Skocz do zawartości

Cabrio-bmw e36 czy e30?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Lato mamy w pełni a ja od wielu tygodni zbieram sie do kupna drugiego samochodu którym ma być cabrio.Z początku zastanwaiłem sie nad audi 80 ale pragne pozostac wierny jedynej właściwej marce :) Więc rozważam kupno e30 lub e36.Interesują mnie wyłącznie modele 325 i 328 inne nie wchodzą w gre.Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz powyzej 30.000 - bierz E36 inaczej - E30 ..

dokłądnie jak kiloff napisał i życze powodzenia w szukaniu rodzynków , bo jest ich tyle w naszym kraju co mądrych polityków...

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnei z tymi rodzynkami jest problem.Bo wiekszośc zadbanych egzemplarzy to głównie 320 zarówno e30 jak i e36.A w moim mniemaniu ten silnik jest troche za słaby zwłaszcza że cabrio waży pare kilo więcej niz sedan czy coupe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pojechalbym po takie cabrio do Niemiec. Tam czasami takie samochody sa nawet rejestrowane na okres letni, a przez reszte czasu stoja w garazu - w Monachium widzialem dwie takie E36 Cabrio.

Ktory wybrac - coz, oba beda fajne, oba beda fajnie jezdzic.

Gdybym mial kase na E36 Cabrio, to jedynym kryterium bylaby uroda - w tej chwili podoba mi sie chyba bardziej E30 Cabrio.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takie samochody to tylko do Niemiec. W Polsce utopisz pieniądze w jakimś szrocie. U nas nie dość, że nie ma wyboru za wielkiego, to dobrą okazje też trudno znaleźć - szczególnie takie modele jak wymieniłeś.

 

dokladnie jak kupowac cos takiego to z zachodu

ale utko faktycznie urocze

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.