Skocz do zawartości

F31 2014 Nie działa stabilizacja Bixenon AHL F30


gonzoo1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z jedną z moich Bmw.

 

Została wymieniona Lampa Bixenon skrętny. Oraz wsadzono nowy moduł Lear TMS F30 AHL taki sam jak w lampie z druggiej strony.

 

Teraz pytanie jak zaprogramować bądź co zrobić po włożeniu takiego modułu ?? Działają ringi xenony swiecą tylko ich nie stabilizuje. Po wsadzeniu modułu z drugiej lampy wszystko działa jak należy.

 

Posiadam oprogramowanie ISTA/D oraz esys, tool32 itp. Aczkolwiek nie mogę dojść co zrobić aby ożywić tą lampę.

Błąd jaki wyskakuje to

 

8041B6 LWR System Faulty

8041BA AHL System Faulty

8041FF Headlight driver module (TMS) left : Coding error

 

Proszę o pomoc męcze się już dwa tygodnie z maszyną :) :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zinicjalizować moduł TMS. Napiszę Ci priv jak to zrobić, jak nie dasz rady to teamviewer i zrobię. Potrzebna Ista D.

 

2 tygodnie się męczysz i jeszcze do nikogo nie pojechałeś kto Ci to zrobi? dobre... :mrgreen:

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam podłączę się do tematu podobne objawy.

Tylko ja kupiłem używana lampe gola po czym włożyłem wszystkie podzespoły ze starej i wsadziłem nowe przetwornice (jeż ) regulacja działa ale nie tak jak powinna i nie swieci led BREW

Po za tym lampy nie są zsynchronizowane włącza się jedna za 2 sekundy druga i przy regulacji to samo błędy :

8041B6 - regulacja zasięgu świateł -błąd

D90D32- moduł mocy , reflektor prawy komun. O błędzie slave mag Sub LIN


moduły pozamienialem kiedy z uszkodzonej lampy wsadzam do lewej działa jak trzeba ,przetwornice nowe kable sprawdzone , ktoś coś jakieś doświadczenia podejrzenia co może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Jestem tu nowy. Pacjent bmw f31 2.0d.


Odświeżam temat mam poniższe błedy


8041b6 oraz d90d32


Mógłby ktos opisac czy trzeba wymienic cos poza modulem TMS w prawej lampie? Prosibyl rowniez o instrukcje jak powyzszy modul zakodowac?


Posiadam ISTA D, E-SYSa, WinKFP, NCS oraz INPA


Moze byc tutal lub na priv.


Dzieki za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Podłącze się do tematu z problemem. Może ktoś miał podobny. Od jakiegoś czasu podczas włączenia się świateł drogowych światła się opuszczają (zwykła procedura w poziomowania ksenonów) i zamiast iść szybko jednym ruchem do góry, to poruszają się krokowo, stopniowo i to potrafi trwać kilkanaście sekund. Auto f30 lampy ksenony skrętne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Rozwiązał ktoś problem ?

U kolegi F30 2012 moduł prawa strona wymieniony na nowy Hella i wali błędami

8041B6

8041BA

8041F0

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.