Skocz do zawartości

e46 330i coupe WBABN51080JT60016


Rekomendowane odpowiedzi

witam

co sądzicie o tym autku : WBABN51080JT60016

i czy ktoś się orientuje ile wyszły by opłaty ponieważ jest sprowadzony z Niemiec .

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-3-okazja-e46-coupe-330-ci-manual-231-km-18-cali-full-opcja-ID6yVZhF.html

 

Z góry bardzo dziękuję

Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Reflektorów ksenonowych i spryskiwaczy w VIN brak.

 

VIN: WBABN51080JT60016

Type code: BN51

Model: 330CI (EUR)

E-F-R series: E46 2

Series: 3

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: M54

Displacement: 3.00

Power: 170 (231 hp)

Drive: HECK

Transmission: MEC

Paint code: 354 - TITANSILBER METALLIC

Upholstery code: E3AT - STOFF FLOCK RAUT

Prod.date: 2000-02-22

 

S210 Dynamic stability control III

S226 Sports suspension settings

S249 Multifunction f steering wheel

S255 Sports leather steering wheel

S261 Side airbags for rear passengers

S290 BMW light-alloy wheel star spokes 44

S313 Fold-in outside mirror

S358 Climate comfort windscreen

S403 Glass roof, electrical

S415 Sun-blind, rear

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S438 Fine wood trim

S441 Smoker package

S459 El. front seat adjustment w. memory

S473 Armrest front

S494 Seat heating driver/passenger

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S550 On-board computer

S609 Navigation system, Professional

P628 Communication pack

S629 Car telephone (GSM) w card reader, front

S676 HiFi speaker system

L801 National version Germany/Austria

S832 Battery in luggage compartment

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S902 Special inspection press vehicles

S915 Omission of outer-skin preservation

S991 STEUERUNG VORSERIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widać, że zmiana na ksenony nie kompletna, bo została ręczna regulacja świateł.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie jeszcze umowa na Niemca. :mad2: :mad2:

 

pewnie że na niemca ja mam taką tylko że 2.5 w ori m pakiecie do sprzedania po opłatach za 19900z wystawioną i dziwie się zę nikt jej nie chce jak tu za 15 tys wystawiona

 

Też taki śmieć jak ta twoja 323 z Belgii?

Nie sprzedaje zadnej 323z belgii mialem takie auto ale ponad rok temu I sprzedalem ją bez problemu po ogledzinach rzeczoznawcy dla klienta jezeli to ty jestes tym baranem co byl ja ogladac I po ktorego jeszcze pojechalem do lodzi na stacje pkp to mam nadzieje ze kupiles jeszcze wiekszego smiecia niz ja mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogladal ale dwie minuty wszedl I wyszedl wiec nie mozna tego nazwac ogladaniem poza tym nic nie ukrywalem przez telefon auto bylo technicznie bez zarzutu ale jak sie nie ma kasy na dobre auto to kazda wymowka dobra jezeli jestes taki cwaniak to slucham co sie koledze ktory mial znikome pojecie o tym modelu nie podobalo. Poza tym to sprzedawalem auto po oplatach na fakture a nie jal wiekszosc cwaniaczkow na niemca wiec jest zasadnicza roznica,gdyby nie ci handlarze cwaniaczki to pewnie do tek pory jezdzilbys duzym fiatem Edytowane przez acidburn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie.. jechał do ciebie z 500km i po 2 minutach miał dość, bo ponoć nie było nawet czego oglądać.

Nie pamiętam co się nie podobało, bo to było z rok czy dwa temu. Mówię co mi przekazał, a że miał ze 20 Beemek i z 5 sztuk E46 to i 2 minuty wystarczą żeby ocenić czy auto coś warte.

 

Co do drugiej części twojej wypowiedzi to jeżdżę autem które sam sprowadziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie jechal do mnie 500km bo dzien wsczesniej do mnie dzwonil I jakis kit mi kleił ze nie moze przyjechac po czym w sobote rano zadzwonil czy przyjade po niego na pkp do lodzi I jak debil po niego pojechalem po czym wszedl do mnie na podworko obszedl auto I stwierdzil czy go zawioze na stacje bo zaraz ma pociag wiec nie pisz ze auto to smiec bo sam go nie widziales tak jak pisalem auto bylo ladne technicznie bez zarzutu. Jezeli chcesz mnie tu oczerniac to podaj jakies konkrety a nie ze tam gdzies kolega byl I widzial. Nie no fajnie sprowadziles sobie jedno auto I teraz bedziesz z tego zadowolony I mozesz sie tym pochwalic na forum I z tego co piszesz to kolega zrobil sobie wycieczke po auta.Ale jak to typowy janusz biznesu szukales okazji w Polsce trzeba bylo odrazu jechac za granice I kupowac samemu

A tak juz pomijajac to pochwal sice co kupiles I ile do tej pory kosztowalo cie to auto?Po drugie to kolega nie byl zainteresowany samochodem tylko tym jakby sie dostac na pociag znam sie troche na ludziach na zachowanich i

odrazu widac kto jest zainteresowany a kto pali glupa

Mam z tobą korespondecję wysyłałem ci zdjęcia jak auto wygląda i wszystko opisywałem zdjęcia były robione telefonem nie picowane i rzetelnie opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie psychiatra się kłania :lol: Żebyś czasem monitora nie zapluł od tych wypocin. Tak kolega przyjechał do Łodzi, żebyś go kur..a zawiózł na pociąg do metropolii Koluszki HAHAHA.

A.. przypomniało mi się jeszcze, że auto stało jeszcze u ciebie długo, a później było wystawione przez jakiś komis przez kilka miesięcy, bo nikt tego nie chciał. Jak znajdę na necie ogłoszenie to wrzucę, żebyś znów bajek nie nawypisywał.

 

540 kosztowało mnie po opłatach i rejestracji dokładnie 19780 zeta. Wkład początkowy to 1900 zł. Przez 2 lata w sumie 4400 za sam serwis. Jak na 540 to wkład nie jest duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mijasz sie z prawda auto bylo sprzedane po dwóch tygodniach od wystawienia I poszlo do osoby prywatnej o ile sie nie myle to do zgorzelca. Wrzucaj ogloszenie jestem ciekawy. A psychiatra to chyba do ciebie musi podjechac.Nie napisales ktory rok tej 540 pewnie jakis gruz pordzewialy. miałeś podać jakieś konkrety dotyczące auta które sprzedawałem? I nie lubie głupiego hejtu Edytowane przez acidburn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.