Skocz do zawartości

F06 Navi


roll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Cześc koledzy.Od kilku tygodni jestem właścicielem F06 Z 2016 .Mam pytanie co do aktualizacji mapy navi Polski.W aucie mam mapę z 2015 roku.Czy warto płacić za aktualizację na dzisiaj.Czy są znaczące zmiany?

Google maps is the best )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cześc koledzy.Od kilku tygodni jestem właścicielem F06 Z 2016 .Mam pytanie co do aktualizacji mapy navi Polski.W aucie mam mapę z 2015 roku.Czy warto płacić za aktualizację na dzisiaj.Czy są znaczące zmiany?

 

Mapa 2017-2 ma już łódzki fragment autostrady A1 i na południu w Twoich okolicach też coś tam jest nowego, ale nie pamiętam dokładnie. Ktoś tu na forum pisał o tym. 2017-1 nie warto, ale 2kę tak, przynajmniej z mojej perspektywy, czyli łódzkiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz nowy model to powinienes miec aktualizacje automatyczna mapy lub chociaz 3 letni pakiet bezplatnych aktualizacji mapy, wiec po co placic skoro mozesz pobrac nowa mape za darmo?
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do ASO.Okazało się że w aucie nie ma wykupionego abonamentu navi ,który uprawnia do bezpłatnego upgradu .Teraz na dniach ma wyjść nowa mapa 2017/2.Cena to ok.500 zł więc czekam.Nie mam w aucie pakietu INTERNET więc GOOGLE MAP tylko z komórki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Nawet jak jest usługa Concierge Drive, to każda aktualizacja kosztuje 89 zł do końca gwarancji (wiem, bo mam i robiłem w sierpniu). Co więcej po upływie gwarancji usługa Concierge wygasa i trzeba ją odnowić, płacąc kolejny abonament na rok, dwa, lub większą sumę (chyba coś koło 1500 zł, ale sprawdźcie to sobie ) do końca użytkowania auta. Jest też taka opcja, że wykupuje się aktualizację map navi na dwa lata za ok 400 zł z najnowszą wersją w gratisie, a potem przez dwa kolejne lata można aktualizować mapy co pół roku po 89 zł brutto za każdą aktualizację do końca abonamentu. Trzeba sobie tylko dobrze policzyć, kiedy wziąć - wg mnie najlepiej krótko po opublikowaniu 02/201X czyli połowa lipca - połowa sierpnia danego roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.