Skocz do zawartości

Dodatkowe radio w schowku


weider91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy orientuje się ktoś, a może ktoś robił sam u siebie tzn montował radio 1 din do schowka tego dużego od str. pasażera,aby radio 1din odpowiadało za muzykę, a navi po prostu za navi? mam 16:9 i chciałbym je zostawić gdyż mam tam komputer, webasto, poza tym ogólnie ładnie wygląda . Jest w ogóle taka możliwość? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pytanie po co? Jak jakość audio jest słaba, to moim zdaniem lepiej wzmacniacz pod ori wpiąć, dopinając inne radio dużej poprawy i tak nie uzyskasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar kupić cyfrową zmieniarke dension getway bt w sumie nadal sie zastanawiam, ale mówią, ze sama zmiana radia da nowe zycie ori glosnikom, a mam prawie nowe radio za prawie tysiaca alpine, ale ten plastik(ramka) to jest jakiś dramat i mam mętlik :/ wyobrazcie sobie, ze mam individuala i ma tylko radio, navi duze jest ale ani zmieniarki ani nic ...nie wiem kto tą opcje wybierał.

ps

albo chociaż taką rzeźbę zrobić już to jakoś wygląda

http://vlep.pl/1xqbsn.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na tym zdjęciu to dramatycznie wygląda.

 

Sprawdzałem u siebie, podłaczałem Sony BT cośtam - za 600pln swego czasu - poprawa jakości audio nieodczuwalna, a wygląd dramatyczny.

 

Dlatego na Twoim miejscu spieniężyłbym to radio i densiona zamontował z BT. Korekcję wtedy ze źródła dźwięku podłączonego pod BT możesz robić (w telefonie na przykład). Dodatkowo jeśli dźwięk nadal będzie dla Ciebie słaby - zawsze można wpiąć wzmacniacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzież bym nie wszedł na forum car audio z góry mi odradzają cokolwiek robić bez zmiany radia. U mnie wygląda to tak, że kupiłem graty wyższej półki nowe ,radio, głośniki morel 6.2, okablowanie,maty,wzmacniacz itd do Octavii(miałem audio robić), ale trafiła mi się pewniak E39 i teraz mi to zostało, choć można rzeźbić dystanse pod 165 mm głośniki, (odseparowany zestaw na przód), ale tak jak pisałem wyżej, podpowiadają mi, że ani rusz bez zmiany jednostki sterującej (radia). I tak teraz nie wiem co zrobić, chyba pójdę na łatwiznę i kupię tego Densiona, bo chwalą, a graty sprzedam, jedynie wzmacniacz zostawię bo fajnego dobrego dziadka mam ps200t dwa kanały. Mówisz, żeby podłączyć wzmacniacz pod ori głośniki przód? ale trzeba chyba robić RCA, bo ori navi nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie masz tam wzmacniacza?

Ale jednostkę sterująca i tak masz w bagażniku pewnie. Możesz z tego z bagażnika wyciągnąć sygnał i przez wzmacniacz puścić.

 

Weź pod uwagę, że ja nie jestem audiofilem. W poprzednim sedanie miałem zwykłe audio (radio bez navi i bez wzmacniacza).

W ostatnim kombiaczu było HiFi z fabrycznym wzmacniaczem i subem - to już grało nieźle, a jak się podkręciło EQ w telefonie podłączonym pod BT to już bardzo ładnie szło jak na orygilany zestaw (nie porównuję do zestawów po kilka czy kilkanaście tysiaków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie mam wzmacniacza... Tam jest tylko dvd od navi i tuner radia nic więcej nie ma. Ja również nie jestem audiofilem, chciałbym po prostu trochę mieć więcej czystego basu, nie chodzi o masaż pleców jak to bywa w golfach 3 na wsi, a fajne brzmienie, przyjemne dla ucha. Nie słyszałem dsp, czy hifi ale po opiniach jestem przekonany, że wystarczyło by mi.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.