Skocz do zawartości

Zakup X1 F48 - konfiguracje, ceny, podpowiedzi.


Vaas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Czyli suma-summarum wyszło pozytywnie - będzie lepiej wyposażone auto, dodatkowo skonfigurowane w „starych” cenach… to dzisiaj rzadkie okazje :)


Z tymi kolorami obecnie to tak, jak z Fordem T w początkach XX wieku: „Może pan zamówić każdy kolor, pod warunkiem że będzie czarny” :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie, jestem nowy na forum i nie chcę zakładać nowego tematu dlatego zapytam się tutaj, mam nadzieję że to dobry temat na takie pytania.

Jestem na etapie zakupu auta i jako że uwielbiam SUV'y moim wyborem padło właśnie używane BMW X1 F48 rocznik 2015- 2017.  Na wstępie dodam ż interesuje mnie tylko wersja benzynowa z silnikiem 20i o mocy 192 KM. Na codzień robie sporo km tak minimum 70, wiem że diesel byłby bardziej wskazany aczkolwiek, aktualnie mieszkam w Holandii a tutaj utrzymanie diesela jest bardzo drogie, więc ropniak zdecydowanie odpada, natomiast mam 3 następujące pytania:

1. Czy zadbany silnik 20i o mocy 192 KM, o przebiegu poniżej 100 tys. można uznać za mało awaryjny i czy jest polecany na dłuższe trasy? Czy może się okazać za słaby i lepiej pomyśleć o jeszcze mocniejszej wersji?

2. Kolejna sprawa to xDrive, oglądam samochody z tym napędem i wszystko wygląda w porządku, nawet cenowo nie raz lepiej wychodzi niż sDrive jednak mam spore wątpliwości, jak wygląda jego eksploatacja pod wzlędem kosztów? A także czy napęd 4x4 jest awaryjny? Bo co do tego opinie są bardzo podzielone więc chciałbym zapytać użytkowników xDrive.

3. Ostatnie moje pytanie, co prawda wydaje mi się że znam odpowiedź ale chciałbym usłyszeć potwierdzenie, czy w tej wersji X1 rozrząd zawsze jest oparty na łańcuchu? Jeśli tak to co ile wymieniacie tysięcy km wymieniacie cały rozrząd?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.