Skocz do zawartości

JAKI DIESEL ??? 318?? 325??PROSZE O OPINIE!! POWROCIŁEM :)


Marcin-coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po półrocznej zabawie z Audi a4 1,9tdi 110 km pozbylem sie tego i jestem szczesliwy ze moge powrócic do najcudowniejszej marki na swiecie :) BMW Wczesniej mialem juz 2 beemki, ale kazda byla benzynowa. Teraz chce sprobować diesla.

Proszę o WASZE opinie o 318tds i 325tds oraz czy byly jakies inne silniki jakie moce w kuniach wystepuja i jakie spalanie oraz wszytko co chcecie to piszcie....

WIEM ZE PEWNIE JUZ BYŁO PEŁNO TAKICH POSTOW ALE NIE MAM CZASU SZUKAĆ BO MOJ NET SZWANKUJE...

 

Z GÓRY DZIEKI !!!! PS CHODZI O E36

Marcin-coupe...BMW theBestMachineontheWorld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:search:

miliony tematów o tds-ach:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=26776&highlight=325+tds

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=12034&highlight=325+tds

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=16844&highlight=325+tds

 

czas potrzebny na :search: i znalezienie ok 1 min

 

a ogólnie to silnik jest ok tylko dobrze sprawdzić przed kupnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

325 tds to tak dokładnie 143 koniki.... ;]

Polecam bo lepszego dieselka nie wymyślono ;]

Chowają się tdi i inne wynalazki...

Mój pali w cyklu mieszanym 8,5 literka - ale nie ukrywam, że jak złość mam na duszy to dużo więcej ;] Zależy od mentalności....

Ogólnie tekst - "BMW - Będę Mógł Wyprzedzać" - w 100% pasuje do tego silniczka...

Ważne abyś trafił na dobry egzemplarz...

Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja posiadam 325 Td 115 km osobiscie poleciłbym tds bo jest troszeczke mocniejszy i ekonomiczniejszy raz przy uszczelnianiu pompy paliwa mechanik podkrecił dawke i miała tak ok 130.bez porównania do tego co było wczesniej ale spalanie sie zwiekszyło wiec teraz mam znowu 115 powiem ze wystarcza choc trzeba ja wkrecac zebu chulała.polecałbym motor 2.5 bo przy wiekszych predkosciach lepiej ciagnie moja równo idzie do 195 ale zato spalanie jest wieksze od 1.7 w miescie przy spokojnej jezdzie 8 l w trasce do 100 km/h spaliła 6 ale to zalezy od jazdy z przyczepka 120-140 km/h 10 litrów wiec nie mało.podsumójac do zabawy 2.5 tds ew td do ekonomicznej jazdy 1.7 choc chcialem kupic 1.7 tds i takie tez testowałem i całkiem dobrze chodza ostatecznie trafila sie 2,5 wiec taka mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.