Skocz do zawartości

BMW M3 e92 INTERLAGOS str. 5 2 x m3


BanDai

Rekomendowane odpowiedzi

Cały zaś jeżdzę bez przedniej blachy.

 

Jak dla mnie te PL wielkie blachy psują całą linię przodu samochodu :twisted: Gdybym nie miał obaw w kwestii Misiaków też jeździłbym bez :twisted: :)

---------------------------------Moja galeria------------------------------------


https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339720&p=2477504#p2477504 jest


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=306494 [*] była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cały zaś jeżdzę bez przedniej blachy.

 

Jak dla mnie te PL wielkie blachy psują całą linię przodu samochodu :twisted: Gdybym nie miał obaw w kwestii Misiaków też jeździłbym bez :twisted: :)

 

E92 to nie Dodge Viper :P

http://images68.fotosik.pl/367/113fbbf3940b185fgen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Przejrzałem cały temat i wszystkie zmiany wizualne zdecydowanie na plus.

Sporo osób marudziło na środek ale ma swój urok ta szara skóra. Mnie się podoba!

Na obecnej feldze wygląda to bardzo męsko. Przyciemnił bym bardzo delikatnie tylne lampy i byłoby idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu lepiej :D. Kolor, felgi, dodatki, tworzą naprawdę najładniejszą M3 E92 jaką kojarzę :).

 


WoW, dzięki cieszę sie, ze wzbudza takie pozytywne emocje.

Ja widze kilka detali do poprawy ale jest nieźle :)

 

Jaki rozmiar kola masz?

19x9 - przód

19x10 - tył

 

Przejrzałem cały temat i wszystkie zmiany wizualne zdecydowanie na plus.

Sporo osób marudziło na środek ale ma swój urok ta szara skóra. Mnie się podoba!

Na obecnej feldze wygląda to bardzo męsko. Przyciemnił bym bardzo delikatnie tylne lampy i byłoby idealnie.

 

Przyzwyczaiłem sie do środka i w sumie na czarny bym go nie zamienił.

Jest trochę wymagający pod katem pielęgnacji ale daje radę.

Auto jest juz typowo weekendowe i w tej roli sprawdza sie najlepiej.

Głośne, zawsze czyste, No cieszy oko ;)

http://imageshack.us/a/img809/1850/f526.jpg



e46 coupe "soft german" works i progress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie, tak a fajna zabaweczka, która cieszy, gdy się nią jeździ i gdy zwyczajnie stoi w garażu, ciesząc oko właściciela.

Tylko ta felga no name jakoś tu nie pasuje...koniecznie oryginał z competition...najładniejszy do tej bryły...

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor mega, mody oczywiście na plus, bandyta! :8)


 

Dokładnie, tak a fajna zabaweczka, która cieszy, gdy się nią jeździ i gdy zwyczajnie stoi w garażu, ciesząc oko właściciela.

Tylko ta felga no name jakoś tu nie pasuje...koniecznie oryginał z competition...najładniejszy do tej bryły...

 

A czy nie jest to przypadkiem felga M359 z GTS? Chyba, że jest to jakaś replika i o to tu chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta felga no name jakoś tu nie pasuje...koniecznie oryginał z competition...najładniejszy do tej bryły...

 

Dokładnie podzielam zdanie.....tylko ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga rzeczywiście nie jest produkcji bmw.

Od dłuższego czasu szukam czegoś porządnego, najchętniej skrecane felgi z rantem albo jakiś kuty concave.

Budżet ktory chce przeznaczyć sukcesywnie wzrasta. Dlaczego nie kupie ori 359, a No dlatego ze moim zdaniem płacenie za te felgi 7/8 tys mija sie z celem. Koła na pewno zmienię, muszę tylko znaleźć „to coś”

http://imageshack.us/a/img809/1850/f526.jpg



e46 coupe "soft german" works i progress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolor mega, mody oczywiście na plus, bandyta! :8)


 

Dokładnie, tak a fajna zabaweczka, która cieszy, gdy się nią jeździ i gdy zwyczajnie stoi w garażu, ciesząc oko właściciela.

Tylko ta felga no name jakoś tu nie pasuje...koniecznie oryginał z competition...najładniejszy do tej bryły...

 

A czy nie jest to przypadkiem felga M359 z GTS? Chyba, że jest to jakaś replika i o to tu chodzi ?

 

Duffy, to jest felga tylko przypominająca 359, bo daleko im nawet do kopii 359.


Ogólnie ten wzór jest często powielany u różnych producentów felg, zarówno markowych jak np. AEZ, jak i typowych chamskich chińskich podróbek.


Felga 359 wychodziła w czarnym macie w GTS i jako srebrna w pakiecie Competition.

Niesamowicie pasują do tej bryły auta i są warte tych pieniędzy. Wiem, bo miałem takie oryginalne felgi.


BanDai, przepraszam za ot, ale ta ///M jest super i koło ją szpeci.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga rzeczywiście nie jest produkcji bmw.

Od dłuższego czasu szukam czegoś porządnego, najchętniej skrecane felgi z rantem albo jakiś kuty concave.

Budżet ktory chce przeznaczyć sukcesywnie wzrasta. Dlaczego nie kupie ori 359, a No dlatego ze moim zdaniem płacenie za te felgi 7/8 tys mija sie z celem. Koła na pewno zmienię, muszę tylko znaleźć „to coś”

 

Moim zdaniem felgi warte swojej ceny, koła to bezpieczeństwo na tym się nie oszczędza tak jak na oponach jeszcze w dodatku w tak mocnym samochodzie, za felgi 3tlg trzeba zapłacić jeszcze więcej a do ///M nie bardzo pasują ale ja szanuję twój wybór bo twoje autko i ma się Tobie podobać a każdemu podoba się co innego, przynajmniej nie jest nudno i każdy ma inną koncepcję na swoje cacko.......śledzę galerię i czekam z ciekawością jakie koło wpadnie w przyszłości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor mega, mody oczywiście na plus, bandyta! :8)


 

Dokładnie, tak a fajna zabaweczka, która cieszy, gdy się nią jeździ i gdy zwyczajnie stoi w garażu, ciesząc oko właściciela.

Tylko ta felga no name jakoś tu nie pasuje...koniecznie oryginał z competition...najładniejszy do tej bryły...

 

A czy nie jest to przypadkiem felga M359 z GTS? Chyba, że jest to jakaś replika i o to tu chodzi ?

 

Duffy, to jest felga tylko przypominająca 359, bo daleko im nawet do kopii 359.


Ogólnie ten wzór jest często powielany u różnych producentów felg, zarówno markowych jak np. AEZ, jak i typowych chamskich chińskich podróbek.


Felga 359 wychodziła w czarnym macie w GTS i jako srebrna w pakiecie Competition.

Niesamowicie pasują do tej bryły auta i są warte tych pieniędzy. Wiem, bo miałem takie oryginalne felgi.


BanDai, przepraszam za ot, ale ta ///M jest super i koło ją szpeci.

 


Rozumiem, widocznie słabo się przyjrzałem, ogólnie tak M359 felga jest mega i ja też jestem na tak :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :)

ORI 359 - za 7 tyś - no sorry ale nie.

Przytaczam zawsze prawdziwą historię na temat felg, jedyna felga jaka kiedykolwiek mi pękła ro ORYGINALNY BBS CK, felgi które mam to M359 od Dawmac, jakość wystarczająca, wytrzymałość bardzo dobra, bezpieczeństwo - nie widzę różnicy.

http://imageshack.us/a/img809/1850/f526.jpg



e46 coupe "soft german" works i progress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :)

ORI 359 - za 7 tyś - no sorry ale nie.

Przytaczam zawsze prawdziwą historię na temat felg, jedyna felga jaka kiedykolwiek mi pękła ro ORYGINALNY BBS CK, felgi które mam to M359 od Dawmac, jakość wystarczająca, wytrzymałość bardzo dobra, bezpieczeństwo - nie widzę różnicy.

 

Pewnie run on flat... Albo wpadłeś w dziurę, na tych oponach nie jedna felga pękła, mi żadna ori felga nigdy nie pękła.....ale nie ważne twoje auto twoja sprawa , auto miód malinka, felgi zawsze można zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie, znam takie osoby, co każdy nowy sezon rozpoczynają od innego kompletu markowych felg, ale za to nie mają M3 :wink:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.