Skocz do zawartości

BMW E46 330CD 2005 VIN: WBABV91090PJ91449


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,szukam e46 coupe 330cd co o tej myślicie : http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-330-cd-204km-zadbana-serwisowana-CID5-IDe0WEJ.html#b05d0d2f43

Pozdrawiam :)

Rozkodowany VIN :

Vehicle Identification Number WBABV91090PJ91449

Type BV91

Model 330cd - EUR

Development Code E46 (2FL)

Chassis COUPE

Steering LL

Doors 2

Engine M57/TU

Displacement 3.00

Power 150

Drivetrain HECK

Transmission MECH

Color Titansilber Metallic - 354

Upholstery Stoff/leder Finolino/anthrazit - GBAT

Production Plant REGENSBURG

Production Date 2005-09-20

 

210 Dynamic Stability Control (dsc) Dynamische Stab. Control (dsc)

251 Run Flat Indicator Reifen Pannen Anzeige

255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad

473 Armrest, Front Armauflage Vorn

520 Foglights Nebelscheinwerfer

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

550 On-board Computer Bordcomputer

785 White Direction Indicator Lights Weisse Blinkleuchten

832 Battery In Luggage Compartment Batterie Im Kofferraum

851 Language Version German Sprachversion Deutsch

1CA Selection Cop Relevant Vehicles Selektion Cop Relevanter Fahrzeuge

167 Eu4 Exhaust Emissions Norm Abgasnorm Eu4

2CW Light Alloy Wheels Star Spoke 171 Lm Raeder Sternspeiche 171

226 Sports Suspension Settings Sportliche Fahrwerksabstimmung

235 Trailer-hitch With Removable Head Anhaengerkupplung,kopf Abnehmbar

320 Model Designation, Deletion Modellschriftzug Entfall

4AC Fine-wood Trim Poplar Grain Edelholzausf. Pappel Maser

423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours

428 Warning Triangle Warndreieck

431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Innenspiegel,automatisch Abblendend

459 Seat Adjustm., Electr. W. Memory Sitzverstellung, Elektr.mit Memory

481 Sport Seats F Driver/front Passenger Sportsitze Fuer Fahrer/beifahrer

493 Storage Compartment Package Ablagenpaket

494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer

495 3. Headrest Rear Centre 3. Kopfstuetze Hinten

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

521 Rain Sensor Regensensor

522 Xenon Light Xenon-licht

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

661 Radio Bmw Business Radio Bmw Business

672 Cd Changer Bmw For 6 Cds Cd Wechsler 6-fach

722 Edition Lifestyle Edition Lifestyle

8SP Cop Control Cop Steuerung

801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

972 Comfort Package Comfort Paket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hak w coupe jakoś mi nie pasuje :roll: a w jakim celu w ogóle był zamontowany?

 

A po co sie montuje hak? Polska filozofia....

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka polska filozofia? Hak można założyć, żeby dwa razy w roku przewieźć przyczepkę z gratami, albo żeby co tydzień targać przyczepę z końmi, albo lawetę. Ja akurat auta z hakami omijam szerokim łukiem, bo nigdy nie wiesz i nikt Ci prawdy do końca nie powie, po co hak był zamontowany. A przypadków aut z hakami z zajechanymi skrzyniami czy silnikami można by mnożyć.

Pomijając fakt, że hak w aucie coupe wygląda trochę groteskowo :roll: ale o gustach się nie dyskutuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hak mógł mieć np do przyczepki do moto. Bez przesady nikt qp nie ciągnął lawety do DE :D a rocznie mógł tyle robić u mnie mama np lubi jeździć dieslem i nie chce benzyny a robi 10tys rocznie brzmi śmiesznie ale nie raz tak jest. Najlepiej to podjechać zobaczyć na żywo bo na zdjęciach ładna. Zadzwoń dowiedz się jak to wszystko wygląda. W 330cd podoba mi się kultura pracy silnika :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co piszecie o małych rocznych przebiegach tyczy sie silników benzynowych albo małych diesl do 2.0 pojemnosci

ciekawe po co komu 3.0D do robienia 5-10tys km rocznie jak moglby w to miejsce mieć benzyniaka no ale niektórzy tego nie pojmują i wierzą w cuda :)

ja dla przykładu robię 35k rocznie ,to sredni wynik myślę jak na posiadacza R6 w dizlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja dla przykładu robię 35k rocznie ,to sredni wynik myślę jak na posiadacza R6 w dizlu

 

Otóż to. Kolega ma rację. Ja pracuję w domu, mieszkam w małym mieście i te 12 tyś. nie wiem skąd. Ok, owszem wakacje to ok. 2-2,5 tyś. Poprzednio miałem 320D i sprzedałem ponieważ przy takiej samej jeździe rocznie wyszło mi ok. 18 tyś., diesel tylko się męczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeepa 3.0 W dieslu jeżdzę tylko po mieście praktycznie ( Warszawa) i robie koło 10 tys. rocznie, wiadomo ktos robi mniejsze większe przebiegi wiec ja rozumiem jak ktos robi 12 tys rocznie. Nie kazdy kupuje diesla 3.0 zeby robic nim nie wiadomo jakie przebiegi. Ja kupuje wieksze silnik aby miec większy komfort podczas jazdy.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz tylko tym jeepem po Warszawie? Jeżeli tak, to chyba w obrębie jednej dzielnicy. Swojego czasu, snując się weekendowo po stolicy, wychodziło mi 250-300 km.

 

 

No widzisz ale niektórzy mają coś takiego jak nogi :D. Dla mnie 5 km przejść na piechotę to jest coś częstego, tak samo jak 50 km na rowerze. Gdyby nie trasa raz w miesiącu to bym robił miesięcznie do 300 km.

 

Ile ludzi tyle sposobów na życie :).

Było: 306 1.4 98> Espace 2.1d 94> 850 2.5 96> 318tds 97> W638cdi 2.2 00> 525tds 98> W169 1.5 05> 316i 90> 324td 89> 525tds 96> W124 300CE 90> Mondeo 2.0tdci 02> 525td 95> W203 2.0 01> 520i 98> 522i 00> 525i 01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 5 km przejść na piechotę to jest coś częstego, tak samo jak 50 km na rowerze.
Sugerujesz, że nie używam nóg, a rower znam tylko z obrazka?

 

Absolutnie nie chcę Cie urazić. Wspominam tylko, że bywają 2-3 auta na dom a zdarza się ich właścicielom jeździć autobusem. We Francji to samo, mają auta a do Paryża po 60 km dziennie dojeżdżają pociągiem.

Z kolei w Kanadzie dojeżdżają codziennie po 2-3 km do stacji kolejowej, tam są parkingi i przesiadają się do pociągu do Toronto. Widzę to z mijającym czasem jak się zmieniają przebiegi aut w Polsce.

Kiedyś było jedno auto na dużą rodzinę, robiło się dużo przykładowo 40k rocznie a teraz mają po 4 i każdym robią po 10k, bo ten do pracy, ten na wyjazdy, ten do miasta. Kiedyś się to wszytko robiło 126p :) .

Było: 306 1.4 98> Espace 2.1d 94> 850 2.5 96> 318tds 97> W638cdi 2.2 00> 525tds 98> W169 1.5 05> 316i 90> 324td 89> 525tds 96> W124 300CE 90> Mondeo 2.0tdci 02> 525td 95> W203 2.0 01> 520i 98> 522i 00> 525i 01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dlatego też zapytałem czy z pączkowy123 jeździ tylko jeepem. Zdaję sobie sprawę, że w zachodniej części świata samochód jest narzędziem i jeżeli przegrywa z komunikacją zbiorową to zostaje na parkingu.

 

P.S. Zapraszam na Mazury. Znam fajne trasy rowerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze 2 samochody weekendowy który i tak prawie stoi cały czas w garażu i BMW 7 ale ja wynajmuje tylko na śluby, pracuje w domu, kocham jezdzic rowerem praktycznie okres letni nie ruszam samochodu tylko jesli jakies zakupy lub z rodzina weekendowo. Nie musze nigdzie dojeżdżać ani jezdzic do klientów bo wszystko załatwiam na miejscu.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.