Skocz do zawartości

320.wspomaganie jest lecz kiera nie odbija


Rychu94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

tak jak w temacie kierownica nie odbija tzn.

autko mam po wypadku wymieniłem praktycznie wszystko maglownice OEM wraz ze zbiorniczkiem bo stary olej od wspomagania wyglądał jak olej od diesla po 200 tyś przebiegu :)

stara maglownica jest tak dobita ze nawet nie da się jej przekręcić

cale zawieszenie jest wymienione amortyzatory wahacze wszystkie końcówki sworznie itp itd jedyne co nie wymienione to stabilizator i POMPA WSPOMAGANIA

Zbierznosc nie jest ustawiona i co jest dziwne wspomaganie chodzi troszkę ciężej jak rok temu tzn przed wypadkiem.

Gdy najadę na jakąś dziurę to kiera lekko odbija a co najlepsze na wstecznym wspomaganie działa jak nowe bez problemu odbija w dwie strony bez żadnego oporu.

i tera tu pytanie czy to pompa czy co dodam ze pompa nigdy nie gwizdała szumiała chodzi cichutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź tylko czy listwa jest ustawiona na środku, tzn czy w lewo i w prawo od środka jest tyle samo obrotów kierą

sprawdź też łożyska kolumn, czy tam nie blokuje się coś, albo nie chodzi ciężko

 

druga sprawa, jeśli masz wszystko nowe to pojeździj trochę, zdarzyło mi się że po wymianie sworzni zewnętrznych i końcówek drążków kiera przez jakiś czas ciężko odbijała, różne teraz są części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdzę ale naszła mnie dziś taka myśl bo magiel kupiłem od znajomego i oto chodzi ze jego becia stała baaaardzo długo w jednym miejscu nie odpalana bo silnik zatarty aż wrosła w trawę :) może porostu z czasem się rozrusza a ja nie mam jak pojeździć bo przód i tył jest cały zdemontowany :roll: pewnie minie z pól roku zanim ja skompletuje i wreszcie wyjadę na asfalt a po postawieniu ja na kola zrobiłem może z 3km po podwórku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.