Skocz do zawartości

E46 Stabilnie działąjący czytnik MP3/USB


Nest

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktoś w końcu wymyślił (skonstruował) STABILNIE działający czytnik plików mp3 z USB do tak popularnego trupa czyli E46 :?:

 

Pytam, bo jak czytam te tematy na temat tych gów-nianych emulatorów Yatour, czy tego innego gów-na XCarlink to naprawdę nie chcę kupować dziadostwa z którym jest aż tyle 'dziwnych' problemów i potem walczyć z gamoniem, który mi to sprzedał.

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie chcesz "wypuścić" aux-a? Jakiś czas używałem i było ok.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy stabilnie?

Mam coś takiego http://www.dension.com/automotive/products/car-multimedia-solutions/gateway-pro-bt.

Na odtwarzanie mp3 nie mogę narzekać,na jakoś połączeń telefonicznych również, zastrzeżenia można mieć do sposobu poruszania się po manu ale to raczej są ograniczenia fabrycznej dużej navi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Używam tego samego co kolega 330i. Jestem mega zadowolony, szczególnie że telefon jest zintegrowany z navi. Dzwięk mp3 gra extra.

330i instalowałeś ten nowy firmware 62 z początku kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć radio na androidzie, nieograniczone możliwości. masz 2 sloty na karty pamięci, 2 wejścia na usb na pendrive, do tego wifi, BT, gps itp. Do tego akcesoria jak kamera cofania, radio cyfrowe DAB, modem 3G, rejestrator jazdy można dokupić.

 

Można kupić bez podatków prosto z chin, zależnie od kursu dolara poniżej tysiaka. Dochodzi w 7 dni kurierem.

 

Używam już jakieś 4 miesiące i sobie chwalę.

 

http://i1260.photobucket.com/albums/ii578/k3m0t1989/20170305_144552_zpso4vx16hs.jpg

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.