Skocz do zawartości

e39 528i wycieraczki kilka pytań


danon_d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przyszedł czas na zmianę piór wycieraczek.

Na rynku dostępnych mnóstwo zamienników.

Moje pytanie:

Oryginał czy zamiennik? Kto przerabiał temat niech sie wypowie.

Ceny sa bardzo podobne, zarówno oryginał jak i bosch lub valeo.

Czy zamienniki tez posiadają spojlery?

Czy w zamiennikach sa złączki takie jak w oryginale czy trzeba kombinować?

W poprzednim BMW miałem bosch i zczerze powiem ze nie byłem do końca zadowolony. Kupiłem je jako produkt dedykowany do uwczesnego e34, zapłaciłem kupę kasy a nawet złączki mocujące nie były jak oryginalne.

Poradzicie co wziac.

Moze te miękkie valeo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Słuchaj ja kupiłem takie http://allegro.pl/szczecin-wycieraczki-plaskie-bmw-5-e39-1997-2004-i6615234868.html?snapshot=MjAxNi0xMi0xNlQxMDo1NjowOFo7YnV5ZXI7ODc1NDk1NGM5YjVjM2U4ZThjOTAyODE1NjdmOWJhM2RmMTcwYmM5ZDUyMGM4Yjg2NzZkMTkzOGVmMTI5NWMwOA== kupiłem je w zeszłym roku i w tym roku i jestem mega zadowolony. Nie chodzą głośno i na rok wystarczaja, no i cena spoko;). Poprzednik montował jakieś na "adapter" czyli na oryginalny zaczep był założony jakiś szajs. Nie wgłębiałem się w to tylko wyrwałem i zostawiłem ori:).

Podzrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Słuchaj ja kupiłem takie http://allegro.pl/szczecin-wycieraczki-plaskie-bmw-5-e39-1997-2004-i6615234868.html?snapshot=MjAxNi0xMi0xNlQxMDo1NjowOFo7YnV5ZXI7ODc1NDk1NGM5YjVjM2U4ZThjOTAyODE1NjdmOWJhM2RmMTcwYmM5ZDUyMGM4Yjg2NzZkMTkzOGVmMTI5NWMwOA== kupiłem je w zeszłym roku i w tym roku i jestem mega zadowolony. Nie chodzą głośno i na rok wystarczaja, no i cena spoko;). Poprzednik montował jakieś na "adapter" czyli na oryginalny zaczep był założony jakiś szajs. Nie wgłębiałem się w to tylko wyrwałem i zostawiłem ori:).

Podzrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wcześniej te Oximo, od kogo kupowałem nie pamiętam, ale najgorsze wycieraczki jakie miałem do tej pory. Zaczęły piszczeć i przeskakiwać na szybie bardzo szybko. Nawet pisałem o tym w temacie o wycieraczkach na forum(link podany jest nieco wyżej strona 18), pamiętam że jeszcze jakiś inny kolega też nie był z nich zadowolony
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoilery są w Bosch i Valeo.Miałem jedne i drugie.Pierwszy bosch nie wytrzymał długo wiec zmieniłem na Valeo jednak są dużo głośniejsze ale rok wytrzymały,teraz dla próby zamontowałem znowu Boscha,znowu ciche zobaczymy ile wytrzymają,jak znowu krótko to wpadną oryginały bo B i V to około 100-120zl a oryginał 160 wiec tragedii nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.