Skocz do zawartości

F30/31 najładniejszy kolor lakieru?


82asik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam głęboką czerń SCHWARZ 2 "jet black" i nie polecam:) mimo że wygląda rewelacyjnie i robi świetne wrażenie, nawet po położeniu ceramiki wygląda nieźle, to ma sporo wad, szybko się brudzi, ale najgorsza że wszystkie odpryski, uderzenia kamyczków, wszystko widać na przedniej masce. Jeśli ktoś ma pomysł na takie punktowe kropki lub co z tym robić, to proszę o radę tu lub na prv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A czy widział ktoś na żywo Smoked Topaz?

 

Ja mam smoked topaz. Cóż mogę powiedzieć? Mnie powala.

 

Jest nas dwoch :D tez mam smoked topaz i w sloncu jest poprostu rewelacja

 

W słońcu - fakt. Uważam, że bardzo ciekawie ten kolor wygląda w nocy przy sztucznym, słabym oświetleniu - wtedy "wyłazi" z niego to coś.

Poza tym ubarwia trochę ulice pełne srebrno-biało-czarno-szarej masy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem nastepujace kolory:

 

e46 Estoril blau - typowy dla BMW, ale troche zbyt pastelowy

e91 Spacegrau - dobrze sie prezentuje, bardzo latwy do utrzymania w czystosci, najbardziej praktyczny

f34 Black saphire metalic - ladnie sie prezentowal, ale wyjatkowo trudny do utrzymania w czystosci, auto nagrzewalo sie jak piekarnik

F34 Mineralweiss - pasuje idealnie do GT, wbrew pozorom dosyc latwy w utrzymaniu, ma ladne odcienie i glebie w zaleznosci od padajacego swiatla

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem nastepujace kolory:

 

e46 Estoril blau - typowy dla BMW, ale troche zbyt pastelowy

 

Estoril Pastelowy? :8)

"Barwy pastelowe - barwy jasne, łagodne, spokojne, niekrzykliwe, niejaskrawe, nieintensywne, często zawierające dużą domieszkę bieli. W skład barw pastelowych wchodzą zarówno barwy czyste, jak i zmieszane."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najladniejszym kolorem do F30 jest Daytona Violet. Zastanawiem sie tylko czy nie jest on zarezerowany wylacznie dla wersji M. Orientuje sie ktos ile mniej wiecej trzeba doplacic za takie nietypowe lakiery Indywidual?

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najladniejszym kolorem do F30 jest Daytona Violet. Zastanawiem sie tylko czy nie jest on zarezerowany wylacznie dla wersji M. Orientuje sie ktos ile mniej wiecej trzeba doplacic za takie nietypowe lakiery Indywidual?

W ASO powiedzieli mi że jedyne 18 tys :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najładniejszy jest mój kolor - brąz havana - ciężko było znaleźć (kombi) ale teraz cieszy oko i do tej pory widziałem tylko kilka sztuk F31 w tym kolorze. Biała jest co druga, podobnie z czarnymi - biel moim zdaniem jedynie w pakiecie M, czarny zawsze wygląda ładnie, ale już raz miałem czarne auto i nigdy więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.