Skocz do zawartości

Trzeszcząca tablica rejestratcyjna


misiekxyz

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka,

Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Mam małą rozterkę...mianowicie przy zamykaniu bagażnika (wersja sedan) trzeszczy mi tablica rejestracyjna (w momencie zamknięcia). Przy ostatnim serwisie w ASO wymienili podkładkę i tablicę rejestracyjną. Twierdzą że jest lepiej, lecz ja twierdze co innego. :wink:

Czy u Was jest to samo? Według mnie w tej klasie samochodu nie powinno mieć to miejsce.

Pytam bo w środę jadę do serwisu na przegląd.

 

 

 

Z góry dziękuje za odpowiedź. :8)

Edytowane przez misiekxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślałem że w tej klasie samochodu, tego objawy nie ma :duh: No cóż....będzie trzeba porzeźbić :duh: :wink:

 

Kilego a co tablica rejestracyjna i ramka za 50 groszy ma wspólnego z marką samochodu i jego wykonaniem.????

Plastikowy odlew od pierwszego lepszego kolesia co ma wtryskarkę :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Myślałem że w tej klasie samochodu, tego objawy nie ma :duh: No cóż....będzie trzeba porzeźbić :duh: :wink:

 

Kilego a co tablica rejestracyjna i ramka za 50 groszy ma wspólnego z marką samochodu i jego wykonaniem.????

Plastikowy odlew od pierwszego lepszego kolesia co ma wtryskarkę :mad2:

 

Ma to do tego, że....jak się sprzedaje samochody klasy premium i serwisuje w ASO to się wymaga :8) Moja sytuacja obrazuje niechlujstwo niektórych mechaników. :duh:

Jak się chce to się da :mrgreen:

Nie ma nic do dodania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.