Skocz do zawartości

Wysoka temperatura i wyświetlacz iDrive


_khc

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,

 

Chociaż mam F36 pozwolę sobie napisać tutal, bądź co bądź iDrive jest taki sam.

 

Po postoju na słońcu wyświetlacz iDrive się nie włącza. W instrukcji jest co prawda informacja o ochronie przed wysokoą temperaturą, ale lato w tym roku jest dość umiarkowane więc i temperatury do najwyższych nie należą. Jaka jest (powinna być) tolerancja na temeraturę tego wyświetlacza? Jakie są Wasze doświadczenia?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taki drobny follow up. Ponieważ zdarzyło się, że wyświetlacz nie włączył się po dłuższym postoju w garażu podziemnym, temperaturę można wykluczyć. Co ciekawe pomaga restart (30s przyciśnięty wyłącznik). Jestem już umówiony na diagnostykę, więc ciekawe co wyjdzie. Wadliwa jednostka czy wina oprogramowania?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie jeszcze sie bardziej pogorszyło, na wyświtlaczu pojawia sie tylko napis bmw i wtedy działa radio, kamera tylko cofania.

Nie działa CD, kontakt z telefonem i trwa to 3 min a później gaśnie jakby sie usypiał na pół min i wtedy już nic nie działa. Powtarza się ten cykl cały czas. Po wczasach bede musiał odwiedzić serwis.

Napisz co wyszło Tobie po diagnostyce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Wczoraj trzeci raz w historii zobaczyłem "NO SIGNAL". Podczas jazdy po mega krętych serpentynach w Italii navi zwariowała i się zresetowała. Po wszystkim działa dalej bez zarzutu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnostyka okazała się po prostu wgraniem nowego oprogramowania. Podobno nie tylko do iDrive, ale do całego samochodu. Jeśli problem będzie się powtarzał, to wymienią wyświetlacz. To ostatnie trochę mnie dziwi, ponieważ jeśli restart przywraca działanie wyświetlacza to bardziej obwiniałbym jednostkę centralną (zakładam, że coś takiego istnieje).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Tez mialem problem z pojawiajacym sie "NO SIGNAL". W serwisie powiedzieli ze problem jest znany i wg ich procedury najpierw aktualizuja oprogramowanie a jesli problem bedzie sie pojawial dalej wymieniaja jednostke centralna. U mnie pomoglo wgranie nowego softu. Od pol roku problem sie nie pojawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.