Skocz do zawartości

F31 335i Mineral Grey / 409KM/575Nm Stage 2


KNKTR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...

Stuknęło 60kkm:

2GcOUknq5VrryBopNrFWT27IR1sG6TtSFbFfUB6_rSJ5AApfMYSg37uyzy9Mkhf-lvMEbW8RgAAnZb4n08Dm2iv00DJbgKUMEL47YGlyxgtQvBtzKup1wmJ90E5R4R0xvektWuXOcoMXZuZgy1-FQp4GlwoF_Dx4ftplsMYgs0z39uc_yEyl7301vNUdD8rs_tAaq7dZuvjdrcufeU6RkznpaD_WJR3YLKZtHDqGi6HTPqcgEIeJe7go8heYhCHDGRQlq9T-xAl21UfFKfkhzwkb33LSJowi2eBT3w8EcIjvdMZnMaQnoHOt2kuLynLy6no0bedI-CjNP3kbAyvhgWZHU5amhWeHskKmfNIsZkGI8GICWp1xiFP-Xg7eoDudmvuzZzHhrjxwrLxk61_b7HBFt4NMmOpEylHPwUj4Dgm74yl-A36WUFBWi0skLf_14d_OCwohl8Jj857hWx3qszyvOyHwjdjOp63T5v1pFXQGfcVDuOPOozOg-cXaZh7gkiZYX4YeLldkLIq-y_YhVSzYNFajqFC_DExqgyvnHBvixsg7VSCulCPuLaoVdHJQHcXP1mA0OuNZ-dMSpPENSG3oivM7ZOCthc3iz-AG7M5yMxs_CjarmcwruueDBROZQA2-AbsFtz4eO4Lw-pqQr56kkSB5GvYAyQ=w1840-h894-no


Przy przeglądzie miły pan z niedowierzaniem stwierdził, że w dwa lata zrobiłem całe 16kkm :twisted:


Drugi raz robiłem skrzynkę rozdzielczą (po 20kkm). Bajecznie. U brata w 520d bez żadnych modyfikacji też jest skrzynka do zrobienia przy 70kkm. Drogie BMW, naucz się robić to dobrze...

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie lejesz paliwo 95 98 100?

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wybornie. To najlepsza modyfikacja w tym aucie. Ogólnie jeśli ktoś ma zamiar iść w większą moc w 335xi to pierwsze do zrobienia jest zawieszenie.

 

Siema mam pytanko czy na wynik 409/575 wystarczył DP,IC+program czy coś jeszcze było robione w aucie ? Wyżej z mocą nie planujesz iść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybornie. To najlepsza modyfikacja w tym aucie. Ogólnie jeśli ktoś ma zamiar iść w większą moc w 335xi to pierwsze do zrobienia jest zawieszenie.

 

Siema mam pytanko czy na wynik 409/575 wystarczył DP,IC+program czy coś jeszcze było robione w aucie ? Wyżej z mocą nie planujesz iść ?

 

Jeszcze wydech z opcją przelotu i magiczna wkładka filtra K&N (dająca pewnie tylko lepszy dźwięk).


Dziś na światłach udało mi się poganiać z Audi R8. Dwie długości straty do 150km/h - dobrze czy źle? Kierownik Audi stwierdził, że myślał, że będzie lepiej - ja odparłem, że gorzej ;)


Jeśli chodzi o to auto to plan jest prosty: marzec/kwiecień 2019 sprzedaż :-)


Ostatnie zmiany, o których nie pisałem to zmieniony montaż CB i montaż rejestratora jazdy, jak kogoś interesuje to mogę zrobić fotki jak wyszło.

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Utworzyłem nowy wątek z montażem CB i wideorejestratora:

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?uid=47081&f=163&t=348264&start=0


A tak w ogóle to lekko przytarłem przodem spliter :(


Przez 2,5 roku nie zrobiłem z wierzchu żadnej rysy - a ostatnio sobie zbyt radośnie dojechałem do murku...

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mam nadzieję że przed sprzedażą zmierzysz czasy do paki i 100-200,do Szczecina pewnie masz daleko...

Ciekawe ile by wyszło.

Robię w tygodniu downpipe i myślę że wyjdzie z 310-320i pod 480nm.

Ciekawi mnie czy aż tak drastycznie będą się różniły czasy :)

Oczywiście jak będziesz miał kiedyś czas dorwać się do Racelogic.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź od chłopaków z TC pożycz RL i pomierz 0-100 i 100-200

Powiem Ci że dla przyszłego właściciela takie informacje mogą być istotne, to nie 320d tylko 335 w benzynie :)

Obstawiam do setki 4,5 a 100-200 koło 10-10,5s RL

W 335is przy 437koniach i tylnej ośce miałem 4,5 i 9,2 ale Ty masz xdrive no i kombiacz to pewnie z 1800kg czy ile tam masz w dowodzie wpisane ?

Bardzo fajne to Twoje auto, jak nie wywalisz ceny w kosmos to szybko zmieni właściciela, sprzedajesz w marcu :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie przyszły właściciel pomierzy co tam uważa za konieczne ;-) Mi to nie jest do szczęścia aż tak potrzebne, żeby im głowę zawracać, swój czas też wolę przeznaczyć na firmowe sprawy, żeby był $ na nowe zabawki ;)


Do TC muszę jakoś zajrzeć, ale z F16, bo tam brakuje trochę momentu obrotowego :-)

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Parę dni temu mieliśmy mini-spota z kolegą Maku506...

tNxwzB6.jpg


Chwalić to się nie ma czym, bo niejedna bemka lepsza na forum :wink:

Z twojej F31 Przemku, najbardziej zazdroszczę prześwitu (nadkola) i wydechu z regulacją głośności z pilota :twisted:

Dzięki za spota i liczę na kolejnego z ///M3.

Pozdro

Edytowane przez maku506
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moc mojego auta wystarczająca jest, jak na moje potrzeby ;)

Wszystko seria, czasów RL nie mierzyłem, a wrażenia jeszcze lepsze niż były.

Proszę o uszanowanie autora tej galerii i nie zbaczanie z głównego tematu, jakim jest F31 Przemka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.