Skocz do zawartości

Bagażnik dachowy / rowerowy - jaki kupić?


Bialy-

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

mam zamiar kupić bagażnik dachowy do E46 coupe. Znalazłem ofertę z Krakowa, jednak nie jestem do końca przekonany, czy bagażnik pasuje do coupe. Na stopie jest symbol "E46/3", a na innych bagażnikach widziałem "E39 / E46/2". Gość twierdzi, że używał go w kombi, ale podobno pasuje również do sedana. Numer, który znalazł na bagażniku: 1197739, choć dla mnie nie wygląda to na żaden numer BMW...

Chodzi naturalnie o oryginalny aluminiowy bagażnik BMW :)

 

Będę wdzięczny za Waszą pomoc odnośnie tego, czy bagażnik podpasuje do coupe, czy jedynie do kombiaka :)

 

Pozdrawiam :)

 

 

edit: sorry za niepoprawny tytuł, już poprawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
witam. Pomoże ktoś? Szukam bagażnika dachowego, żeby zamontować uchwyty na rowery i nie ma nic do czego byłbym przekonany w 100%, że będzie pasować do sedana z 98 roku. Niestety nie mam haka więc trzeba kupić coś na dach tylko gdzie?? Może z innego auta pasują? Tylko jakiego? Wakacje za pasem a tu rowery chyba kurierem trzeba wysłać. ehhh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć,

 

chce przewozić 2 albo 3 rowery na dachu compacta i do tego potrzebuje belek i bagażnika. Kontaktowałem się z kilkoma sklepami i jedni mówią że pasują belki od sedana inni mówią że nie podejdą i że do compacta muszą być dedykowane.

Czy ktoś z Was ma może taki bagażnik na rowery do compacta, czy możecie coś polecić, coś doradzić?

Najchętniej kupiłbym oryginalną używke ale jak takiej nie znajde to rozważe inne opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.