Skocz do zawartości

[f10] Wymiana filtra powietrza kabiny i paliwa JAKIE WYBRAĆ?


icotynato

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prościej iść do sklepu motoryzacyjnego i zakupić/zamówić a nie po internetach szukać? Znajdź sklep stacjonarny co ma dobre ceny, bo często hurtownie mają wyższe ceny dla mechaników (a wiadomo że ci mają oczywiście "rabaty" a klientowi policzą odpowiednio więcej) niż zwykłe sklepy ceny dla klienta detalicznego (siedzę w tym biznesie i wiem co i jak ale nie powinienem sypać nazwami).

Co do Kamoka to tandeta i z reguły wygląda choćby podobnie ale przeważnie zawsze gdzieś nie dolega, nie jest dobrze wykonane i nie do końca pasuje tak jak powinno.

Meyle już lepiej i będzie pasować.

Filtron pasuje bez problemu i to że jest niby polskim produktem (wykupiony przez potentata MANN+HUMMEL) nie znaczy że gorszy od samego Mann. Często można spotkać produkty Filtron w grupie VW jako stosowane w fabryce i serwisach (oczywiście obok nazwy producenta części jest logo producenta marki).

Starline tandeta jak mniemam bo pierwsze słyszę o takim czymś, a siedzę w branży od kilkunastu lat.

Knecht wysoka półka.

Z tandetami to jest tak że mogą być wykonane z gorszych materiałów, przy motnaży coś może się wyłamać bo gorszy plastik czy coś, szybciej nadawać się do wymiany i być gorzej wykonane od renomowanych produktów. Zresztą jak w każdej branży.

Sam mam u siebie w wozach Filtrony albo Mann.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
te filtrony widzę że są w konkurencyjnych cenach. Napewno je omijac?

 

Nie wiem jak z ich jakością jest teraz ale dawniej np. filtr oleju potrafił się rozpaść przy wyciąganiu. viewtopic.php?f=72&t=105936

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Podlacze sie.

Czy Fine Dust Filter od BMW ma swoj odpowiednik u Knechta ?

 

Z tego co widziałem to są dwie opcje: Mann FreciousPlus oraz MAhle(Knecht) CareMetix.

Pierwsza opcje mam u siebie od prawie roku wiec jest dostepna dla serii F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.