Skocz do zawartości

pytanie: jaka beemka dla kobietki??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym proponowal cos malego

 

 

Jak coś małego, do miasta, to może Isetta?

 

http://kram.infohamster.net/news/2005-08-02/bmw-isetta.jpg :mrgreen:

 

Całkowicie się pod tym podpisuje Marco :clap: :clap: :clap: Ja taki chętnie bym przygarnęła. :D

Widzę Panowie, że traktujecie panie z przymróżeniem oka. No cóż...

w oczekiwaniu na zerodwójkę


Pzdr

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez przyłączam się do pomocy i proponuje Mini Cooper`a, fajny charakterystyczny samochodzik z ikrą, łatwo poddaje się modyfikacjom, a co najwazniejsze ma wielkie i ekonomiczne serce :cool2:

PS. stajnia BMW :mrgreen: :modlitwa:

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez przyłączam się do pomocy i proponuje Mini Cooper`a, fajny charakterystyczny samochodzik z ikrą, łatwo poddaje się modyfikacjom, a co najwazniejsze ma wielkie i ekonomiczne serce :cool2:

PS. stajnia BMW :mrgreen: :modlitwa:

 

Jak Mini to tylko Cooper S... :) Ten ktorym mam okazje od czasu do czasu smigac ma wielkie serce, ale ekonomicznym to go nazwac nie mozna. :)

Spalanie w miescie 12-14l / 100km - jak na silniczek o pojemnosci 1.6 jest to niezlym wynikiem. ;) Ale za to mordka cieszy mi sie caly czas jak siedze za kolkiem. :8)

były: E30 318is coupe, E30 325i saloon, E36 320i coupe, E34 520i sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cena auta naprawdę nie gra roli, a szukasz autka w którym mogłabyś wyróżnić się z tłumu to proponuję Z1:

http://img503.imageshack.us/img503/6752/z15os.png

http://img155.imageshack.us/img155/5220/bkptouring350x100avatarzt8.gif

_________________

http://images.spritmonitor.de/239085_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Mini to tylko Cooper S... :) Ten ktorym mam okazje od czasu do czasu smigac ma wielkie serce, ale ekonomicznym to go nazwac nie mozna. :)

Spalanie w miescie 12-14l / 100km - jak na silniczek o pojemnosci 1.6 jest to niezlym wynikiem. ;) Ale za to mordka cieszy mi sie caly czas jak siedze za kolkiem. :8)

 

zaczyna się robić konkurs pt czym chciałbym jeździć :duh:

a dziewczę tak proste pytanie zadało

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale temat troche bez sensu jest. Wymienione zostało stado fajnych aut i co?? NIC. Ta kobietka nie kupi żadnego. To tak jakbym zadał pytanie jaki samochód kupić (cena nie gra roli). Gdybym miał takie pieniądze to ja już bym wiedział co kupić i nie musiałbym sie nikogo pytać. Proponuje zamknąć bo to jest krążenie bez sensu i tylko nabijanie postów.
http://img27.imageshack.us/img27/1430/10008058vw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Właśnie, ta Rybka pachnie mi koleżanką z Wisełki, jeśli są jeszcze tutaj forumowicze którzy pamiętają tamto "niebieskie BMW" :mrgreen: czyli inaczej pisząc TROLL :duh:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ta Rybka pachnie mi koleżanką z Wisełki, jeśli są jeszcze tutaj forumowicze którzy pamiętają tamto "niebieskie BMW" :mrgreen: czyli inaczej pisząc TROLL :duh:

 

:naughty: :naughty: :naughty:

Pudło.

Adres IP wskazuje że do klawiaturki dobrała się szlachetniejsza połowa forumowicza Majowy.

Albo jego alter ego. :mrgreen: :wink:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację 130rapid. Z tego co wiem, to korzysta też ze swojego łącza. Ale, że często wpada do mnie, to... :mrgreen:

Precyzując jest moją koleżanką, która szuka samochodziku dla siebie. Nie jest to natomiast moje drugie alter ego. :nienie:

Ja upieram się przy BMW i tłumacze, że napewno będzie zadowolona. Ona ma głównie na oku takie auta: BMW Z3, Z4, MB SLK, Nissan 350Z, Mazda RX-8 i Boxster, ewentualnie Cayman. Cena nie gra roli :?: Powiedzmy przy kwocie do 250tys.zł chyba nie gra. Oczywiście wstawki w stylu diamenciki odpadają.

 

Chciałem wyjaśnić też mój błąd odnośnie M5 Touring. Korzystałem z katalogu z 1996r. W którym nie było już M5 touring (zmiany pokoleniowe) i jako top'owy model podawali 540i. W katalogu z 1994r. wszystko się wyjaśniło. Co do E39, to jednak w katalogu nie znalazłem M5 Touring.

 

Nie miałem zamiaru nikogo urazić, a tym bardziej obniżać poziomu forum. Człowiek uczy się na błędach :mad2: i teraz już wiem jak, to jest z tymi M5 Touring. Zaznaczam, że nie byłem jedynym niedoinformowanym na forum. :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale temat troche bez sensu jest. Wymienione zostało stado fajnych aut i co?? NIC. Ta kobietka nie kupi żadnego. To tak jakbym zadał pytanie jaki samochód kupić (cena nie gra roli). Gdybym miał takie pieniądze to ja już bym wiedział co kupić i nie musiałbym sie nikogo pytać. Proponuje zamknąć bo to jest krążenie bez sensu i tylko nabijanie postów.

:duh: :duh: :duh: no tak, skupmy się na samych konkretnych pytaniach i odpowiedziach - za niewykorzystywanie światłej wiedzy forumowiczów proponuję bany - a potem skargę do kurii :mad2:

 

i pees - chyba chodziło o "drążenie" - z tym krążeniem to niegramotnie jakoś wychodzi, a tematy się drąży - wokół nich zaś krąży :roll2: :roll2: :roll2: ...i właśnie przeczytałem temat "Średni profil społeczny użytkowanika BMW"... :roll2: :roll2: :roll2: :roll2: :worried:

 

Właśnie, ta Rybka pachnie mi koleżanką z Wisełki, jeśli są jeszcze tutaj forumowicze którzy pamiętają tamto "niebieskie BMW" czyli inaczej pisząc TROLL

no pewnie... :mrgreen: a mi to pachnie czarownicą z SALEM :mrgreen:

 

wyluzujcie trochę - a nawet jak dziewczyna ma 13 lat i 50 zł/tyg kieszonkowego, to co z tego? zapytać nie może?

 

albo niech to będzie mr hyde majowego... nie chcecie to nie piszcie, nie rozumiem takich głupich komentarzy, zwłaszcza jednego - z bardziej jak widać urażonych kolegów - "zamknąć temat" :mrgreen: :mrgreen: :cool2: :cool2: :mad2:

to se gościu posta nabił :norty: :norty:

 

przy okazji, bo któryś raz powraca temat nabijania postów - czy to jakiś konkurs - nagrody będą rozdawać ?

bo jak nie to co komu do tego z jaką cyferką biegam? - ja osobiście lubię wysokie i od dziś będę dziennie po 27 nabijał :norty: :norty: :roll2:

Edytowane przez oktaw
- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Panowie, Panowie ... ale szpiedzy z Was :) faktycznie korzystam z komputera kolegi, zresztą za często nie bywam na tym forum, bo mam wiele innych obowiązków. jestem na pierwszym etapie zdawania prawka i rodzice obiecali autko do pewnej kwoty. oczywiście dla mnie autorytetem w tej kwestii jest Majowy, ale tez chciałam poznac opinie innych mężczyzn w tej kwestii. mam nadzieję, że nie zaszkodziłam koledze pisząc z jego komputera, zresztą sami jestescie facetami i z psychologicznego punktu widzenia niedorzeczne byłoby, aby facet podszywał się pod kobietę, to raczej nie jest męskie. dzieki chłopcy za szeroki wachlarz propozycji co do zakupu autka. Zajrzę do was za kilka dni :) pozdrawiam, buziaczki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na pierwszym etapie zdawania prawka i rodzice obiecali autko do pewnej kwoty.:)

 

Sprecyzuj do jakiej kwoty, wtedy napewno bedzie łatwiej doradzic.

 

Ja proponuje tak jak koledzy wyżej:

 

 

Mini Cooper - ale nie wersje S za mocna na poczatek zwlaszcza, ze dopiero robisz prawko mogła bys sie zabic. Pierwszy auto w karierze kierowcy powinno miec nie za wysoką moc aby można było je opanowac, nabrać doświadczenia i pewnych nwyków!! To bardzo ważne aby pierwsze auto które kształtuje styl jazdy było łatwe do opanowania i bezpieczne.

 

Z4 - Tez bedzie dobrym rozwiazaniem ale jak juz wyzej napisalem z nie za dużą mocą. Ja osobiscie wybral bym raczej Coopera, jezdzilem nim i bardzo przyjmnie sie nim jezdzi ma duzo "sportowości" w sobie i wejdą 4 osoby, a do BMW Z4 tylko 2 :(

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj do jakiej kwoty, wtedy napewno bedzie łatwiej doradzic.

:arrow:

Precyzując jest moją koleżanką, która szuka samochodziku dla siebie. (...) Ja upieram się przy BMW i tłumacze, że napewno będzie zadowolona. Ona ma głównie na oku takie auta: BMW Z3, Z4, MB SLK, Nissan 350Z, Mazda RX-8 i Boxster, ewentualnie Cayman. Cena nie gra roli Powiedzmy przy kwocie do 250tys.zł chyba nie gra.

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepszym rozwiązaniem będzie Golf, Focus albo cos w tym stylu.Żadne Z4 ani nic z silnikiem większym niż 2.0.

Ale istnieje jeszcze np: E87 116i. :mrgreen:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precyzując jest moją koleżanką, która szuka samochodziku dla siebie. (...) Ja upieram się przy BMW i tłumacze, że napewno będzie zadowolona. Ona ma głównie na oku takie auta: BMW Z3, Z4, MB SLK, Nissan 350Z, Mazda RX-8 i Boxster, ewentualnie Cayman. Cena nie gra roli Powiedzmy przy kwocie do 250tys.zł chyba nie gra.

 

 

 

Moim zdaniem trzeba mieć nierówno pod sufitem zeby na pierwsze auto kupic sobie któres z wyżej wymienionych.

350z na pierwszy samochód hahahahaha!!! albo Caymana. Ale to tylko mnie utwierdziło w tym, ze rozsądek i inteligencja nie często maja coś wspólnego z kobietami.

 

 

No ale cóż nato poradzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na pierwszym etapie zdawania prawka i rodzice obiecali autko do pewnej kwoty.

 

To najlepszym rozwiązaniem będzie Golf, Focus albo cos w tym stylu. Żadne Z4 ani nic z silnikiem większym niż 2.0.

 

Dlaczego? Wystarczy, ze samochod bedzie wyposazony w ESP. No i rzecz jasna, zeby swiezo upieczony kierowca mial troche oleju w glowie i nie przekraczal swoich mozliwosci, szczegolnie zeby nie sprawdzal od razu, czy samochod 'zamyka' predkosciomierz.

 

W polskich warunkach drogowych bardzo przydaje sie duza moc i duzy moment obrotowy - przy wyprzedzaniu. Po prostu, zeby zrobic to jak najbezpieczniej i nie gryzc palcow ze zdenerwowania warto miec zapas mocy.

 

Moim zdaniem na poczatek fajny bylby Mini Cooper albo BMW 120d.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.