Skocz do zawartości

Zamykanie i otwieranie pilotem samochodu z alarmem.


dibo1

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie: Samochód z fabrycznym alarmem.Zamykanie drzwi pilotem sygnalizowane jest jednokrotnym mrugnięciem światłami,natomiast otwarcie samochodu pilotem odbywa się prawidłowo ale nie ma żadnej sygnalizacji świetlnej.Czy tak ma być? - Mirek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tutaj jest inny problem samochód zamykam z pilota osobnego.

Czyli masz nie orginał pilot z centralką ?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim gdziekolwiek się udasz:

wymień baterie w kluczykach i zaprogramuj obydwa kluczyki od nowa

 

u mnie wcześniej też nie świeciła kontrolka a mam fabryczny ,

wymieniłem starego ori kwasa na nowy ,

wymieniłem baterie w obydwóch kluczykach i zakodowałem je od nowa

wszystko teraz działa jak należy

 

Tutaj masz link do filmu :

 

 

info dla adaptujących wszystko userów , nowe baterie w kluczykach działają bez adaptacji

mimo iż włożyłem inne i mocniejsze niż oryginał

żadnych dizli tylko Pb+LPG

R4 + turbo, V6 , R6 i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie diagnoza jest taka.

 

Szpec od kluczyków dokodował swój, i normalnie zazbraja alarm. W moim brakuje zarówno cewki baterii jak i jest problem z modułem na płytce. Trzeba przekodować do nowej immobilizer - dziś jestem umówiony na to ( informacyjnie dla potomności koszt +nowa obudowa - 300 zł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie zadziałało, byłem w innym miejscu, mój pilot nie miał baterii :twisted: ale po jej dolutowaniu okazało się, że problem jest na płytce w "dużym" układzie i jego przeprogramowanie nie jest już ławie.

 

Obecnie pilot mam już zrobionym, działa alarm, wszystko zamyka się jak w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam Serdecznie Wszystkich, stałem się posiadaczem BMW X3 E83 2007r, i auto kupiłem z niedziałającym zamykaniem z pilota i z jednym kluczykiem, akumulatorek w pilocie dobry napięcie na aku 3.1V jak się przyciśnie przycisk napięcie spada do 2.9V to chyba pilot dobry, próbowałem procedury żeby pilot zakodować i nic to nie daje, auto w środku z przycisku pod awaryjnymi się zamyka, w czym może być problem?? możliwe ze jakiś moduł się rozkodował i trzeba INPA czy NCSem coś zakodować czy trzeba po prostu jakiś moduł wymienić??

Bardzo proszę o pomoc i wasz rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.