Skocz do zawartości

[E39] 528iA Pali 20+


D0minik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wspomniałem nic o sprzedaży, a sam samochód naprawiony i spalanie jest w jak najlepszym porzadku. 7.5 litra przy 120kmh z pełnym bagazem. Po prostu cieszę się nowym pojazdem, a E39 służy dziewczynie.

 

Żadna z sugerowanych rzeczy nie była uszkodzona, a test spalin na stacji książkowy, nawet nie przekroczyło wartości o promil.

 

Pisałem dodatkowo co sprawdziłem, wstawiłem filmik z pracy na żywo i żadnych odpowiedzi czy sugestii z Waszej strony. A wystarczyło jedną opcję przestawic i wszystkie adaptacje wróciły do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy jest mistrzem kompa. Ja na czym się nie znam jeżdżę do fachowców. Ty sobie poradziles z problemem i juz o tym nie napiszesz. Idiotyczne podejście. Widać że wiesz do czego jest forum. Aby naprawić za free auto, jeśli się nie uda z pomocą forum zamykamy temat. Brawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem kilkadziesiąt godzin przed kompem na studiowaniu ista D do czego służą poszczególne rzeczy, angielskie, rosyjskie fora, kilkanaście godzin przy samochodzie z kompem, rozładowując dwukrotnie Aku, podmienialem części by zapisywać różnice w parametrach prac i wykluczyc ewentualnego winowajce. Wrzucilem podgląd pracy na żywo i co ? Ludzie nawet nie przeglądają tego co się wrzuca. 450 wyświetleń tematu, a link do YouTube otworzony 20 razy z czego conajmniej połowa moja by porównać parametry. Relacje zamieszczałem na bieżąco, zerowe zainteresowanie.

 

I powiedz mi po co to zamieszczać jak większości nawet nie chce się wysilic wejść w link w którym była zawarta odpowiedz ?

 

Mogłem nagrać wszystko z telefonu, ale by zapewnić Wam komfort przeglądania ścieralem się z różnymi programami do nagrywania pulpitu, późniejszej obróbki czy uploadowania kilku GB na YT w imię czego ? 2 wyświetleń filmu na 450 wyświetleń tematu ?

 

Dziwisz mi się jeszcze ?

 

Ty się zaangazowales to mogę Ci napisać jak doszedłem do problemu, ale ludziom nie zależy to dlaczego miałoby mnie zależeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaangazowalem się. Nie wszedłem nawet w link na YouTube. Wiesz dlaczego? Bo na parametrach jakie auto powinno mieć soe nie znam. Z takim czymś jadę do znajomego mechanika co robi bmw i tyle.

 

Dalej nie masz pojęcia do czego służy forum. Nie ty pierwszy miałeś problem z autem. Forum ma nakierowac na problem i nie zawsze (chociaż często się tak zdarza) jego rozwiązać. Każde doświadczenia innych osób pomagają w przyszłości innym. Ale niektórzy mają inne zdanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wesołych Świąt :lol: dobre podejście :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mu spokój chłopak skasował adaptacje i w cudowny sposób uzdrowił auto, a teraz wylewa gorzkie żale :mrgreen: też oglądałem te Twoje filmiki i nic mądrego mi nie podpowiedziały, a wystarczyło pojeździć trochę na Pb i sprawa Się sama rozwiązała. Duże spalanie powodował system ISA :mrgreen: na 5er forum kolega też Się rozpisał tylko tam Się tak nie wyżalił :cry2:
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no nieźle takiego czegoś to jeszcze nie widziałem :D Tyle osób Ci próbowało tutaj poradzić na tyle na ile się zna i to ZA DARMO a jak już masz rozwiązanie to się wypinasz, bo znalazłeś je "niby" sam a reszta nic nie pomogła :mad2: :mad2:

 

Jeśli faktycznie, duże spalanie było przez ISA to zwykłe skasowanie adaptacji i jeżdżenie na benzynie by Ci pokazało, że wszystko jest ok, co wiele osób Ci tutaj radziło ale, Ty uznałeś, że sam na to wpadłeś i nikt Ci nie pomógł :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

co za dzieciak i chyba z wioski.

to skasowac hama profil z klubu..i pozamiatane..


zobaczymy jaki bedzie cwaniak jak mu sie znowu cos sypnie...


ja tez siedze godzinami ,nocami na forach us i rosja , i w garazu w h.j


ale jak cos znajde to zawsze dziele sie info... bo po to to tu jest....


najgorsze cwoki i paparuchy tak sie zachowuja .... :cry2:


wziol zabawki i poszedl do innej piaskownicy :mad2:


milego dnia FJ.ucie

z mojä bee nie idzie sie nudzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.