Skocz do zawartości

e36 2,8 nie równa praca nie wchodzi na obroty


patryk328

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Jako że jestem tu nowy na początek chciałbym się przywiać :)

od jakiegoś czasu jestem posiadaczem bmw e36 2,8 .samochód od początku miał problem z silnikiem, (nierówna praca, falowanie obrotów, gaśnięcie itp) wymieniłem czujnik położenia wałka rozrządu, i przez jakiś czas było w miarę ok , miał tylko problem na 1 biegu przy dodaniu gazu na max przerywał, na każdym innym biegu było ok.

Jakiś czas temu pękł mi wąż od chłodnicy , wężyk wymieniłem, odpowietrzyłem układ , samochód po tym zabiegu pracuje równo, nie przerywa , ma swoją moc, Problem pojawia się po zgaszeniu samochodu, tzn . odpalam auto rano jest wszystko ok , podczas jazdy wszystko ok . (jeżeli zgaszę auto na sekundę odpalę ponownie to jest ok) wystarczy ze zgaszę samochód na 5 minut zaczynają się cyrki..

ciężko pali , nie wchodzi na obroty max 2,5 tys obrotów i to jeszcze po wielkich męczarniach , tak jakby się zalewał, wszystko wraca do normy gdy zgaszę samochód odpalę ponownie (najczęściej muszę odpalić i zgasić kilka razy żeby było ok). na komputerze wyskakuje jedynie błąd sądy lecz to raczej nie ona jest powodem bo była uszkodzona już wcześnie. proszę o jakieś wskazówki co może być przyczyną, ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.