Skocz do zawartości

robić i jeżdzić czy sprzedawać??


Greg211

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko do was

posiadam compacta 36 i spotkałem z bliska ogrodzenie w wyniku czego jest uszkodzona maska, błotnik a co gorsza delikatnie wygięta podłużnica, silnik przesuną się na poduszkach - niedłużo ale jednak pojechałi teraz robić i jeździć bezpiecznie czy lepiej sprzedać :?: :?: :?:

pomóżcie jak wiecie coś w temacie

Gregor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To chyba niezle musiales przywalic!

Z jaka predkoscia jechales?

I generalnie pytanko:

Czy podluznice w BM kach sa takie slabe?

A co do twojego pytania,to mozeszsprzedac w tym stanie co jest,albo na czesci,to bedzie pare zlotych wiecej.Natomiast jak wyremontujesz i bedzie wszystko ok ,to po co sprzedawac?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłużnice są słabe w beemkach i że w innych samochodach także po tożeby w razie wypadku się złożyły i pochłonęły część energii zderzenia. Tak są teraz samochody konstruowane ze względów bezpieczeństwa.

 

Najlepiej ją sprzedaj bo nawet jak będzie dobrze naprawione to jednak już nie to co fabryka :nienie:

BMW to samochody, reszta to tylko nieudane próby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''KOWAL'' masz racje ja terz ostatnio walnąłem drzewo i bede sprzedawał samochod na czesci lub w całosci

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPRZEDAM Wszystkie czesci compact 1.8

BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką ma gwarancję, że nastepne które kupi nie było tak samo albo bardziej rozbite.

 

Kupić w Dojczlandii. Tam naprawiają auta najwyżej po drobnej stłuczce. Jak jest mocniej walnięte to już dla niemiaszka jest kupa złomu

BMW to samochody, reszta to tylko nieudane próby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''KOWAL'' masz racje ja terz ostatnio walnąłem drzewo i bede sprzedawał samochod na czesci lub w całosci

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPRZEDAM Wszystkie czesci compact 1.8

 

kiedy i jak powazny wypadek miales??

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby najłatwiej sprzedać, ale to jest to czy gorszej nie trafie, ładnie zrobionej. Znaczy się tak konkretnie przestawione to ona nie jest (podłużnica) ja nawet nie zauważyłem dopiero gość co ją bedzie robił jakby co - znajomy kumpla - także sprawdzony mówi że jest delikatnie przesunieta
Gregor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę leciałem i ogrodzenie zebrałem z pół obrotu, a jaka była atrakcja na wsi, pół wsi poznałem albo i więcej, a kolo co mi zajechał wiwinoł się z wszystkiego a ziomale ze wsi poparli go i uziemili mnie miśki
Gregor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko, nawet siniaka czy zadrapania nie miałem, ale tym bardziej ta sytuacja utwierdziła mnie w słuszności wybranej marki. nawet jak by się nie nadawała do roboty to i tak kolejnym autem byłaby benia
Gregor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam naprawiają auta najwyżej po drobnej stłuczce. Jak jest mocniej walnięte to już dla niemiaszka jest kupa złomu

 

oj zdziwilbys sie bardzo

 

Zdziwiłem się bardzo kiedy zobaczyłem jakie auta stoją u nich na szrotach :jawdrop:

Skoro kilkunastoletnie samochody idą u nich na żyletki choć są w bardzo dobrym stanie i bez grama rdzy to po jaki by był sens dla nich naprawiać takie coś po poważniejszym uszkodzeniu :?: :shock:

BMW to samochody, reszta to tylko nieudane próby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę leciałem i ogrodzenie zebrałem z pół obrotu, a jaka była atrakcja na wsi, pół wsi poznałem albo i więcej, a kolo co mi zajechał wiwinoł się z wszystkiego a ziomale ze wsi poparli go i uziemili mnie miśki

Mój kolega też zaliczył kiedyś tak płot tyle, że najpierw przeskoczył rów :D To było na łuku gdzie właśnie wypoczywał miejscowy bryś. Na szczęście obyło się bez ofiar jedynym poszkodowanym był samochód i zaliczył 6 tygodni rekonwalescencji w warsztacie. Za wszystko płaciła ubezpieczalnia a ta ściągnęła z brysia sądownie o ile dobrze pamiętam.

Jeśli uszkodzenia masz małe to pojeździj tym autkiem do następnej zmiany samochodu :)

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jechajac na wsi około 150km/h wyskoczył mi typ pijany traktorem i zawalił mi w bok ja tylko sie odbiłem i w drzewo cały samochod jest rozwalony

---------------------------------------------------------------------------------

SPRZEDAM WSZYSTKIE CZESCI 1.8 M42 COMPACT

BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jechajac na wsi około 150km/h wyskoczył mi typ pijany traktorem i zawalił mi w bok ja tylko sie odbiłem i w drzewo cały samochod jest rozwalony
]

 

"Bo tutaj jest jak jest, po prostu" :mad2: :mad2: :mad2:

 

Ciesz się że żyjesz :P

BMW to samochody, reszta to tylko nieudane próby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie miałem 150km/h mam całą głowe poszywaną i połamaną lewa noge a traktor uderzył mnie w bok ja poszłem w row obrociło mnie kilka razy i walnołem w drzewo

-------------------------------------------------------------

SPRZEDAM WSZYSTKIE CZESCI 1.8 M42 COMPACT

BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traktor,paskudnie twarda maszyna,w zeszłym roku facet Mondeo wyskoczył mi na czołówke,odbił do rowu w ostatnim momencie .uderzyłem w jego tylnie lewe drzwi i z Fiorda została kupka złomu, :twisted:

jechałem traktorem z zestawem przyczep o masie około35 ton,traktorek waży prawie 6 ton :twisted2: prędkość 45 km/h nie zwalniałem bo nie było czasu,faceta zabrało pogotowie,a ja dostałem 400 złodszkodowania za zdarty lakier na przednich ciężarkach(520kg stali)

szczęscie żę TY Zyjesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traktor,paskudnie twarda maszyna,w zeszłym roku facet Mondeo wyskoczył mi na czołówke,odbił do rowu w ostatnim momencie .uderzyłem w jego tylnie lewe drzwi i z Fiorda została kupka złomu, :twisted:

jechałem traktorem z zestawem przyczep o masie około35 ton,traktorek waży prawie 6 ton :twisted2: prędkość 45 km/h nie zwalniałem bo nie było czasu,faceta zabrało pogotowie,a ja dostałem 400 złodszkodowania za zdarty lakier na przednich ciężarkach(520kg stali)

szczęscie żę TY Zyjesz

I z czego się tak cieszysz ? To takie śmieszne, że koleś wpadł do rowu i z jego samochodu została kupka złomu :?: Przez Twoją ignorancję, ten człowiek mógł zginąć bo nie było czasu zwolnić :!: Jeśli można spytać dlaczego nie było czasu zwolnić ? Tak ciężko wcisnąć pedał hamulca, czy byłeś zajęty obalaniem kolejnego jabola ?!

Mam jednak nadzieję, że nie byłeś pijany... aczkolwiek tak się utarło, że rolnicy jak jeźdżą to tylko na gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.