Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto link

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-m3-stan-bardzo-dobry-alu-19-343km-polecam-ID6yEhnR.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=19761405

 

Witam

Jestem w stanie wyłożyć taką kase za e46 m3 , ba, te 47 to jest promocja?

Jestem ciekawy waszych ZA i PRZECIW

Może widzicie coś na zdjęciach czego ja nie widze?

Może ktoś z Was miał styczność z tym autem?

Z góry dzięki za podpowiedzi

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w uk takie m3 z potwierdzonym przebiegiem to koszt jakies 40000zl a gdzie jeszcze akcyza i przekladka ? kolega sprowadzil ostatnio i zarejestrowal rocznik chyba 2004 z przebiegiem 120 000 mil , za jakis czas przekladke bedzie sobie robil. W polsce raczej nie ma wyboru w e46 m3 , zostaje anglik albo na zachod jechac i placic okragle sumy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego ci nie powie na forum . Samemu trzeba sprawdzic a moze sie okazac ze jest w lepszym stanie niz wiekszosc forumowych importow od marokanskiego holendra albo rosyjskiego niemca ;) Swoja droga zadbane auta w uk maja swoja cene i mityczne ,,50% tansze'' od wersji europa mozna miedzy bajki wsadzic. Auta z wzglednie niskimi przebiegami po oplatach i przekladce wychodza podobnie cenowo niz te w polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego ci nie powie na forum .

 

No właśnie już mi kolega wyżej powiedział że to umęczony rupieć co mnie zdziwiło i dlatego zapytałem. Może już widział....

A co do ceny - ja przez moment pomarzyłem o emce za 50 koła ale szybko zostałem sprowadzony do parteru i wyleczony z takich marzeń.Ale warto było spytać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.