Skocz do zawartości

Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
No slyszalem. Ciekawe jak to dziala na zachodzie gdzie tuning jest bardziej popularny czy tez sa tak przewrazliwieni. Swoja droga to osiagi takie jak twoje to na codzien w zupelnosci wystarczajace.

 

 

Nie chciałbym Cię wprowadzać w błąd.... Nie wiem jak patrzą na a zachodzie kilku forumowiczów mieszka w de kilku w UK może oni lepiej wiedzą :)

Niestety są to tylko 4 cylindry, faktow nie oszukasz... Byłoby super mieć 340i x drive z pp kitem :)

Ale niestety nie stać mnie na taki leasing.

Do codziennego poruszania się jest Oki, najlepsza relacja ceny do osiągów....

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Wynik z dziś z hamowni , bardzo zimno, nie wiem czy to ma znaczenie :P pewnie nie... benzyna pb98... Wydech performance nic nie dodał :( pozdrawiam :mrgreen:

 

http://i67.tinypic.com/1432vsl.jpg

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://zapodaj.net/74f8f2fb8d43d.jpg.html

 

 

Dla zainteresowanych, mówiących że to auto pali 6 czy 7 na trasie. Zdjęcie po trasie Szczecin - Karpacz - Szczecin

Na s3 170-udalo się przez chwilę sprawdzić v max (auto z 3 dorosłymi, dzieckiem i full toreb) na liczniku było ponad 260, myślę że 270km/h, zapewne przeklamanie licznika, ale realnie jakieś 255 pojedzie bez problemu... Uważam że jak na 4 cylindry wynik Oki.... Na drogach dojazdowych wiadomo 70-120.jazds dynamiczna w comfircie. Srednia 9,7 litra. Jak dla mnie wynik Oki. Oczywiście moglem jechać 100-120i mieć spalanie pewnie 7 litrów,ale jak miałbym tak jeździć to kupiłbym 318i lub 318d ewentualnie 320d. Pozdrawiam...

Zobacze niedługo czy auto trzyma serię.

A może jest jakiś mały bonusik.

 

Tak dla porownania powiem, ze 330d przy 2 osobach plus dziecko i bagaznik zaladowany na full spalilo mi na trasie Warszawa-Wroclaw 7,8l. Srednia predkosc z komputera rowne 150,0.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Witam . miał ktoś klocki do wymiany w 328i /330i po 16 tysiacach km?? trochę przegięcie..... niedawno sprawdzałem i było 14 tysięcy a teraz nagle 1800km do wymiany.....

Ma ktoś namiary gdzie najlepiej zamówić ori klocki przód i tył, oraz jaki jest ich mniej więcej koszt. Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

http://http://i65.tinypic.com/303hi74.jpg



Witam.... Wynik po chipie po obd bez mozliwości wykrycia przez serwis skasowana ilość zmian w sterowniku itd.... Polecam i bardzo dziękuje Rafałowi Z Carro Szczecin!!! :) :cool2: :cool2: :cool2:


Wynik przy temperaturze +26 stopni , i bez końcowych poprawek ( brak czasu ) , w zimę podjadę zamontować może downpipe i ustawić wszystko już tak jak ma być ....

sympatycznie się jeździ ponad 100nm na plus robi robotę :)

W weekend może pomierzę czasy na racelogic i wrzucę tu na forum.

Póki co niecałe 18km przebiegu jak na 20 miesięcy nie jest źle.... żadnych modów więcej nie przewiduję póki co, oprócz pomalowania felg na czarny połysk w zimę oraz ciemnych szyb i downpipe i ewentualnie dyfuzor i lotka na klapę pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . miał ktoś klocki do wymiany w 328i /330i po 16 tysiacach km?? trochę przegięcie..... niedawno sprawdzałem i było 14 tysięcy a teraz nagle 1800km do wymiany.....

Ma ktoś namiary gdzie najlepiej zamówić ori klocki przód i tył, oraz jaki jest ich mniej więcej koszt. Pozdrawiam

Ja mam 31 tys i do wymiany, ale też z 7 tys. spadło mi na 1900 km jednego dnia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

:duh: Dziś byłem sprawdzić czasy....

Jest w miarę Oki

W serii było jakieś 23-24do 200 i 5,9 do 100...

Teraz jest 5,2 do setki i 14,1 100do200, czyli 19,3 od 0 do 200.

Poprawa znaczna jak dla mnie....

1/4mili w 13,5

Wszystko mierzone Racelogic

Kolega jednak pokazał miejsce w szeregu lol..

Był rs3 2018 475ps i 620nm

Wyszlo 3,5 do setki i 8,8 100 do 200 lol....

I można powiedzieć że to jedzie :) .

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nom kolega dopiero zaczyna robienie RSA.... Napiszę ile wyjdzie mu po kolejnych zmianach... Taka prawda rs3 i 'glupi' SEAT Leon cupra r tylko z 4x4 to jedne z najbardziej podatnych aut na tuning....

Z rs mozna i nawet 700ps mieć i 2,8 do 100 z cupry pewnie z 500....

Mógłbyś pomierzyc swoją torpede, ciekawe jakie czasy???

Ubolewam że to tylko 4 cylindry... I za dużo nie na co kombinować więcej bo skrzynia do 500nm...ale może jakiś downpipe czy jeszcxe program się dopracuje żeby było 320 i 500nm....

Poki co naprawdę fajnie jeździ w końcu bo w serii brakowało dołu....

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: Dziś byłem sprawdzić czasy....

Teraz jest 5,2 do setki i 14,1 100do200, czyli 19,3 od 0 do 200.

Poprawa znaczna jak dla mnie....

Na pewno różnicę odczułeś  :clap: . Musimy kiedyś się spróbować, przy jakiejś okazji, bo parametry masz podobne do mojej R-ki w variancie (seria). Ciekaw jestem, jakby to wyszło :handshake:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

R ka ma 4x4 więc myślę że do 100 nie mam szans :) powyżej 100 też nie :D :mrgreen: jesteś ze Szczecina??

Ktory rok??

Mozna się kiedyś umówić na pomiar i zobaczyć co szybsze....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik po chipie po obd bez mozliwości wykrycia przez serwis skasowana ilość zmian w sterowniku itd....

A ciekawy jestem, na jakiej podstawie twierdzisz, że mod bez możliwości wykrycia przez serwis? Jakiś nonsens :) Bo licznik programowań skasowany? Może w BMW jest jakoś inaczej, ale w w VW do wykrycia natychmiast. Mało tego , wrzucenie oryginału przez OBD nie powoduje zmiany statusu sterownika i jest po gwarancji. Wszystkie update czegokolwiek w VW, nawet głupiego radia, wymaga zalogowania do systemu VW online. Aktualizacja odbywają się zdalnie. Zmiana sterownika jest momentalnie rozpoznawana przez system. Traci się gwarancję natychmiast, z automatu i wyzerowanie licznika programowań nie daje kompletnie nic. Poza tym, nawet próba drogowa z wpiętym pod OBD komputerem serwisowym wykaże zmiany parametrów. Nie wiem, być może w BMW jest inaczej, nie zgłębiałem tematu. Skoro tuner tak twierdzi (nie do wykrycia), no to tylko mieć nadzieję, że tak jest, czego szczerze życzę.


EDIT:

Ty masz MED17?

Może przez bootloader i rotowanie oprogramowaniem przed serwisem, ale jak stanie na drodze - w trasie, to bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zgodzę się :) tylko sterownik jest zgodny z ori, komputer wykrywa go jako ori bez modyfikacji. Nie znam się aż tak i nie będę pisał głupot :)

Wiem że wszystko można wykryć... Ale silnik ma duży zapas, olej zmieniam co 8k nie paluje... Itd....

Napisz numer na priv to dam znać jak będziemy jechać na chociwel. Zobaczymy ile odejdziesz:)

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się :) tylko sterownik jest zgodny z ori, komputer wykrywa go jako ori bez modyfikacji. Nie znam się aż tak i nie będę pisał głupot :)

Luzik, ja Ciebie absolutnie nie rozliczam, broń Boże nie neguję, miałeś ochotę, wykonałeś, super, nawet popieram hehe. Po prostu troszkę zastanowiło mnie to stwierdzenie "nie do wykrycia". Wiem, że zwykle jest nie do wykrycia dopóty, dopóki się nic nie dzieję, ale to jak ze wszystkim w życiu. OK, mniejsza z tym.

 

Napisz numer na priv to dam znać jak będziemy jechać na chociwel. Zobaczymy ile odejdziesz:)

Dobrze. Z tym odjeżdżaniem, to tak na spokojnie podchodzę do tematu - kilka aut nauczyło mnie już pokory. Zwykle, jak człowiek pierwszy raz wsiada w tego typu auto, czy auta, to ma dziwne wrażenie, że jest niepokonany. Tymczasem ....... przekonałem się, że jest zupełnie inaczej heh. Pomijam już takie potwory, jak RS3 Twojego Kolegi, bo to inna w ogóle półka, ale auta, które "wydawały się" w zasięgu ... nie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chyba zaspal na starcie :)

Sportback i pewnie seria.....

A kolega ma 475 i 640nm....

Moim zdaniem nic normalnego oprócz super aut tego nie objedzie jsk jeszcxe podlubie....

4x4 robi robotę :)

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

5. Jeśli cytujesz czyjąś wypowiedź tnij cytaty. Cytuj tylko te fragmenty wypowiedzi na które odpowiadasz.

Nie cytuj wypowiedzi, zwłaszcza całości, jeśli odpowiadasz bezpośrednio po niej.


Technika idzie naprzód... Choć niestety to tylko 4 Gary.... Może następnym razem 340i g20 jak będzie mnie za 3 lata stać.... Chyba że wygram cudem fortunę to będę też kolekcjonowal takie cuda jak u Ciebie :)

PS. Jesteś dobry detektyw :mrgreen:


5. Jeśli cytujesz czyjąś wypowiedź tnij cytaty. Cytuj tylko te fragmenty wypowiedzi na które odpowiadasz.

Nie cytuj wypowiedzi, zwłaszcza całości, jeśli odpowiadasz bezpośrednio po niej.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Technika idzie naprzód... Choć niestety to tylko 4 Gary.... Może następnym razem 340i g20 jak będzie mnie za 3 lata stać.... Chyba że wygram cudem fortunę to będę też kolekcjonowal takie cuda jak u Ciebie :)

PS. Jesteś dobry detektyw :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wrzucam kilka pomiarow auta z dzisiaj, może innym którzy myślą o chipie się przydadzą.

Wyszło do 100 tak samo jak ostatnio 5,2

Do 200 trochę urwalem bo 100 - 200 wyszło 13,7

Czyli 0 200 poniżej 19 sekund.

Jak na na wagę auta 1550kg jest całkiem Oki...

Kilka sprawdzen z miejsca było dziś i tak :

1. Ford Focus st manual chip 295ps i 470nm

Jakby stał w miejscu do 100 prawie go nie widziałem hehe, powyżej 100 jechał podobnie, co bardzo mnie dziwi i 100-200nawet ciut wolniej niż ja....

2.seat Leon cupra r dsg 360ps 470nm fwd.

Na starcie został z 3 długości i dopiero przy 210 dochodził.

3. Golf r seria 310ps variant 4x4 dsg łeb w łeb od startu do 200

Choc na Racelogic miał do 100 4,8 sekundy. Na końcu może z pół auta z przodu, ale kolega robi boxa i już nie mogę się doczekać jakie czasy zrobi bo auto niepozorne a po boxie mało co normalnego go objedzie.

Było Jeszcze kilka fajnych aut ale nie było czasu.

Przykładowo Mustang GT 420ps do 100 5,8....

Jak ktos interesuje się pomiarami to kolega mana fb profil

Racelogic Zachodniopomorskie


Podsumowując jestem mega zadowolony z chipa i wydaje mi się że pomiar przy 27 stopniach jednak trochę przełamuje... Pojadę na inną hamownie w zimę.

Wydaje mi się że jest troszkę więcej, albo jednak rwd Plus dobra skrzynia zf robi robotę.

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.