Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

potencjalny zabojca , ale rejestrowac od tamtego roku w Polsce nozna , wiec nie piszcie co jest potencjalnymi zabojcami a co nie . kazdy ma swoj rozum jedni wiecej inni mniej

Jeżeli wiesz lepiej,to po co pytasz o auto.Kup i się przekonaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej pojechac do NL do marokanca na hale i kupic takie e60 LHD za 15-17000zl ? tam tez takiego samego trupa mozna kupic i miec kiere po lewej na starcie ;)

 

Jak auto sie grubo popsuje to moze sprzedac na czesci, chyba niektorym gul skacze ze moze miec e60 za 1/3 ceny, a dzieki rejestracji rhd mozna wreszcze miec u nas japonskie rodzynki

 

Tutaj nie chodzi o gula tylko o to ze nie znasz realiow cenowych w uk. Czytaj wyzej moj post.takie e60 jest moze 20-30% tansze w uk niz w polsce i po zaplaceniu akcyzy i przekladce wychodzimy prawie na zero. Taki rocznik w uk kosztuje jakies 2x drozej. Za taka cene mozna tylko kupic ze szrotu auto ktore ma jakies wady a e60 nie jest tanie w doprowadzeniu do poprawnego stanu.Anglik na przekladke to jest opcja ale tylko jezeli auto jest zadbane , za 11000? no prosze cie. TRoche juz na drogach widzialem bmw rhd na polskich numerach ;) nawet jakies porsche cayene widzialem starsze

 

Nie masz kasy to kup opla albo vw.

W Polsce RHD (nie mylić z egzemplarzami zabytkowymi) to potencjalny zabójca.

 

RHD to zawsze bedzie wieksze ryzyko ale wystarczy ze widze mistrzow kierownicy z LHD ktorzy wyprzedzaja na zakretach , wzniesieniach czy na trzeciego majac 100 koni pod maska. To kierowca zabija a nie kierownica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Piszecie ze po przekladce to trumna na kolach itp , a skad wiecie czym wy jezdzicie moze jakimis skladakami z 3 czesc aut i u was to juz nie trumna? jak pisze mroqa skacze wam gul i tyle
Dlatego, że wiem czym jeżdżę, piszę żebyś został przy tym co masz.

 

chyba niektorym gul skacze ze moze miec e60 za 1/3 ceny, a dzieki rejestracji rhd mozna wreszcze miec u nas japonskie rodzynki
Jeżeli uważnie przeczytasz to co napisałem, to zauważysz że wspominałem o zabytkach. Owszem zapomniałem o autach kolekcjonerskich ale tu rozmawiamy o szrocie e60 w cenie słabego e46. Czy gówno zapakowane w kartonik Louis Vuitton czy Prada będzie bardziej wartościowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje 3 grosze - w zeszłym roku sprzedałem swoje e39 520i z 1998 r. za 12.500 :D

Tak dla porównania do tego, co Ty chcesz kupić :roll: a skoro nie przemawiają do Ciebie argumenty tych co wypowiedzieli się wcześniej, to kup e60 anglika za 10-11 tys. A później będzie jak ja to zawsze powtarzam - płacz, lament i zgrzytanie zębów. Wspomnisz moje słowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ze po przekladce to trumna na kolach itp , a skad wiecie czym wy jezdzicie moze jakimis skladakami z 3 czesc aut i u was to juz nie trumna? jak pisze mroqa skacze wam gul i tyle

 

kto tak pisal ? widze ze do ciebie jak do sciany , przynajmniej mechanik bedzie mial robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ze po przekladce to trumna na kolach itp , a skad wiecie czym wy jezdzicie moze jakimis skladakami z 3 czesc aut i u was to juz nie trumna? jak pisze mroqa skacze wam gul i tyle

 

Człowieku jaki gul komu skacze , ludzie w tej cenie kupuja na tym forum bmw e36 bo podchodzą rozsądnie zdają sobie sprawe że nie da sie w tej cenie kupić nawet w miarę zadbanego e46 , a ty uważasz że komuś tutaj gul skacze ?? ludzie tutaj którzy sie wypowidają zdają sobie sprawe , że to co chcesz kupić w cenie dobrego roweru jest pozostałościa po e60 i gdyby każdy tak patrzał jak ty to by tu same e60 i e66 jeżdziły w kwotach nie przekraczających 20 tyś , ale tak nie jest i nie będzie rzeczywistości nie zmienisz a to że w cuda wierzysz i sam sobie chcesz wmówić że to co chcesz kupić to jest jeszcze BMW to twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa ,bo komuś z forum zaimponujesz bmw e60 za 11 tyś.Na forum nie ,ale może pod remizą :D Koledzy dają ci dobre rady,abys miał świadomosć,a ty uważasz,że zazdroszczą ci super okazji. Edytowane przez szybki4450
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeżeli stać ciebie wyrzucać prawie 12 koła na śmietnik, to kto ci broni.

Ja wolałbym kupić sobie rower i pojeździć na kilka wyścigów lub zabrać rodzinę na ferie.

Poza tym angol i 520ia w tej budzie :norty: :lol: :twisted2: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.