jpg

 

2. W samochodach z navi Professional - wyświetlacz między zegarami od prawego rogu do środka ekranu (nachodzi częściowo na zegar - pokazuje zużycia paliwa) https://i.ytimg.com/vi/1z0EM2Hl4_Q/maxresdefault.jpg

 

3.W samochodach z navi Professional o rozszerzonym zakresie - wyświetlacz między zegarami od prawego rogu do lewego rogu zegarów przez całą długość http://st.automobilemag.com/uploads/sites/10/2015/09/2015-BMW-X3-xDrive28i-instrument-cluster.jpg.

 

4. W samochodach z navi Professional i HUDem (lub dokupione jak opcja) - tzw. Black Panel Display https://i.ytimg.com/vi/EJAPfZf6lyc/maxresdefault.jpg

http://www.bjhouston.com/bmw/IMG_0754%201.JPG

Będziesz Miał Wydatki

 

 

Opublikowano
  • Autor
Czy pozycje 3 i 4 wystepowaly rowniez w przed lifcie.
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
To nie ma znaczenia jakie liczniki były montowane fabrycznie. Ja właśnie zmieniłem licznik z wersji USA (2015 po lifcie) na 6WB (lcd) - Takie liczniki nigdy nie były montowane w F25! Elektromechanik wgrał oprogramowanie licznika z 7-ki. Wszysko działa perfekcyjnie (nawet pokazuje obrazek X3 jak są otwarte drzwi). Przebieg auta prawidłowo 'zassany'. Jedyne co źle pokazywał to zasięg na paliwie...zabrało my to dwa tankowania aby się 'nauczyć' i teraz jest perfekt!
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Black Panel Display wygląda fenomenalnie!!! W końcu mamy XXI wiek w X3 :D
Benzyna zamiast krwi...
Opublikowano
Polecam auto z black panel,wygląda zajebiście :!:
Opublikowano
Moja rada: Nie podejmujcie decyzji na podstawie zdjęć w internecie. Zobaczcie czy wam się podoba licznik full lcd (6WB) w realu. Wielu ludzi uważa że to jest najfajniejszy licznik w gamie BMW, ale ja osobiście nie jestem do końca przekonany. Wsadziłem go do auta żony bo miała oryginalnie licznik w milach więc tak czy owak jest to zmiana na lepsze, ale ja w moim aucie mam liczniki 6WA (extended) i uważam że ta wersja bije na głowę 6WB.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Pytanie- czy we wszystkich tych licznikach prędkość jest podawana cyfrowo?

Piszę o tym specjalnie bo gdzieś słyszałem o opóźnieniach i lagach w wyświetlaniu prędkości...I nie tylko.

 

Send with handy.

Opublikowano

Oczywiście że cyfrowo. Wszystkie dane idą cyfrowo z komputera.

gdzieś słyszałem o opóźnieniach i lagach w wyświetlaniu prędkości...I nie tylko

 

To chyba jakiś żart. Przemyśl co piszesz...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mogę potwierdzić 6WB działa w f25. Wcześniej miałem 6WA który mam teraz na sprzedaż za 499zł Chętnych zapraszam na priv.


http://i68.tinypic.com/fene5v.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
jaki koszt wymiany na lcd?
Opublikowano
czy liczniki z wersji f30 lub innych pasują do f10 ?
Opublikowano
  • Moderatorzy
Jakie "liczniki"? 6WA pasuje do całej linii Fxx - 6WB (Full Led) choć nie były montowane w F10 można dołożyć i zakodować...

Będziesz Miał Wydatki

 

 

Opublikowano
tylko że mając już 6WA to chyba nie ma sensu zmieniać na full lcd jeszcze dopłacać do interesu 3000zl))
Opublikowano

obecnie mam 6WA w f10 a chce 6WB

pytanie czy pasuja z innych modeli np. z f25 lub f15?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
Mogę potwierdzić 6WB działa w f25. Wcześniej miałem 6WA który mam teraz na sprzedaż za 499zł Chętnych zapraszam na priv.


http://i68.tinypic.com/fene5v.jpg

 

Super to wygląda....

po nowym roku będę ściągał auto z USA, dokladnie x4 F26 i rozumię, że bez problemu podejdzie licznik 6WB ?

  • 1 rok później...
Opublikowano
Witam czy ma ktos na sprzedaż licznik 6wa? Czy taki licznik zakoduje ista d?
Opublikowano

Licznik musi być wyczyszczony ( kilometry i VIN )

Wtedy go dopiszesz

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć,


odświeżam temat - zegary staniały na tyle, że chcę zamiast standardowego licznika do F25 X3 dodać rozszerzony 6WA z f10/F01.

Czy na forum jest jakiś spec, który (płatnie oczywiście) mi to zakoduje? Będę wdzięczny za namiary.

Najlepiej Wlkp. lub woj. lubuskie.

Przy okazji trzeba ciągnąć światłowód od zegarów do CIC czy nie?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ale lipa Panowie,


mam F25 ze standardowym licznikiem z wyświetlaczem o wielkości znaczka pocztowego i nawigację CIC 6,5 cala.

Kupiłem licznik Extended (wyświetlacz na połowę zagarów) i niestety, okazuje się do ich podłączenia potrzeba światłowodu z radia, a moje radio nie ma wyjścia na światłowód.

Ponoć muszę kupić nowe radio + zapłacić 500 za jego kodowanie, aby podłączyć ten licznik. Trochę drogo się robi. Ktoś coś? Jak to można zrobić inaczej?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja podłączyłem licznik black panel do podstawowego iDrive ($663, 6.5", bez nawigacji, rocznik 2010) za pomocą tego przewodu:


3%20way%20cable-1000x1000.jpg


Gniazdo jest wbudowane w tę jednostkę. Po montażu zmieniłem ustawienia podłączonego licznka na 'HIGH'.

Footer-Smallest.jpg

Sprzedam licznik HIGH do E9x i E8x.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.