Skocz do zawartości

BMW E63 645ci 2003r. MYSTICBLAU METALLIC


danyblack1987

Rekomendowane odpowiedzi

No wygląda bandycko troszkę w końcu :D

Jeszcze jutro przyciemniam przednie szyby...

Z reflektorem masz rację podjadę w wolnej chwili bo to nie może być że troszkę popada i paruję mimo że już jest sucho w środku po nocy.

No i oczywiście te małe światła stopu z tyłu coś znowu nie zawsze działają...

Wiązka już była naprawiana wszędzie gdzie się da ;/

Ringi po obu stronach,podświetlenie tablicy i teraz trzeba światła stopu;/

Może Turek masz pomysł na jakąś fajną dokładkę >?

Na allegro znalazłem tylko jeden model i wygląda średnio.

Oponki od Cb super.Na mokrym troszkę gubię przyczepność ale jak sucho to jak przyklejone. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałem zauważyć że oponki masz letnie i spełniają swoją funkcję od minimum 7 stopni mają prawo zrywać :norty: A co do dokładki widziałem coś fajnego podobnego do mojej w rozsądnej kasie na OLX

https://www.olx.pl/oferta/dokladka-zderzaka-pletwa-bmw-e-63-CID5-ID9h5Ud.html#a22033767d

a tak to wygląda

http://www.greggson.co.uk/19329-watermark/bmw-e63-front-bumper-lip-spoiler-extension.jpg

"Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach"

Moja Szóstka :)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=136&t=290385#p2162628

Moja Jedynka :)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=298795

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie mam pretensji wiadomo że w taką pogodę to będą zrywać a ja jestem mega zadowolony

Troszkę jak łopata do śniegu ta dokładka co wysłałeś :D

Myślałem nad czymś takim bardziej...

http://allegro.pl/show_item.php?item=6576644676

Albo jakiś ciekawszy zderzak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę po tych zdjęciach to aż mnie korci żeby kupić m6 e63 :mrgreen: Trochę mnie odstrasza silnik jeszcze ale kto wie może się skuszę na polifta ze względu na nowszą navi.

A co do lamp w bmw to też w siódemce przechodziłem przez problemy z ringami,

ktoś wrzucił jakieś badziewne niebieskie markery które jak załapały wilgoci to migotały i wywalały błędy.

Dodajmy do tego nierozbieralne lampy i klosze które rysują się i matowieją od stania w garażu :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się ogólnie e63 mega podoba..Mimo lat dalej ciekawy design i wzbudza zainteresowanie.

M6 to marzenie ale tak jak mówisz silnik wymaga kosztów do tego podobno często padające sprzęgło które też jest drogie w wymianie.Auto w zakupie nie jest jakieś mega drogie jak na swoje osiągi.

Ale za to masz v10 .... :8) :8)

Te lampy to jakaś masakra no ale cóż nie ma róży bez kolców. Będę miał naprawioną wiązkę świateł już chyba wszędzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele lepiej z czarnymi listwami :cool2:

A jakie wydechy tam u Ciebie siedza? ulter? jak to sie sprawuje wedlug Ciebie w porownaniu do serii ktora jest Stanowczo za cicha....myslalem o ulterze ale to nadal chyba za malo

Kupujac te auto nie spodziewalem sie ze bedzie az tak ciche, prawie w ogole nie slychac bulgotu V8, jezdzilem mercedesem CL500 z wydechami koncowymi AMG i tam to byla bajka, poezja dla uszu przy najmniejszych bulwarowych predkosciach, tutaj nie ma nic, nawet przy uchylonej szybie nie ma czym sie delektowac : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ulter gra dużo lepiej niż seria..

Nie jest mega głośny ale za to rasowy.

Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy ma być mega głośno czy po prostu przyjemnie dla ucha.

Ja tam wole fajny pomruk Ultera niż te głośne pierdziochy a la Honda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pech chciał i wczoraj rano pięknie przywaliłem w dziurę jadać do pracy....

Myślałem że nic się nie stało a po pracy zauważyłem że zeszło powietrze.

Podjechałem do wulkanizatora i jak się okazuję uszkodziła się felga przez co schodziło powietrze z opony...

Dzisiaj auto zostawiłem w renowacjafelg.pl

Jak się okazuję uszkodzona felga do spawania i inne 2 do prostowania.

No cóż 600 brutto będzie w plecy ale po 13 auto będę mógł odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga pospawana,dwie inne wyprostowane a z oponą wydaje się wszystko ok.

Niestety niski profil i dziury to złe połączenie :(

Do tego Code My Bimmer zrobiło aktualizację silnika oraz skrzyni biegów.

Jeszcze troszkę muszę do końca zaadaptować skrzynie ale od odcinki ni pojadę na letnich oponach przy padającym śniegu.

W tygodniu przyciemniam w końcu przednie szyby i oklejam plastiki z kierunków na czarno i wizualnie chyba już w aucie nic nie będę zmieniał.

Myślałem jeszcze progi z boku oraz maskę okleić na czarny carbon tak jak dach i lusterka ale to chyba już będzie przesada ?

Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qE2mZLTsXuEpWJjZVujoxwoqeeUnrcg3DBReIKHhHTamSjF6U0P2QlV03stVWmWUDMMBZMZm71efSVpqn9TpcFvChRVRmysJvVj92CougmPLOq3iu0JHdTuGAtSht8oCFgsLJN3tYCy1fohplKUMllLb0kqqrv4LwQOQTvOcBdF2hyhysaOOWmtNI72nT0Lg0zbW_ndSWKQ-It10bc2cvM-IRTItDwXeMdLty0ApMoLKU_pCMCKDB4N64PPNfab7brUKH-co1ElWdty2a5ZHQQBAj1qU6OZX4_XDZVPKHhOKwT6kHwNORzNZqemGBLIDgp90WKF3jIaIlgTVp3VZsPmS37U_nHWvF5Aq_EyI99nyX3_BIyH01mm2gBntoHMKRmLrZ7P7EUpSF6d5tvBIdkDa9O1Nb5WfiAF0mIFto-Q5RPuRylZ4gcGSpHQks8BrE8XGbbkYR5GTva3LMO-6sTdmmdWqKClPnxOddhFpmTZxkc4KmIn48BzH8SMYd8ccquZpb-lnWcKz2oD_B9rrxa_QubVCM2-F8eKydGYKBXo-hLeCkBTLqjFI7At7O-O5qyaVWggxEO2h7GT7MW7uczVlay_C-y_uXm4s_uYqqYDlkcU3WZL0iw=w1299-h974-no

UoOAgihTgyhxrfh-sU_9AHCzbmCnziy9xhNUE89NcFd8C989ipTx7lALobawOlkXwx-5RsmSCahEKwx27-e5h0oTuJILFKJe4De9Yc9LqpWVcwm-yr8myGkO-QI2VPzhX57ByMGCyfcejVawv5oRO29dcsWQAhiu8cyvQ5yKkn1fbdFg4_P2h1XctsH7v2mPJp7CeCLO5CdBHhitT-_VIJDeGJ8OUAMJQgGAsLm5HlLekRq4vraYkpjX5fiZFnQ9ti1B_3s9Q9UV6H9qIZLnufYtkpv9Cs8ZPsKP50t17T8ncQfEO53JHZ8Jc7KtfyEji8r3_aj6c3gISw2F7D_DRD1qtY-93QRpgXnWmEhANixY6MTTWR8HRKMXV7io03cO91tEkgLJQ9GxpTz1TCttfnNYo3Ug1_xa0zosI3YoncnaxVGnp0kYTMcnVojZUXR65wG_NMZB1o-l7wKA2L8OA8ipu-dLZGeJq0M17hQ5_DNgE7B4yDAheHxK9IAWg0SL2XOXu4fiNdzQ_A4Mhh3kiM6OAmMfNvYKsH2LXdzAXbE8gn_qhxbQtC57qA6p6fYlpIxGJecsFwcNloR6s-o5JTLyyj9FGkqM789_by3A_aBJJjZcjw=w1299-h974-no

PV63rkdgBwI1iDyX86yMhcZ3zTIe7w8VM01tad37CLPafKT92yxt52sDLQY3osV2ALMHiZ8KB4bIJJxKBxCqFbjq8DEZw3prv5SQNvPCDLIWU9Q8B-ohGJz7BFRlkpuSazZiNr8cd-QsXMUaDdZW9R15qze1zIPU9DQjsd1fi0V6OvOoAK4hzFk9meE_PmdrqUNJ7M2WKAZVbcV7c17zmhWXA8Nvj1_PdbyQTqpI7HzAoUMl3QOiQkubWYdfsE0lXwtKWRB4Tn3kTaOXQasNqRe4zy2TaRHmh4RxOELmel22Kqc1ei5d5kJY7Kpfv1by0g6MQPlCXZ_4wfLhcS_XHx0nixeZdaBy8qlCb7MQ7uOAYsKBUuRAYEQ_Lda6N910P89jQRxzlAdO64lR_r-EN78VW0-IT_CbHACLS9nFNgoDWYuT1hW6sV2OvOgU_eL-jGC-4oISUo3VAxFF_27F8SIcdF2I40jNsZY7cBT18UFsxi8wyCOR2Xub0BTmi1ONwj4Jn-9qgz21mFm0uDhklaMSb9qYHJDnga_yIsAbrlqoizsf35gcljbGlW2MiBhOklbuCWKXBCx897U6_flLT7Uxn4ASKWcqlg0DdFJrd0sI5paQxQ=w1299-h974-no

 

Autko doposażone w lusterko z wideorejestratorem i kamerą cofania.

Jakość wideorejestratora bardzo przeciętna ale wystarczająca i bardziej mi zależało na kamerze cofania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

XBLITZ Park View.

Zalety:

-Fajny zestaw 3w1 (Rejestrator,lusterko,kamera cofania )

-Tani - Na Allegro są w ok. 400 zł , możesz kupić w Serwisach Feu Vert - u mnie na jankach jest po 350 zł

-Dosyć ciekawie wyglądające lusterko ( subiektywna opinia )

 

Wady

-średnia jakość wideorejestratora szczególnie po zmroku

-strasznie ciemne lusterko a czasem lubię spojrzeć czy jakaś policja za mną nie jedzie jak chce przyspieszyć... w dzień jest ok ale po zmroku strasznie ciemno

-zakres kamery cofania jest przeciętny,generalnie widać co jest z tyłu ale jak jesteś blisko jakiegoś auta przy zawracaniu trzeba pomagać sobie i tak lusterkami.

Jak to się mówi chyba wąski kąt widzienia.

 

Ale za tą kasę warto mimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zamienniki jakościowo to jest dramat i są moim zdaniem średnio dopasowane.

Fakt że są dużo tańsze i to jest duża zaleta.

Tak czy owak musiałem wrócić znowu do zamienników bo malowanie org plasti dipem wyszło mi średnio.

I albo spróbuje jeszcze raz albo po prostu oddam na hydrografike aby mieć zrobione raz a porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spsikam jeszcze raz plasti dipem bo mi akurat zostało troszkę może w miarę pokryję.

A przy tym mam troszkę funu że sam coś robię :8)

Myślałem nad oklejeniem ale kiwali coś mi głową jak pytałem.

Pewnie z 200 zł skasują to chyba lepiej już hydrografike za 300 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czarne nerki w połysku kupiłem za trzy stówki na ebayu od jakiegoś niemiaszka, bardzo dobra jakość. Latam trzeci sezon i nic się z tym nie dzieje. Dany przecież śmigasz często do "gebelsów " tam tego pełno mają :D

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=grill+bmw+e63&_sacat=0

"Gdyby Bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach"

Moja Szóstka :)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=136&t=290385#p2162628

Moja Jedynka :)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=298795

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to samo mamy u nas na allegro i jesli chodzi o kolor to jest ok ale moje sa po prostu srednio dopasowane no i jakosciowo sa gorsze niz org.tez dalem chyba 300...mam swoje org i finalnie one beda w aucie tylko wczesniej je pomaluje ponownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na reklamacji w sprawie tego reflektora coś tam uszczelnili i się wydaje że jest już w porządku.

W międzyczasie wymieniłem filtry kabinowe bo troszkę już śmierdziało z tej klimy i wrzuciłem ten preparat w sprayu do przeczyszczenia.

Tarczę jak biły tak biją czasem i w kwietniu jestem umówiony na wymianę.

W przyszłym tyg trzeba także wymienić jakiś czujnik bo tam przecieka mi płyn chłodniczy i przez 2 tyg jak auto stało troszkę ubyło.

Kupiłem na dolewkę Borygo więc do wtorku wytrzymam. Możliwe że trzeba jeszcze wymienić pompę paliwa ale to się okaże na wizycie w warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie na hamowni niestety przykre wieści :(

Troszkę koników zdechło..Rok temu było 322 teraz 310.

hnTKQpPX0ibdhS2J6VEjeYPb6O0o-_Sy1X01hgL3uGH38sYTYsi8Je8OdnuXQEct9hwiw2-y60SoQyNPCduHyFzTjlKL-LPXYtgraH5fFRaG8eU2xZ0JH0145dIHG1hPBYotifrrAUsRKd1nC08CEnfTovoNskqtIFiiO_NBQULk8qgScEjzJOKwd3PYcV7ShtDN9CZb-92aLm1npnC56hPdsGfuhMdxs2OrXGJ3f-2pAof3apTlAogiYUWWnXTAaqzF4zVIL-NGcNfoLmFS0awzHOxEq7CmOLANGkJ0yd3vIHkDAWoCVdF1lT_D7F13xqiQwow_ZiYhluW2-WdPRSki2Y5hRM7agD4HH3qzj9gpfK3q8IeI_OzBJ7WI_veqeqjGkEzuHM_w4uB7M_2k1J7VKAIOAJIf2wopl22ZKrhk-GuMuY71CZN2UzrsnWB2BXBPvTJLOiCfq_LPd7fEQSoK5G6_mkIslPy--gEcPhrnI3agqNqSxmisyM08Sn9WaTG9-TvOVnKbQAmlwrzB34wI34wPCy34MFKw8xTAe8MV6ncaH7nf_gDnWSVXcznXOLUMlFtO6_MVLTNrvbZP95ErRVi0H01T862s0TwLFgM1VZOfV41q1w=w897-h925-no

KfnokTv4TWL3ZIJlpZS5vO2FbRM-2S6ArimPA1HfO_MDPqoeOlwOwgAKxt7HhjAsKbY0znhQNjmX0TAg73ov9AQg4kCLGF2harLJjO992TLhSsIHOs7Pq_adVUYwTjNzCTVyM05GxYlfH0-zpJYJANcYjfjad24K6GJDSwQl_SWTsbdMrQk6PZ7QjeK6WFyWmA7TkC2JsIlBRibLVa8QbNW6W39918VNokYs6dhi6slmo68kPz-gdxoDkpAZ-UlFqfehRWQU_NgYG1pUReZivlar71pQ5Y3igTZlwT5zG4yhnB6xpnzjtjbhftCFSy2UJLoX3tHqbEjF3jVLBxuiT70hg-AcqkG61KhLUvI2uN31gxGZHQ-_QuFu3a4vlRbgu4wR6x7pr7KQk9D4zZ7CzJuwy962MIZ461qJQuzy5t_8H26Gwo-wbk5SvthqcqX9-R__j1ipovsBgYDUN_aGyy84q2oHouVYXiMgXzLmR6bmICEOJZviLnuUwx3AEez9rcTsTQh959alYmtwaggGwjxC4Fn4S0BLGAJaqyT2qzjkv7TCYM3pWr2cYg8O6GSB3RAZBOShB92UPYnsszkXApCkH_E1uF-_8avGzy91WdB9D1-oHg=w1234-h925-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się już mi naprawić wiązkę tylnego lewego światła mijania. W końcu zero błędów na wyświetlaczu :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W końcu udało mi się dorwać Racelogic.

bdc712b975a85ee2.jpg

e1375056532ee295.jpg

b2fc7193b93303bf.jpg

Jak na 13 letnie auto całkiem fajne czasy.

0-100 wszystkie czasy w przedziale 5,8-6,2.Powtarzalnie udało mi się uzyskać 5,8.

100-200 najlepszy 12,9 ale lekko z górki mogło być tak poza tym 2 razy 14,1.

Kolejne 2 pomiary już 13,5.Jak widać czasy seryjne nawet minimalnie lepsze więc jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chwilka spokoju i wywaliło błąd poduszek.Myślałem że znowu mata do naprawy bądź wymiany a to się okazało że wystarczy przeczyścić jakiś tam rezystor przy bezpiecznikach.

Diagnoza i naprawa w 5min. Sprawny mechanik to podstawa przy tym samochodzie.

Do tego trzeba wymienić uszczelki pod deklami bo cieknie tam olej.Na dzień może dwa będzie trzeba auto zostawić ale na 5 czerwca jestem już umówiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jestem sam zaskoczony...Zakres 0-100 i 0-200 lepszy niż seryjnie.

Rozrząd chyba powinien być słyszalny ? tzn jak już nadaje się do wymiany..

Mało kto właśnie wymienia rozrząd w 645ci ale z drugiej jedna beemka drugiej nierówna i na pewno będzie się trzeba temu przyjrzeć.

Wymianę rozrządu to chyba trzeba już połączyć z remontem silnika bo to pewnie kupa rozbierania i pół silnika na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.