Skocz do zawartości

Lampy zwykle na xenon e46 przed liftem


karolina1011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam i szukam na necie pewnej informacji lecz nic znaleźć nie mogę. :|

Mianowicie chodzi mi o to czy ze zwykłej lampy w e46 przed liftem mogę zrobić xenon? Znalazłam soczewki i czy mogę po prostu wnętrze lampy przełożyć bez kupowania kloszy? Nie będzie mnie bolało jak kontrola złapie? :D

Domyślam się, że spyski też muszę kupić itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie chodzi mi o to czy ze zwykłej lampy w e46 przed liftem mogę zrobić xenon? Znalazłam soczewki i czy mogę po prostu wnętrze lampy przełożyć bez kupowania kloszy? Nie będzie mnie bolało jak kontrola złapie? :D

Kontrola powinna zabrać DR, a diagnosta po sprawdzeniu oznaczeń na reflektorze oraz porównaniu źródła światła powinien nie zgodzić się na jego oddanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się orientuje jak to jest z soczewkami led? Ostatnio widziałem taki wynalazek http://xenonowe.pl/soczewki-biled/365-soczewki-biled-koito-led-30-cala.html

Czy problemy podczas kontroli takie same jak przy xenonie? Potrzebne poziomowanie + spryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie włożysz przynajmniej reflektorów z homologacją do ksenonów to daj sobie spokój, pamiętam jak takowe włożyłem do E36 z dobrych 5 lat temu, jeździłem na nich aż.... jeden dzień i dowód straciłem. Później je włożyłem na długie, jak włączałem to trawa się paliła na poboczach :twisted: Teraz mam reflektory w świetnym stanie fabryczne bez soczewki i nie wiem czy na zwykłej żarówce lepiej nie widać niż na ksenonach w lampach z dość kiepskimi odbłyśnikami. Jak ci słabo świecą to wymieniaj lampy a nie ładuj ksenony bo później problemy podczas kontroli, na przeglądach-szkoda nerwów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.