Skocz do zawartości

BMW E91 2.0D VBAVU31000KY13169

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Byłem, oglądałem. Łożysko na sprzęgle bardzo hałasuje. Nie działa wycieraczka z tyłu. Spora obcierka na zderzaku przednim i błotniku. Nie chcą zejść z ceny na wymianę sprzęgła więc odpuszczam.
Opublikowano
Wiesz ,szukasz e91 w cenie e46 ,no to wiadomo,że coś będzie do roboty.A na ile mieli ci zejśc ,na 15 tyś :roll:
Opublikowano
27 tys to cena e46 ?
Opublikowano
Tak ,kolega dał za e46 330ci ,2003 rok tyle kasy i długo szukał czegoś w stanie bardzo dobrym ,a i tak już trochę włożył w pakiet startowy,bo zawsze coś wychodzi po zakupie :wink: Powodzenia w szukaniu.
Opublikowano

Nie porównuj 6 cilindrowego motoru w benzynowe do 4 cylindrowej jednostki w dieslu.

W dodatku coupe do kombi :duh:

 

W okolicach 30 tysięcy można znaleźć w miarę zdrowy egzemplarz e91 z czterocylindowcem pod maską.

Powodzenia w szukaniu.

Opublikowano
To było przykładowe porównanie,zadbane e46 touring 320d 150 km,R4 z końca produkcji też swoje kosztuje,znajomy sprzedał za 21.Zgadzam się z tobą że w okolicach 30 już coś można z e91 fajnego znaleźć.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
To E91, szczególnie jak ma sprzęgło do wymiany, jest dokładnie tyle warte w polskich warunkach ile wynosi cena, szczególnie z takim przebiegiem. Nie jest to drogo, ani tanio.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
To czy kupiłeś tanio czy drogo okaże się po tygodniu używania, wywody o cenie na podstawie tylko rocznika już niejednego zgubiły :norty:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nowa cena 21 900 PL. Chyba sobie kupię. Czy "Łożysko na sprzęgle bardzo hałasuje. Nie działa wycieraczka z tyłu. Spora obcierka na zderzaku przednim i błotniku" to jedyne bolączki? Za swoje R6 chcę 20 to już mi niewiele brakuje do tego klekocika.
Opublikowano
Nowa cena 21 900 PL. Chyba sobie kupię. Czy "Łożysko na sprzęgle bardzo hałasuje. Nie działa wycieraczka z tyłu. Spora obcierka na zderzaku przednim i błotniku" to jedyne bolączki? Za swoje R6 chcę 20 to już mi niewiele brakuje do tego klekocika.

 

Ja swoje sprzedałem za 19.

Dolicz vat do ceny klekota.

Opublikowano
.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Ja swoje sprzedałem za 19.
E46, tak? Poza tym chcieć, a dostać to dwie różne kwoty :)
Opublikowano
Ciekawe ile kolega zaproponował komisowi za to auto,bo nie napisał,dla niektórych szokiem jest ,że e46 w klekocie r4 chodzą po ponad 20 tyś ,a oni w zbliżonej kwocie szukają nowszego modelu.Takie to dziwne :wink:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
e46 w klekocie r4 chodzą po ponad 20 tyś
To chyba przesada. Masz na myśli jakiś konkretny egzemplarz?
Opublikowano
e46 w klekocie r4 chodzą po ponad 20 tyś
To chyba przesada. Masz na myśli jakiś konkretny egzemplarz?

Kolega sprzedał e46 320d 2005 rok m pakiet za 21 tyś.Wiem,że niektórzy szukają w tej cenie e91 :wink: Wiem również ,że e46 mozna tez kupić za 10,wszystko można,tylko zależy od stanu.Kolega miał wszystko udokumentowane i długo nie czekał ze sprzedażą.

Opublikowano
Dobrze,że to wrzuciłeś ,bo nikt by na słowo nie uwierzył :cool2:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Sorry. Ok. Bedę się jednak upierał przy swoim, że są to wyjątki.
Opublikowano
Tak trudno jest policzyć że ta e91 jest wystawiona w cenie netto? Trzeba [doliczyć vat czyli mamy 25,7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.