Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w instalacji INPA (Błąd IFH)


pldiego

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę Was o pomoc w instalacji programu inpa

Kilka dni temu zakupiłem BMW a jako że byłem wcześniej użytkownikiem aut francuskich to kabel jest mi tak ważny jak koło zapasowe.

Kabel zakupiłem na tej aukcji:

http://allegro.pl/interfejs-bmw-k-d-can-inpa-dis-full-serwis-96-14-i5017581837.html?snapshot=MjAxNi0xMi0yNVQwNzozMToyNFo7YnV5ZXI7NmM1NzIwODg3NGEzNTMyNDc0YzI5NDI2YjMwMDM1OWRiMjI0OGI0ZTdkM2JlZmM1YTJkMzVmYzAxZDlhMDE2ZA==

Wgrałem na Virtual Boxie nowego windowsa XP sp3 32 bity

Na początku miałem problem z informacją w OBDsetup, lecz poradziłem sobie zmieniając w rejestrze dane. Po tym zabiegu informacje WARNING zniknęły lecz teraz jestem w stanie połączyć się tylko z silnikiem. Mogę odczytać błędy historii oraz je wykasować, lecz gdy chcę wejść w moduł np poduszki, radio itp pokazują mi się blędy:

ifh-0009 no response from control unit

Edytowałem plik EDIBAS zmieniając ip oraz port lecz nie dało to żadnego efektu:(

Bardzo proszę o rady co jeszcze mogę zrobić

Albo może jest ktoś z Podlasia kto by mógł mi skonfigurować program ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czyli jak sobie poradziłeś?

 

Mam podobny problem błędy mogę wykasować ale już z cała reszta jest problem inpa sypie błędami. Zastanawiałem sie czy nad instalacja z jakiegoś innego linku innej wersji inpy.

Akurat z inpa miałem mało do czynienia ale teraz z racji zakupu BMW e91 przydałoby sie. Wiec proszę o pomoc lub link do działającego oprogramowania. Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
jak to sprawdzic czy instalkajest taka jak ma byc

podłączyc pod auto i sprawdzic czy działa ;)

a tak na powaznie..odpalic obd setup, ma byc wszędzie ok.Zazwyczaj na xp nie ma warningów.Od windows 7 w góre juz są i trzeba wyedytowac odpowiedni wpis w rejestrze.

druga sprawa, po podłączeniu do auta i włączeniu zapłonu kropki w inpa mają byc czarne.

sprzedam iCom Next Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.