Skocz do zawartości

320d pouszka kierowcy,


skols003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko, czy poduszka kierowcy w 320d kierownica m pakiet jest 2 nabojowa czy jedno i co to wogule znaczy? bo chce zamowić poduszke a nie wiem jaką, a durga sprawa to potrzebuję też sterownik airbag czy on jest jeden do wszystkich poduszek

czy do każej osobno? jaki numer tego sterownika musi być by pasował do mojego modelu, koncówka vin to PM89100

 

Wiem ze potrzebuje do zmontowania poduszkę sterownik, przewody , mocowanie poduszki ale czy coś jeszcze bo jest jeszcze jakaś taśma poduszki i nie wiem czy to w komplecie z poduszka jest czy tez osobno do kupienia? i gdzie ten sterownik się znajduje, z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia ilości ładunków pirotechnicznych.

Sterownik z tego co pamiętam programuje się zależnie od ilości nabojów.

Poszukaj na YouTube są filmy jak to się robi, co do programowania podjedź do firmy co się bawi elektroniką w bmw tylko kogoś kto się zna a nie, że debile Ci całkowicie wyłącza poduszki i kontrolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poduszkę już mam, tylko gdzie znajduje sie ten sterownik tu na środku gdzie jest ręczny hamulec? bo jutro musze go wymontować by numery spisać a nie wiem czy jest tam czy gdzieś za radiem?

i czy muszę kupić taką taśmę czy nie http://allegro.pl/bmw-e39-e46-tasma-pod-kierownice-tasma-airbag-mult-i5985719804.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak mam dobrać sterownik airbag po numerach? sterownik mam już zdemontowany i nie wiem jak teraz zamowić bo tu duzo jest numerów na nim, czy to wszystko jedno jaki zamowię byle był do e46?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.