Skocz do zawartości

Czy naprawde mozna spelnic marzenie za jedyne 6000 euro


ITI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bądź naiwny, ten wątek przetaczał się już kilkaset razy... Zawsze ten sam scenariusz: koles za granicą (najczescie UK),musi szybko sprzedać bo skończył mu sie kontrakt w niemczech lub zmarł brat który studiował... Jedyne co musisz zrobić to sprawić żeby sprzedający uznał Cię za osobę poważną co jest jednoznaczne z wpłaceniem 40% wartości auta najlepiej za pomocą western union lub money gram..... Reszte domyśl się SAM :wink: .

Prawda jest taka że jak chcesz kupić autko igiełke, nie szrota to musisz za nie odpowiednio zapłacić i nie ma co liczyć na okazje - nadzieja matką głupich :D i nie kupowac lepiej aut z adnotacja na handel albo export....Nawet Niemiec nie sprzeda Ci dobrego auta za połowę ceny

P.S. na tego typu ogłoszenia też sie dalem za pierwszym razem nabrać - to czysty pospolity PRZEKRĘT :!: :!: :!: Gdyby ono było nparwde dobre i takie tanie to pierwszy łyknał by je komis i nikt nie czekał by na Ciebie :wink:

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ze 2-3 lata temu często jeździłem do Niemiec i usiłowałem namierzyć takich "sprzedawców". Podpuszczałem, że jestem w okolicy i chętnie zostawie zaliczkę itd. Gdybym gościa trafił to by musiał mi taki samochód sprzedać w cenie z ogłoszenia. Niestety cwani są. Uparcie twierdzili że tylko przelew. Gdyby mieć więcej czasu to pewnie by się z tego coś zrobiło ale czy warto...
"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec mozesz zrezygnowac z tej stronki i nie bedzie problemu :P

 

dlaczego niby rezygnowac z tej stronki ona ma tez duzo dobrych ogloszen a te lipne to przeciesz widac odrazu wiec...

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kupilem przez nia moje auto i jestem zadowolony, lepsze to niz komisy w ktorych turcy sprzedaja
Jeśli po zaparkowaniu samochodu nie odwracasz się, żeby spojrzeć na swój samochód to znaczy, że kupiłeś złe auto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.