Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-1


Daro75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
jeszcze nie sprawdzone, nie miałem dziś czasu. ale peny przygotowane:) East już też kończe targać, ale sprawdzać działania nie będę. Mogę to wrzucić na chomika jakby co, jak oczywiście potwierdzę działanie.

Pojawiły się już linki torrentowe na east i west. Są na moim chomiku:

Torrent East West Europe Premium 2017-1

Hasło: e46

A tu wrzucam West, ale mam słaby upload, więc jeszcze się zejdzie. 39 plików po 400MB i ostatni mniejszy

West Europe Premium 2017-1

Hasło: e46

 

Przy probie wypakowania sciagnietych plikow winzip prosi o haslo. Haslo e46 nie dziala. Te pliki sa zaszyfrowane? Jak je rozpakowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Dobra teraz po rozwiazaniu tego smiesznego problemu z haslem mam inny klopot. Po sciagnieciu tych plikow rozpakowujac je prawidlowo wypakowuja sie tylko usb 1 i usb 3. W usb 2 wystepuja trzy bledy i po rozpakowaniu folder ma jedynie ponad 5gb zamiast 7gb. Co moze byc nie tak? Mial ktos taki problem. Potrzebuje dysku/usb2!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzieki Panowie za rady. Mam juz pliki na 3 pendrivach wszystko niby gotowe a teraz problemem jest to ze po wlozeniu ich do usb w samochodzie nic sie nie dzieje. Jakies kolejne rady? Zaczynam miec juz dosc tej aktualizacji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A dobrze je sformatowałeś? FAT32 ?

Czasami trzeba chwilę poczekać.

Zrób zrzut ekranu jak wygląda zawartość pendriva

Samochód rocznik 2011?

Jesteś pewny że ta mapę potrzebujesz?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sciagnalem premium, zrobilem format na fat32. Po rozpakowaniu jest tym razem zawartosc taka jak trzeba i wazy tyle co trzeba. Wyczytalem gdzies na zagraniczmym forum zeby skopiowac jeden z plikow przed folder i tak zrobilem. Generalnie czy ten plik jest wyciagniety przed czy tez nie niczego nie zmienia i instalacja nie startuje. Usb widzi i pliki mozna przegladac w samochodzie. Mam tego wiecej niz dosc juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usb musisz włożyć do schowka na rekawiczki w desce rozdzielczej (nie podlokietniku). Na czyste usb fat32 kopiujesz katalog pkgdb i plik config. Jeśli nie działa to problem leży w usb lub źle povranych bądź rozpakowanych plikach.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sciagnalem premium, zrobilem format na fat32. Po rozpakowaniu jest tym razem zawartosc taka jak trzeba i wazy tyle co trzeba. Wyczytalem gdzies na zagraniczmym forum zeby skopiowac jeden z plikow przed folder i tak zrobilem. Generalnie czy ten plik jest wyciagniety przed czy tez nie niczego nie zmienia i instalacja nie startuje. Usb widzi i pliki mozna przegladac w samochodzie. Mam tego wiecej niz dosc juz.
Usb musisz włożyć do schowka na rekawiczki w desce rozdzielczej (nie podlokietniku). Na czyste usb fat32 kopiujesz katalog pkgdb i plik config. Jeśli nie działa to problem leży w usb lub źle povranych bądź rozpakowanych plikach.

 

 

 

Czyli na pendrivie masz folder "pkgdb" i plik "config" i nic więcej!

 

Jakiej wielkości masz te trzy Pendriv-y?

Wkładasz też odpowiednią cześć na początku czyli dvd/usb 1

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiedzialem ze to musi byc cos prymitywnie prostego. Uparcie probowalem to zrobic z podlokietnika zamiast schowka. Teraz leci! Zobaczymy czy jeszcze cos uda mi sie tutaj spierd... Dzieki za prowadzenie za raczke i sorry za klopot!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Instrukcja juz dawno jest. Moj post na pierwszej stronie :wink:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanisław napisał(a):

Czy u was też nie ma obwodnicy Łodzi?

 

no niestety na wersji premium nie ma..trochę dziwne, gdyż otworzyli ją w lipcu 2016r, także nie ma odcinka rzeszów - jarosław

To można zamknąć wątek. Nie ma co instalować :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rozpakowywania map przy niektórych plikach pojawiło mi się "checksum i error". Link do torrentu brałem stąd.

Czy taką mapę jej sens instalować? Rozpakowałem mapę przy pomocy "Keep broken files" i po rozpakowaniu mapa na poszczególne USB zajmuje tyle ile podajecie.

Edytowane przez jakimoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Lepiej nie. Weź rozpakuj to przez win RAR albo 7zip a jak nie pomoże to ściągaj jeszcze raz. Mogłeś mieć przerwę połączenia w ściąganiu

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Koledzy, przypomnieć się, kto z was FSC generował?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie sprawdzone, nie miałem dziś czasu. ale peny przygotowane:) East już też kończe targać, ale sprawdzać działania nie będę. Mogę to wrzucić na chomika jakby co, jak oczywiście potwierdzę działanie.

Pojawiły się już linki torrentowe na east i west. Są na moim chomiku:

Torrent East West Europe Premium 2017-1

Hasło: e46

A tu wrzucam West, ale mam słaby upload, więc jeszcze się zejdzie. 39 plików po 400MB i ostatni mniejszy

West Europe Premium 2017-1

Hasło: e46

Nie mogę pobrać części We.PREM.17.1.part01.rar z chomika. Dostaję komunikat, że "Ta witryna jest nieosiągalna". Inne części mogę pobrać. Może ktoś sprawdzić czy u niego można pobrać tą część?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.