Skocz do zawartości

e90 Kradzież lub próba kradzieży auta.


Dyzyik

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ze jezeli masz 60% znizek to znaczy ze PEWNIE 10 lat nie masz szkody przynajmniej. Czyli jezeli biorac pod uwage ten wzor wydales na dzien dzisiejszy jakies 16 tys zl (1600 rok w tych 2300) na ubezpieczenie z ktorego nie skorzystales ?

 

2 xenony + zderzak to juz nie jest mala stluczka chyba ze wjechales w sciane przy parkowaniu... :wink:

Wedlug tej teorii masz racje ale ja wole jednak prewencyjnie oplacac AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj. Czy opłacać AC, w sytuacji gdy mam rocznik auta niższy niż w dowodzie? Wpisany mam w dowodzie rok pierwszej rejestracji za granicą, a po VIN-ie wychodzi rok niżej. Zastanawiam się czy ubezpieczalnia się w razie czego nie będzie szukać pretekstu do niewypłacenia pieniędzy. VIN pewnie sprawdzą... A oni zawsze szukają dziury w całym. Co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Poinformuj o tym fakcie ubezpieczyciela przy zawieraniu umowy. Jeśli nie odmówi zawarcia to jesteś ubezpieczony.

Oczywiście pisemnie na umowie, albo z potwierdzeniem. Inna sprawa to ustalenie według której daty jest wyznaczona cena auta. I to też trzeba ustalić, pisemnie...

 

With mobilephone sent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witamy serdecznie!

 

Zapraszamy na wątek sponsorowany Gannet Guard Systems.

 

W naszej ofercie mamy: niezagłuszalne i niewykrywalne systemy do radiowego namierzania pojazdów po kradzieży GanTrack, standardowe urządzenia GPS do bieżącego monitorowania pojazdu przez właściciela z dedykowaną aplikacją (z możliwością ustawienia szeregu alarmów oraz geostref) w wersji podpiętej do elektroniki pojazdu GanFleet oraz w wersji mobilnej GanProtector, jak i połączenie systemów radiowego i gps - GanTrack.

 

Oferujemy 10% rabatu dla forumowiczów BMW-klub na nasze urządzenia oraz montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki maly trick w marketingu internetowym : wklej bezposrednio link do watku do ktorego odsylasz zyskasz duzo wejsc bo nikt nie bedzie musial szukac gdzie to jest...

 

a tak sie robi reklame na forum internetowym wyspecjalizowanym (ta dostajecie gratis).

 

Znam (ja rivasi) jedna osobe ktora odzyskala fure dzieki systemowi Gannet . Teraz to dosyc droga impreza ale imo bardziej oplacalna niz ubezpieczenie od kradziezy bo odzyskujesz 100% wartosci auta + 100% wartosci tuningu ktorego zrobiles co czesto jest wielokrotnoscia wartosci auta a nie 70/80% ceny eurotaxu czyli nic... Prawdopodobienstwo nie odnalezenia auta po kradziezy jest wedlug mnie duzo mniejsza niz kwestionoewanie przez ubezpieczyciela celowosci lub wysokosci naleznego odszkodowania. Cena systemu mimo ze wedlug mnie jest dosyc wysoka jest i tak duzo nizsza niz ubezpiecczenie od kradziezy... szczegolnie nowszego BMW... Jakosc uslugi po zakupowej jest na bardzo wysokim poziomie co wedlug mnie wyroznia a sama instalacja wymaga tylko przekazania kluczykow auta milemu gosciowi ktory przyjechal zamontowac wszystko do ciebie. jak by bylo troche taniej to byl perfect.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki maly trick w marketingu internetowym : wklej bezposrednio link do watku do ktorego odsylasz zyskasz duzo wejsc bo nikt nie bedzie musial szukac gdzie to jest...

 

a tak sie robi reklame na forum internetowym wyspecjalizowanym (ta dostajecie gratis).

 

Znam (ja rivasi) jedna osobe ktora odzyskala fure dzieki systemowi Gannet . Teraz to dosyc droga impreza ale imo bardziej oplacalna niz ubezpieczenie od kradziezy bo odzyskujesz 100% wartosci auta + 100% wartosci tuningu ktorego zrobiles co czesto jest wielokrotnoscia wartosci auta a nie 70/80% ceny eurotaxu czyli nic... Prawdopodobienstwo nie odnalezenia auta po kradziezy jest wedlug mnie duzo mniejsza niz kwestionoewanie przez ubezpieczyciela celowosci lub wysokosci naleznego odszkodowania. Cena systemu mimo ze wedlug mnie jest dosyc wysoka jest i tak duzo nizsza niz ubezpiecczenie od kradziezy... szczegolnie nowszego BMW... Jakosc uslugi po zakupowej jest na bardzo wysokim poziomie co wedlug mnie wyroznia a sama instalacja wymaga tylko przekazania kluczykow auta milemu gosciowi ktory przyjechal zamontowac wszystko do ciebie. jak by bylo troche taniej to byl perfect.

 

Bardzo dziękujemy za miłego posta, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług :lol: :lol: :lol: . Proszę zapytać swojego opiekuna umowy, przy przedłużeniu abonamentu, o rabaty dla stałych Klientów, na pewno da się w tej kwestii coś zrobić.

 

Jesteśmy wdzięczni za radę dot. wklejenia linka do tematu, już się poprawiamy:

 

Wątek sponsorowany Gannet Guard Systems

 

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=226384&start=165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.