Skocz do zawartości

Kodowanie kluczyka e39 po wymianie akumulatora


Bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wymieniłem baterię w kluczyku, znalazłem na forum procedurę kodowania, zapłon na kilka sekund, przytrzymanie guzika otwierania i 3x zamykanie. Powtórzyłem to sporo razy - nie działa. Trzepałem różne możliwości, trafiłem na coś takiego:

 

 

Zrobiłem tak, drzwi nagle się zaryglowały, odryglowały, z pilota działa tylko zamykanie i otwieranie bagażnika, otwieranie zdalne auta nie działa, trzeba otwierać kluczykiem,... macie jakieś pomysły?

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kluczyk rozłożyłem jeszcze raz,...nie wyciągając baterii, zmierzone miernikiem i przyciski działają. Po złożeniu działa tylko otwieranie klapy, zamykanie już nie działa noi otwieranie z pilota nie działa jak nie działało. Próbowałem zakodować jeszcze raz, jest problem z zakodowaniem. Macie jakieś pomysły co jeszcze można ugryźć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Fajnie, że podzieliłeś Się rozwiązaniem problemu :cool2: bo często tego brakuje w tematach
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że podzieliłeś Się rozwiązaniem problemu :cool2: bo często tego brakuje w tematach

 

Nawet nie wiesz jak mnie tacy ludzie wkur*****, płacze chłop miesiąc na forum że mu leci niebieski dym z migaczy, naprawia to i zapomina że płakał jak kot i wył do norki jak niedziałało, zapominajac podzielic sie rozwiazaniem ( wiadomo jesli jego sytuacja zyciowa pozwala na znalezienie 3 minut )

 

Piona! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A ja mam problem z kluczykami. Mam 2 klucze model polift i wymieniłem sobie baterie w nich i kodowalem. Czyli w 3 sek. Pozycja 1 wyciągam naciskam strzalke i trzymam ściskam 3 razy logo i udało się potem drugi i zjebalem bo włożyłam do stacyjki zrobiłem tak jak pierwszy udało się ale teraz mam tak że w pierwszym nie działa pilot opalania dziala A w drugim dziala pilot A odpalanie nie. Jest błąd ews Wrong Changing Code Key 0. Odpinam modul gm3 żeby zamocować na nowo A on to nadal pamięta. Co mam z tym zrobić ktoś ma pomysł na to....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiego kluczyka nie wkładasz do stacyjki, tylko klikasz na nim to samo co na pierwszym natychmiast po pierwszym.

Procedura w stacyjce klucz 1, klikanie klucz 1, cykl zamka będzie słyszalny, klikanie klucz 2, cykl zamka będzie słyszalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.