Skocz do zawartości

E60 03' Błędy poduszki i pasów- wymiana modulu SFZ


mirasextra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od czasu do czasu pojawia mi sie błąd poduszki i pasów:

http://s10.ifotos.pl/mini/blad-INPA_aaqsaen.jpg

Wydaje mi się że to jest spowodowane awarią modułu poduszek, który znajduje się pod tunelem środkowym:

41ca7bc7ce90bc95med.jpg

 

Chciałbym go wymienić na nowszy. Sprawdzałem na realoem. Nie do końca wiem, który będzie pasował.

Czy np po lifcie bedzie odpowiedni ? Jaki najmlodszy moduł mozna zalozyć ?

d62469862d3a48f0med.jpg

Ktos z Was juz sie w to bawił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleme kilka dni temu wymieniłem. Moja była uszkodzona. Dawała komunikat o rozladowanej baterii. Wymieniłem klemę kilka dni temu ma uzywke od serii F z 2011 roku. Jeździłem przez kilka dni i nie było problemu. W związku z tym skupilem się na module. Czytałem że potrafi się wieszać przez co nie ma komunikacji i wyskakują dziwne błędy.. Edytowane przez mirasextra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że może być coś nie tak z klemą pirotechniczna przy plusie ? Hm.... Wymieniać na uzywkę s serii F ? Podejrzewam, że to groszowe sprawy więc może warto ? Co prawda istą d nie sprawdzałem błędów, bo pewnie wiedziałbym coś wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem kostki, połączenia. Szczególnie te przy napinaczach pasów oraz klemy na akumulatorze dokrecilem. Po wykasowaniu błędów problem nie powrócił. Pewnie to kwestia czasu i pojawi się ponownie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie natomiast był podobny problem w końcu zaczęły się błędy palić non stop okazało się, że akuma była do wymiany stąd najpierw sporadycznie potem ciągłe błędy,
Obecnie BMW E36 Compact 96r M43B16 -> M50B25 <- w dążeniu do ideału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam! Rowniez mam problem z poduszkami. Bmw e60 3.0d 218ps. Automat. Po skasowaniu bledu poduszki powraca po 1-3 dni. Zczytywalem inpa i pokazalo bledy 93d9, 4548, 9c78. Pierwszy cos z poduszkami, drugi niby ze cos wyladowuje aku, a 3, ze spryski nie grzeja. Co moze miec wine? I dodatkowo mam problem z radiem, tzn przestalo czytac plyty. Nie pomaga czyszczenie lasera. Czy mozna wymienic cale radio z innej e60? Lub sam laser?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.