Skocz do zawartości

[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED


Wierzba_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie próbowaliście montować ori LCI i dodawać rezystor na plusie? Lampki ori w aso kosztują po 40pln szt, świecą równo i wg mnie nie powinno wywalać błędów jeśli wstawi się wspomniany rezystor.

Jeśli ktoś ćwiczył takie praktyki to mile widziane opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja po zakupie auta rok temu zakupiłem takie http://allegro.pl/led-bmw-tablica-e90-e91-e92-e39-e60-e61-e70-e71-82-i2276162082.html i przyznam, że zaczynają mnie denerwować bo:

-za autem roztacza się "poświata" taka błękitna..

-ostatnio zauważyłem, że gdy odpalę auto, włączę choćby postojówki to wydaje mi się że te ledy na rejestracji mrugną 2x i potem normalnie świecą.. zaczęło się to od niedawna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jak masz ori to nic nie ma prawa mrugać.

Jak masz ledy włożone i denerwuje Cię to, to można wyłączyć sprawdzanie żarówek.

Dziwne trochę że wcześniej nie mrugało.

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poddam w wątpliwość sens tego całego rozwiązania.

 

to oświetlenie tablicy nie jest dla kierowcy/właściciela tylko dla innych użytkowników drogi, którzy potrzebowaliby odczytać naszą tablicę. Kto to może być ano pewnie tylko Policja, więc czy jest sens wzmacniać oświetlenie tablicy?

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poddam w wątpliwość sens tego całego rozwiązania.

 

to oświetlenie tablicy nie jest dla kierowcy/właściciela tylko dla innych użytkowników drogi, którzy potrzebowaliby odczytać naszą tablicę. Kto to może być ano pewnie tylko Policja, więc czy jest sens wzmacniać oświetlenie tablicy?

 

Masz coś do ukrycia? :) he, chyba raczej chodzi o efekt wizualny - przynajmniej mi o to chodziło. Chyba jednak od oświetlenia bardziej w oczy rzucają się charakterystyczne tablice rej lub same auta.. ;)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Mam to samo pytanie co kolega mial niegdys powyzej. Mialem do tej pory cos w tym stylu:

 

http://allegro.pl/led-bmw-rejestracji-e39-e46-e60-e70-e82-e90-x5-x6-i3287215284.html

 

jednak najwyrazniej ktos kto je sciagal do pl mial gdzies ze male chinczyki nie robily ich na katorznicze wilgotne i zimne zimy jakie w naszym kochanym kraju mamy. Stad lampki nadaja sie do wyrzucenia. Wygasly juz prawie zupelnie.

Teraz mysle o zakupie:

 

http://allegro.pl/led-smd-tablica-bmw-e82-e88-e46-m3-csl-e90-e90lci-i3235146251.html

 

ogladalem je na zywo. Sa dosc dokladnie zrobione. Wydaja sie byc mocno zabezpieczone przed wilgocia.

To raz, a dwa to ktore lampki nie wygladaja jak agro tuning, nie zostawiaja kilometrowej luny na jezdni.

 

Co o sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem dokładnie te same przez rok. Błędów nie wywala, instalacja proste. Ale; święcą za mocno.. łona za autem jak UFO a w dodatku po roku normalnej jazdy dostała się LEKKO wilgoć do jednej lampki i pewnie by padła. Sprzedałem na allegro komplet za 20zł, wróciłem do ORI (kupująć nówki zwykłe żarówki) i nigdy więcej wynalazków :lol:

 

Prawda jest jedna; co ORI to ORI.. czekam na jakąś okazje jak ktoś wystawi fabryczne takie lampki od e90 LCI i takie zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadaj do kolegi dziqska, z tego co kojarzę on ogarniał ostatnio temat grupowego zamawiania ledów do wnętrza i nie tylko. Jest też temu poświęcony osobny wątek na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.