Skocz do zawartości

Teledysk Tadeusza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przed chwilą na 4funTV widziałem teledysk Tede - Blask/To jeszcze nie koniec z samochodami BMW w roli głównej. Może jakiś socjolog na forum skomentuje ów zjawisko :wink: Ciekaw jestem co o tym wszystkim myślicie...

 

Obejrzeć można np. tutaj http://www.radioemisja.pl/musicman/tede/index.jsp

zinnoberrot coupe - bawarka browarka

http://img522.imageshack.us/img522/8581/1006088forum2ii8.jpg

Opublikowano
Zaczyna sie miło ale nie da sie go obejzec bez haczena. A mam Neo 655 :/
Opublikowano

a ja mam jego cala plyte :D

TEDE sam jezdzi na codzien E38 :D

a ta plyte w duzej mierze poswiecil BMW (jak na muzyke oczywiscie) :8)

moje modele
Opublikowano
WWO- też śpiewa o BMW "trójka BMW ale żony na zakupy"
Opublikowano
Nie mogę tego oglądnąć, za bardzo ścina. Jezeli ktoś to ma niech wrzući gdzieś do sieci.
http://img222.imageshack.us/img222/9720/bmw3ln0.png
Opublikowano
Sciagnełem płytke. :cool2: Bardzo mi sie podoba. Polecam kto lubi takie nutki.
Opublikowano
liroy tez smiga e38 i spiewa w utworze z kayah'a ze jest fanem bemwe, normalnie same gwiazdy :D
Opublikowano
bo "fura jest niezla i turla fele" :wink: :mrgreen:
Opublikowano
Tede jest cienki :) ogolnie nie podobaja mi sie pioseneczki w jego wykonaniu ale teledysk wmiare udany na poczatku :twisted:
Opublikowano
A potem na forum mamy tematy w stylu "dlaczego wizerunek BMW jest taki a nie inny"... :duh:
Opublikowano
Czemu wy tak sie przejmujecie sie wizerunkiem marki!!!! :duh:
BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
Opublikowano

własnie przesłuchałem z ciekawości,

ja nie rozumiem, dlaczego ktoś słucha HH ?

ludzie, ossochozzi ? :duh:

 

co do teledysku, ujęcia straaasznie lolowate, takie jakby ktoś z podręcznikiem "zrób sam super ujęcie w tydzień" to wykonywał

 

motyw z czapkami z daszkiem w tle spowodował ze chciało mi się już bardzo smiać z litości

Opublikowano
Tnie dlatego zeby nie moznabylo nagrac :) Stary patent :)
Opublikowano
Tnie dlatego zeby nie moznabylo nagrac :) Stary patent :)

mnie nie tnie

Opublikowano

TEDE jest najlepszy :D

Hip Hop rowniez :D

a co do wizerunku marki to mi taki wizerunek odpowiada tak musi byc BMW dla ludzi nieco lamiacych prawo :mrgreen: chyba lepsze to niz np. taki wizerunek jaki ma "Dziadkowóz" :D

moje modele
Opublikowano
To dziwne bo mi na laczu 15mbit tnie.
Opublikowano
To dziwne bo mi na laczu 15mbit tnie.

 

hmm ja mam siec lokalna cos kolo 2-3 mbit i chodzi jak marzenie :cool2:

moje modele
Opublikowano

w teledysku jest takze czarnula 39 :twisted:

 

B

L

A

S

K

 

:twisted:

Opublikowano
tocze fele, moje tocze fele.... extra kawałek. :dance:
Opublikowano
no pewnie ze TEDE wymiata :cool2: :cool2: :cool2:
moje modele
Opublikowano
Normalne ze tedunio oprocz bmw i mietka nic nie trawi bo reszta to nie sa auta :)
Opublikowano
TEDE jest najlepszy :D

Hip Hop rowniez :D

a co do wizerunku marki to mi taki wizerunek odpowiada tak musi byc BMW dla ludzi nieco lamiacych prawo :mrgreen: chyba lepsze to niz np. taki wizerunek jaki ma "Dziadkowóz" :D

 

juz nie wiem co gorsze, łysi i barczyści czy hiphopowcy

 

jak się nieco łamie prawo ? w moim przeświadczeniu istnieje tylko podział dyhotomiczny, albo sie łamie, albo nie, nie ma stanów pośrednich

Opublikowano
  • Moderatorzy
a co do wizerunku marki to mi taki wizerunek odpowiada tak musi byc BMW dla ludzi nieco lamiacych prawo :mrgreen:
Chyba powinieneś poszukać sobie innego forum. Albo dorosnąć.

 

 

chyba lepsze to niz np. taki wizerunek jaki ma "Dziadkowóz" :D
Chyba nie.

 

 

Zamykam temat, bo chyba nic wartościowego tu już nikt nie wniesie...

Pozdrawiam

Admin

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.