Skocz do zawartości

518d Fleet Edition - czy warto ?


Darek Hator

Rekomendowane odpowiedzi

Po 13 miesiącach użytkowania trafił się pierwszy problem.

Podczas jazdy auto przechodziło w tryb awaryjny - informacja "moc pojazdu została ograniczona (..)" ... :cry2:

W serwisie powiedzieli mi że trwa akcja serwisowa w tym modelu i będą wymieniali najprawdopodobniej zawór EGR + jakieś tam oprogramowanie.

Szkoda że nie otrzymałem wcześniej informacji o "akcji serwisowej".

Dowiedzieć się na autostradzie 200 km od domu , że auto jest w trybie awaryjnym i może jechać maks 80 km/h - bezcenne. :mad2:

Lada chwila na narty się wybierałem ...

 

IMG_5042.JPG?o=AsDpl6__1RA7Fk8XH-64NKmPB7lG7844tkANxHFrh8yW&v=1&x=3&a=BYV7JQtVLjMxA-VeQA&e=1515419817&k=db9LyLEc4ywPBJIAuYPLrw&fl=&r=09d3f72a-9960-4a16-942c-b04a307e6f50-1&ckc=com.apple.clouddocs&ckz=com.apple.CloudDocs&p=25&s=1Ns1KEbcCPkY67aSOrFCryd-Wko&cd=i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
38 kkm w niespełna rok , całkiem nieźle ...

 

nie zartuj

2 lutego minely dwa lata jak odebralem auto i mam 122tys przebiegu :mrgreen:

 

tapatalked

zawór EGR + jakieś tam oprogramowanie...

 

wymienili mi egr przy przebiegu 90tys na szczescie przy normalnym serwisie

kurcze od razu roznica

mi mocy tez brakuje (mam 2.od 190 konikow), niestety dokupilem gwarancje i boje sie mieszac

 

tapatalked

jest moc, będzie szmoc ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem 3 tyg po akcji serwisowej, wymienili mi EGR i wszystko ok.

Kilka dni temu otwieram maskę w celu dolania płynu do spryskiwaczy a tam kulinarna niespodzianka !

Chyba serwisant chciał jakiegoś tosta zrobić... :cry2:

28056402_10216517719122003_8479230946180453865_n.jpg?oh=9354ff6bde4ea4231fb2f1614f55b034&oe=5B0C0790

 

Coś czułem, że trochę mnie znosi na autostradzie :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 101% to kuna sobie przyniosła i zostawiła na później, także radzę pilnować przewodów i wygłuszenia pod maską.

 

jeżeli kuna wymieniała mi EGR to możliwe :D

Kanapka nigdzie nie była nadgryziona, ponadto wlew od płynu do spryskiwaczy był od wizyty w serwisie cały czas otwarty na oścież, maska go przygniotła otwartego. Na foto już tego nie widać bo go zamknąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ostatnio znalazłem kajzerkę pod maska, a po kilku dniach pełno śladów łapek. Na szczęście nie w f30.. wydaje się to śmieszne ale lepiej zobaczyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.