Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2017-1


Daro75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I ja również ślę oficjalne podziękowania koledze Kruk za pomoc z kodem :-) Wszystko już działa, są drogi których nie miałem u siebie w Białymstoku (w mapach z 2013r.), do tego pani mówi w języku polskim, a nie jak poprzednia z jakimś wyraźnym akcentem niemieckim ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mają, raz wrzucą drogi "na zapas" a innym razem części nowych brak.

Nie martw się w Kwietniu będzie następna :)

 

no właśnie na zapas A1 była już narysowana w 2016-1, tak więc spodziewałem się jej normalnie oddanej w navi :8) ,

oby kwietniu była, bo tak trzeba będzie jeszcze rok czekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również ślę oficjalne podziękowania koledze Kruk za pomoc z kodem :-) Wszystko już działa, są drogi których nie miałem u siebie w Białymstoku (w mapach z 2013r.), do tego pani mówi w języku polskim, a nie jak poprzednia z jakimś wyraźnym akcentem niemieckim ;p

 

 

nie możliwe kolego, gdyż lektor nie ma nic wspólnego z nowym pokryciem dróg.

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możliwe kolego, gdyż lektor nie ma nic wspólnego z nowym pokryciem dróg.

Haha istnieje taka możliwość, że się pomyliłem ;p

Jechałem z bratem jego BMW 750d po samochód i miałem już dość słuchania tej pani z niemieckim akcentem. Jak wsiadłem do kupionego auta (520d), to na chwilę odpaliłem nawigację, ale którejś drogi właśnie nie było i ją zaraz wyłączyłem.

W pamięci pozostał mi tylko zniemczony głos polskiej lektorki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Witam,

Czy ktoś miał problem z wygenerowaniem kodu do 2017-1? Mam dziwną sytuację, podczas aktualizacji nie zapytał o kod, ale za to teraz pyta przy każdej próbie uruchomienia nawigacji. Co gorsza sprawdzałem już wiele kombinacji podczas generowania kodu i żadna nie pasuje. sprawdzałem z: mapa: 0x28 rok: 0x09, i jeszcze kilka innych kombinacji dla roku. Ktoś spotkał się z taką sytuacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Czy ktoś miał problem z wygenerowaniem kodu do 2017-1? Mam dziwną sytuację, podczas aktualizacji nie zapytał o kod, ale za to teraz pyta przy każdej próbie uruchomienia nawigacji. Co gorsza sprawdzałem już wiele kombinacji podczas generowania kodu i żadna nie pasuje. sprawdzałem z: mapa: 0x28 rok: 0x09, i jeszcze kilka innych kombinacji dla roku. Ktoś spotkał się z taką sytuacją?

Jakim generatorom robisz ? Czym czytasz 1B ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś miał problem z wygenerowaniem kodu do 2017-1? Mam dziwną sytuację, podczas aktualizacji nie zapytał o kod, ale za to teraz pyta przy każdej próbie uruchomienia nawigacji. Co gorsza sprawdzałem już wiele kombinacji podczas generowania kodu i żadna nie pasuje. sprawdzałem z: mapa: 0x28 rok: 0x09, i jeszcze kilka innych kombinacji dla roku. Ktoś spotkał się z taką sytuacją?

Jakim generatorom robisz ? Czym czytasz 1B ?

 

Czytam ESYSEM, aplikacja 0xDE (to NBT). Generuje generatorem nbt.exe po włączeniu zgłasza się tak:

 

Usage: nbt

[<7 digit VIN>]

 

Generator jest ok, wcześniej udało mi się generowac dla 2016-2, raz udało mi się także dla tej mapy 2017-1 (ale na innym NBT) ale nie pamiętam co wtedy zadziałało, prwdopodobnie 0x28 0x09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Czy ktoś miał problem z wygenerowaniem kodu do 2017-1? Mam dziwną sytuację, podczas aktualizacji nie zapytał o kod, ale za to teraz pyta przy każdej próbie uruchomienia nawigacji. Co gorsza sprawdzałem już wiele kombinacji podczas generowania kodu i żadna nie pasuje. sprawdzałem z: mapa: 0x28 rok: 0x09, i jeszcze kilka innych kombinacji dla roku. Ktoś spotkał się z taką sytuacją?

Jakim generatorom robisz ? Czym czytasz 1B ?

 

Czytam ESYSEM, aplikacja 0xDE (to NBT). Generuje generatorem nbt.exe po włączeniu zgłasza się tak:

 

Usage: nbt

[<7 digit VIN>]

 

Generator jest ok, wcześniej udało mi się generowac dla 2016-2, raz udało mi się także dla tej mapy 2017-1 (ale na innym NBT) ale nie pamiętam co wtedy zadziałało, prwdopodobnie 0x28 0x09

 

Daj mi 1DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.