Skocz do zawartości

E61 jakie dystanse do opony 285/30/19


bartas_pn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie czy ktoś wie jakie dystanse powinienem założyć do tej opony? Widze ze z jednej strony jakby pojawiły sie minimalne ślady na nadkolu, generalnie nic na górkach itp nie słyszę żeby cokolwiek obcierało więc nie ma tragedii, ale jakieś 5mm czy 10mm na stronę żeby nie przesadzic i nie obetrzeć błotnika? Co sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie dosyc dziwne nie zawiera najwazniejszego et felgi tym sie trzeba sugerowac :wink: no i jakies zdjecie zreszta to sprawa indywidualna widzisz sam czy kolo sie chowa :)

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi double spoke 172

19x9.5

ET32

 

Generalnie od strony błotnika tez za dużo miejsca nie ma ale tam na pewno nie obciera póki co, więc nie chce za bardzo przesadzić z tym odstawieniem.

Powiedzmy że kwestia wizualna została juz osiągnieta teraz od strony praktycznej nie chcialbym tylko zeby mi cos obcieralo na wybojach przy obciazonym tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec sam juz sobie odpowiedziales kwestia wizualna zostala osiagnieta felgi dedykowane do e60 wiec inzynierowie obmysleli wszystko :cool2:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e61 przy feldze wz172 9.5x19 ET32 trzeba zastosować dystans min 15mm wtedy ET wychodzi 17. przy oponie 275/30/19 z tyłu od środka do nadkola jest ok 1 do 2 cm

______________

champion

e53 3.0dA 2005

e53 3.0dA 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie moze wy, bo juz nie wiem gdzie mam szukac pomocy...

Auto to bmw e61 535dA z 2006r bez active steering i dynamic drive(jesli to istotne...)

Felga jaka sobie wymarzylem(i mialem w garazu po e53) to styling 132 19" w rozmiarach

9j19 et 48

10j19 et 45

Felgi wypiaskowane(zona zadbala zeby tego wymagaly) i pomalowane proszkowo

Na tyl mam juz zalozone 295/30/19 na przod bedzie 255/35/19, czy ktos mi podpowie jak do takiego zestawu dobrac odpowiednio dystanse?czy do felgi 10j z opona 295,30,19 i et 45 moge zastosowac dystans 30mm i zmiesci mi sie to w nadkole bez rolowania itd?przod 9j19 z et 48 i dystans 25mm czy tez 30mm?zeby to ladnie zagralo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.